Как се действа в бар/дискотека?
Здравейте! И не, няма да ви питам за танцувални стъпки, а затова как се завързва разговор с интересен за вас човек на такова шумно място, с доста хора и постоянно обкръжение? Ако вас ви заприказват на такова място какво бихте си помислили? Какво очаквате от развоя на събитията? Секс за една вечер, разменени телефони или просто компания за вечерта?
За мен ще е интересно да посочите пол и възраст в коментарите...Благодаря!

Коментари

1.   Аз нищо не очаквам,.. Ужасни места пълни с леки момичета, просто мислещи и разсъждава щи още по-тъпо... Затова и не ходя.

2.   За мъже ли говориш?

3.   Нищо. Освен полу или напълно пияни, възможно и друсани образи да се лигавят и да търсят лесен секс. Затова не ходя по такива места вече. Предпочитам по-изискани заведения.

4.   Мъжете очакват там да забият нещо, я за кеф в някоя тоалетна, я у тях. Сериозни неща могат да се случат едно на милион, почти всичко женско там е лесно. Мадамите са пияни и лесни, мъжете-нахални и големи свалячи.
Не обичам да ходя точно заради разни навлеци, които ще ми се лепнат, и няма да схванат намека, че просто искам да потанцувам. Пък и жените там ме отвращават.
Жена, 27

5.   Аз съм на 26, мъж. В едно нещо се убедих на 100 % досега в живота ми.
Дискотеките са абсолютна и колосална загуба на време и пари.
Беше забавно, докато съм в гимназията, че и после докато бях в 1-2 курс, обаче приятелите ми продължиха да ходят и да правят същите тъпотии, които правехме и преди 100 години. Просто тея места са до време.
Свалял съм и са ме сваляли и в двата случая ти гарантирам, че абсолютно нищо сериозно не може да излезе с човек, който срещаш в дискотека.
Моя съвет, въпреки че не знам момче ли си или момиче е изобщо да не се занимаваш с тея места, а да си даваш парите за нещо по смислено.
Казва ти го човек, който е обиколил всички дупки в София.

6.   Обикновено ако ще ходя на дискотека (което слава богу не ми се е налагало вече цяла година, йей), то е защото съм била "принудена" от компанията и не искам да се деля, но някакви непознати навляци да ми се лепят и да ме свалят няма как да стане просто. Имало е случаи, в които някои от въпросите господа не се отказват и съм го играла гадже на някого от компанията, само и само да се откажат и да отидат да си търсят друга...плячка.

Не мога да разбера защо са го ударили на лов в тези дискотеки, или по-скоро е нещо като размножителния период при животните - танцува, перчи се и накрая най-подходящия печели женската, с която правят съвкупление (набързо в тоалетната, или на някоя пейка, или на плажа ако е лятото, или в някой хотел) и така на другия ден отново същото, забравят предишния избраник и са на лов за нов.. връщаме се с каменната ера.

7.   " Какво очаквате от развоя на събитията? Секс за една вечер, разменени телефони или просто компания за вечерта?" - какво може да се очаква от еднодневка, при това тъпа? Всичко в трите варианта е възможно! Опитай, може да ти излезе късмета.

8.   Чиста загуба на време и пари. В дискотеките има само леки момичета и свалячи, които са загорели де правят лесен секс. Тук приятел/приятелка не можеш да си намериш и да имаш стабилна връзка. Аз затова и на дискотика не ходя - няма с кого, пък и да има може само веднъж да отида.
Като цяло, вместо да ходиш по дискотеки, отиди на църква и запали една свещичка за здраве, вместо да се занимаваш с отрепки, к#урви и загорели свалячи. Съвет.
Момче на 20 години.

9.   Клубовете за танци са мястото човек да придобие танцова култура, тогава дискотеките са място за забавление.

10.   Не обичам точно такъв тип места, предпочитам различни заведения (ресторанти, кафета). Но ако се случи да отида - абсурд да се задявам с някакви припаднали отчаяни мъже, каквито са 90% там. Както и жените. Лошо ми става като ги видя пияни-заляни как се натискат. Ако свестен човек се появи за разговор, съгласна съм, но само по приятелски, плюс това съм обвързана и е много вероятно приятелят ми да е с мен. Ако някой навлек тръгне да досажда може да се запознае я с питието ми в лицето му, я с юмрука.

Джен

11.   9- в този си вид и с тези посетители дискотеките са едни клоаки и нищо повече.

12.   Аман бе ... да не излезе човек с приятели и да се напие ...
Очаквам след 10 години, разни келеша да искат и алкохола да ми забранят....

13.   Предполагам се действа по този начин:

1. Сканираш всичко женско;
2. Набелязваш си някоя определена мадама, с която евентуално ще 'успееш";
3. Правиш преценка дали си й в "категорията";
4. Ако, да, пробваш някак си да си срещнете погледите;
5. Ако един път си ги засечете продължи пак, за да си сигурен;
6. Ако не те поглежда повече - откажи се. (Избираш друга цел);
7. Ако има "игра" пробвай да се приближиш до нея докато танцува. (Ако е от онези, които цяла вечер седят с кръстосани крака - нямаш шанс. Те чакат друг тип мъж);
8. Вече сте близо един до друг.
9. Ако тя танцувайки те поглежда от време на време - можеш да й се усмихнеш и да й направиш комплимент на ухото. (Гледай да не използваш някакви мега клишета);
10. Ако случайно те бутне или изобщо не ти отговори значи си приел грешно сигнала от точка 7;
11. Ако ти отговори продължаваш да я следиш цялата вечер - дали е до кенефа или е излязла някъде на въздух ..ти трябва случайно да бъдеш някъде по стълбите, да се засичате навсякъде;
12. Ако е загоряла много напълно възможно е да отидете някъде и набързо да свършите работата;
13. Ако е по-сдухана, въпреки флиртът с непознат в дискотека, разменяте нещо си телефон, фейсбук;
14. Ако ти откаже да ти даде връзка с нея - значи е супер спекана или просто като те е загледала си е казала 'ужас какъв е този грозник";
15. Ако търсиш само секс и не си особено богат в точка 2 си избираш някоя по-грозна и по-пийнала. Шансът ти се увеличава няколко пъти повече.

Честно да ти кажа мисля, че трудно ще успееш.
Просто темата и самите ти въпросите ме навеждат на тази мисъл.

Лично аз винаги съм ходила и ходя на дискотека да се забавлявам, танци, пиене.. абсолютно всеки път се намират някакви типове, които решават да ме занимават я с някоя приказка, я докато танцувам, я с почерпка, която даже не отразявам, и има толкова нахални от тях, че чак на агресия ме е избивало. Напълно сериозно..

Все пак ти желая успех!

Ж, 28

14.   Дискотеките и кафенетата са колосална загуба на пари и време.

15.   Аз по дискотеки не ходя, но ми е супер странна реакцията на жени, които наричат мъжете навляци, не им отразяват почерпката и пр. На 30 съм и имам сериозен приятел от 5 години. Но винаги ми е било приятно, когато някой мъж ме хареса и никога не съм груба, дори да не ми харесва визуално. За мен това е въпрос на възпитание. Не може някой мъж да показва добри чувства, а една жена да се държи грубо и просташки. Не го разбирам това.

16.   Как се действа ли?
Ами просто се излиза от там...

Ха-хам номер 13, това някой Терминатор ли го прави? И то с един от ранните алгоритми, заложени му от Скай-нет, поради което - не много успешен. :)