Една любов
Имам сериозна връзка от 3години и половина с момиче 4г по-малко от мен.Аз съм на 26г обичам я но несъм щастлив с нея поради причините че ме ограничава от това което искам на сорта къде да изляза с кого да изляза,за колко време ще изляза да не говорим и от добре платена работа ме накара да напусна поради причината че работех по 12ч заобиколен от момичета на мойта възраст и ме принуди да работя на место което никак не е добре платено и е гърбеме страшно но както и да е живота продължава и неспирам са и угаждам на капризите.За нея няма много да говоря освен че е красиво момиче което пак казвам обичам я свикнах с нея ,се*са е супер с нея но я няма никъде другаде нито работи,нито върши домакински работи от сорта готвене оправяне,чистене камоли да се хване на работа,тя няма и един ден трудов стаж в живота си и неиска и няма желаение за каквато и да е работа , живем на мой издръжки в нас ,живота ми е тежък защото за всичко аз отговарям за посочените по-горни неща.Запознах се с едно прекрасно красиво отново момиче което е ацки мила и за месец тя ми влезе под-кожата с това само че мисли за мен ацки е загрижена и ми помага в момента за една работа за да си стъпя на краката финансово и съм объркан много защото искам да опитам с този човек но незнам дали ще се получят нещата незнам какво да правя с сегашната ми приятелка защото тя без мен няма какво да прави техните няма да и помагат и просто нея виждам как ще оцеле без мен ? кажете ми какво да правя моля ви

Коментари

1.   Пробвай с новата пич, щом чака всичко на готово сегашната не е за тебе, каква домакиня ще излезе от нея-никаква.