Какво наранява най-много мъжете? Как се разбива мъжко сърце?
Превърнах се в психо, не знам дори коя съм вече. Открих едно ново Аз в себе си и не знам как да го унищожа. В главата ми е само мъст, мъст и отплата. Искам да го нараня. Искам да изтръгна сърцето му така, както той ми го отне. Обичах го с цялото си сърце, вярвах в нас, но той е сляп и нищо не вижда. Знам, че най-голямият удар ще бъде да си тръгна. Тогава ще разбере какво е загубил. Може би така и ще направя, но душата ми е неспокойна иска справедливост. Не искам да чакам някой от горе или отдолу където и да се намира да го наказва. Сега ще кажете уж го обичаш, а искаш отплата. Тези, които са били там където съм аз биха ме разбрали. Не искам да чакам искам да действам и искам помощ от вас. За вас е важно да знаете, че той е човек, който обича да получава, но не е готов да даде една секунда въздух за мен. Кажете ми мъже какво би ви наранило най-много? Знам, ще кажете че като не му пука за мен нищо няма да го нарани. Говоря за егото му, аз за чувства не говоря. Какво би накърнило егото му, достойнството му? Жени Вие по какъв начин сте си го връщали? Какво мислите Вие по въпроса? Ще се радвам да получа идеи и мнения!

Коментари

51-59 от 59

63.   Мъж се наранява по два начина.
Като му биеш по егото - щастлива съм без теб
Като намекнеш, че е кръгла нула в леглото.

64.   Акцентираи на нещо приятно, така ще почувстваш щастие, не го мисли този мъж пожелай му щастие.

66.   От 60 до 61 и 62.

Добре де, аз пиша глупости, пък вие си продължавайте да мислите за отмъщение и нараняване на мъж/мъжа/мъжете и прочие. Губете си годините, младостта, крадотата и щастието в мисли за отмъщение тогава. И какво печелите от всичката тази чернота?

Хубаво, точно тези са били боклуци. Постъпили са свински. Вас не са ви оценили и са си избрали други като тях. Е, толкова по-зле за тях. Прав им път! Това ли са единствените мъже наоколо?

Давали им били пари... Е, и? Вие сами не можете ли да си изкарате, да си купите всичко необходимо, да се почерпите и да отидете, където пожелаете? За това ли трябва да страдаме?

Момичета, животът е толкова кратък, че докато мислиш как да му го върнеш на нещастника, вече няма да си на този свят. Така че по-добре си изтрийте сълзите, вижте си своите качества, повишете си квалификацията, работете си и с мъж или без, постарайте се да бъдете щастливи.

Такъв е животът, уви, личното щастие не ти е гарантирано. И с мен постъпиха зле и чух някакви безумни оправдания. И не ми се живееше изобщо, още боли, няма да крия. Но вместо да затъвам в пороци и да мисля как да го съсипвам, сега имам докторска степен, примерно. И физическата си форма подобрих много с ежедневни упражнения. Ей такива неща. А в личен план съм и омъжена за прекрасен човек. Разбитото сърце не ти е присъда.

67.   Със жени като вас по-добре да си останем ергени.

68.   66, въпросът е, че мъж не съжалява. Не цени жена, която работи, не го използва и не изневерява. Обратно на всякаква логика, е тъкмо обратното. После същите реват от избора си на жена. Карма.
Никой не ти говори за отмъщение. Животът сам им го връща. Но е странно, че мислиш, че някой съжалява, че те е наранил и т. н. Не съжаляват, мислят се за по-висши и са те гледали да те стъпчат.
Страхотно е, че си си подобрила живота и си срещнала твоя човек.

69.   61 и 62, същото важи и за вас. Избирайте си боклуци като горепосочените, а нормалните мъже режете, че са скучни, и после нямало мъже, всичките били такива и онакива.

70.   Разбирам те. Някога се чувствах като теб. Отмъстих се. Никак не се гордея с тази си постъпка но признавам, че душата ми се успокои
Как си отмъстих? Накарах го да се влюби в мен. Преспах с него след раздялата ни с ясното съзнание, че му давам напразни надежди т. е подведох го. Видя ме такава, каквато хиляди пъти е заявявал, че иска да бъда - освободена и разкрепостена в секса. (Дотогава бях много срамежлива - беше ми първият) Започна да ме търси, да ме моли, да съжалява, но аз вече бях толкова огорчена от изневерите и лъжите му, че нямах сили за компромиси. Бях категорична: Край на униженията!

Сега, след години по-късно, съжалявам за отмъщението. Грехота е. Господ въздава справедливост, не бива ние да го правим.

71.   69, дай един нормален.
Излизала съм все с нормални на вид хора, от нормални семейства, с нормални работи. Няма батки, паралии и т. н. Ами, пълен ужас! Женкари, влюбени в бившите си и с много бройки. Та, толкова за нормалните мъже.

73.   Изневярата. Не се прощават многото бройки. Мъжете могат да се отклонят, но жените - не

51-59 от 59