Биха ме
Здравеите аз съм момче на 19 години и от доста време си пиша с едно момиче което ме обижда постоянно но ние сме в една общо група с едни авери и не мога да не и отвръщам на глупостите отправени към мен. Тя имала приятел който преди дни ми писа да се видим за да си поговорим защо аз обиждам приятелката му аз се съгласих да се срещнем първо му писах че не искам да се бием а да си поговорим той каза: " и аз така"
Срещнахме се той беше с още 30 човека и се потеглихме с него до една уличка под един блок да говорим но един негов приятел дойде с него и ме удари в стомаха аз му казах не искам да се караме и той ме бутна до една стена и започна да ме налага пълен наркоман след това той си тръгна и аз говорих с приятеля на момичето и той почна да ми удря шамари в лицето и да ми крещи и аз му казвах че се извинявам но той не спира той е на (16 години) и ме събори на земята след което и той си тръгна и аз се зачудих какъв глопак трябва да си да се правиш на човек който не ти отвръща.
Тъй като в село в което всичко се разбира цялото село разбра че 16 годишен ме е бил но не е казал че ми идва с 30 човека и бяха двама този бой се случи в града но цялото село разбра и ми се смеят като ме видят.
Дайте съвет какво да правя
Предварително Благодаря

Коментари

1.   Тях трябва да ги е срам, не тебе. Пусни жалба . Ще се уплашат гарантирано.

2.   Ти си много глупав, че изобщо си отишъл... То не знам какъв трябва да си, за да не се сетиш, че те викат за това на срещата...
Евала, че са те били - удобен човечец си, щом идваш сам да те бият... евала...евала !

3.   Или пусни жалба или ги почни един по един. Почни от момичето, заради нея е станало всичко. Щом има топките да те обижда и да настройва хора да те бият, ще яде бой като мъж. :) Ще ти се наложи да ходиш въоръжен дълго време. Вземи си лютив спрей, метална тръба, нож (мисля, че имаше законово ограничение за размера), газов/въздушен пистолет и каквото друго искаш, като те нападнат повече от един- двама, да ги почваш ти.
Документирай обидите на шматката, за да имаш доказателства, че всичко тръгва от нея. Прави скрийншотове.
Аман от тъпи кифли, които се мислят за принцеси и смятат, че всеки е длъжен да ги търпи, и от псевдомъжленца, които събират по 30 човека и се правят на велики, а сами са като мишки.
Избирай между закона и саморазправата.

Black Sabbath

4.   върни му го пред цялото село , хвани го като е сам и му подуй кофата. Ако не ти стиска, явно са те били заслужено...

5.   От Автора:ами мислех да пусна жалба но...
Не знам тогава още повече хора ще научат

6.   Здравей брато мислех да прочета историята ти до края обаче не успях понеже няма един препинателен знак мисля че първо е редно да започнеш поне една точка запетая нещо да слагаш че направо не се чете и не е нормално това макар "нормално" да е трудно дефинируемо в днешно време.
Хайде, успех!

7.   Авторе, и какво като научат още повече хора? Те са имали числено превъзходство и то голямо. Пускай жалба и ако трябва се разкаравай от малките задръстени села.

8.   Трябвало е веднага да извадиш медицинско, ако имаш следи все още може да отидеш на лекар и на изкараш медицинско. После жалба и привикване на онези в съд. Като ти платят по хиляда лева надали ще се правят на такива биячи.

11.   Как какво? Бамираш адвокат и ги съдиш. Ще има едни минимум 1000 лева глоба и ще ти покрият и хонорара на адвоката в последствие. А ти някакви по-сериозни охлузвания имаш ли? Добре е да извадиш медицинско. Ако не, и със свидетелски показания ще стане. Щом са били 40 човека, все някой ще признае. От полицията само ще ги привикат да ги предупредят и това е.

А ти спри да обиждаш момичето. Това, че й отвръщат не ти прави чест. На нея такова й е нивото.

12.   Пускаи жалба. Ще бъде привикан и предупреден с родителите си а ако пак те набие жалбата е доказателство и заведи Дело непълнолетен е но ще му се свие ф... Я не се занимавай да го биеш защото ти си пълнолетен и подлежи на наказаъелма одговорнос. Бъди пич не мухло като него.

13.   Пусни жалба, да. Ако го оставиш безнаказано те ще си помислят, че могат да го правят и с други. Разкажи всичко на полицаите. Те ще ти дадат най-добър съвет.
И друг път с тъпи парчета ( и мъже и жени ) не се заяждай. Когато човек е тъп, той не знае че е тъп. Тия дето са най-зле е налетят и на агресия. И като отвръщаш със заяждане нищо няма да спечелиш, наистина ли си мислеше че тя щеше да каже "да прав си, аз съм парцал"....

14.   Брат, извинявай ама си кух като харлупа! Първо си бил писал от много време с някакво момиче дето те обиждало - ами спи да си пишеш бе човек!
После си бил отишал на среща с приятеля й дето "не искал да се биете" - ами не е искал да се биете искал е ТОЙ ДА ТЕ БИЕ ТЕБЕ и му се е получило!!!
И на края не искаш да подаваш жалба щото щяли да разберат много хора ама пишеш по сайтовете ние да помогнем! Ами как да помогнем бе човече!? !? !
А и не е някакво сбиване с непознати! Много добре знаеш кой те е набил, като го прикриваш ще ти се случи пак!!!
И не влачи ножове и тръби както те посъветва номер 3 защото ще те наковат за предумишлено и ще лежиш мноооого гълго време!

15.   То мъжките проститутки така правят. Здрав и отворен във фейсбук, а на живо пълен жалкар. Трябвало е да извадиш нож или да вземеш бокс в теб, Та като удариш един в ченето, да му се завие свят, пък и някой друг зъб ше излети.

18.   Жалко,че ще го кажа ,но си личи ,че си от село...
Не искам да слагам всички хора под общ знаменател ,но повечето от селата сте неграмотни.Не искам да обиждам ,но не може да отречете този факт.
ГлОпак ,ти сериозно ли?
Също така учи пунктуационните правила.Знаеш какво значи това,нали?

19.   Номер 6, при теб видях само 1 препинателен знак и то накрая. Така че недей да се мислиш за грамотен!

20.   Медицинско, полицията и съд. И без това цяло село знае, поне да знае и какво ще се случи на тия тъпанари! Документирай какво ти е писала тая, намери сш добър адвокят и действай. Иначе цял живот пак ще те тъпчат. Това с боксовете и тръбите - зарежи. Ще те затворят.