Гаджето ми не може да го вдигне
Здравейте моля да ми помогнете. От месец излизаме с едно момче, ние сме на по 25 години все пак и се стигна и до първия ни полов контакт, та едва ли не пълен провал. Първия път си беше станал всичко, добре, надървен, но вътре в мен спадна доста, след това пак се вдигна и след малко и свърши след 15. Помислих си ОК, първия път е, но втория беше дори и по зле, натискахме се усещах го много здрав, стигна ли се до секс пак спадна на фелацио не мога 5 мин да го вдигна, накрая стана започнахме и след няма и 3 мин свърши. Третия път пак така по-същия начин.. нито можа да ме задоволи, нито ме изчака, нито когато е вътре в мен му става. Какъв може да е проблема? И оправя ли се?

Коментари

1.   Хаха трагедия

2.   Притеснява се зверски. Успокоявай го, казвай му, че разбираш и е окей, дори да не е. Ако съм прав, и играеш добре ще се оправи скоро. Ако до 2-3 седмици е още така - тогава има друг, по-сериозен проблем, който форумите не могат да решат.

4.   Абе вие не си ли говорите бе хора, или от вратата за краката.

5.   Здравей и Христос Воскресе, да си жива и здрава!
Моят приятел също беше така в началото на връзката, но с времето мина.. Доколкото съм запозната - най-вероятно е от притеснение, опитай се да го предразположиш и да не се притеснява. Може да има комплекс от нещо или просто да мисли за други неща. Питала ли си го за какво си мисли, когато става така? Поговори с него, защото най-вероятно изобщо не му е приятно особено, ако реагираш по по-остър начин и той го забелязва и се притеснява още повече. Друг е въпросът и дали го правите с презерватив, защото съм чувала, че ,,не усещали почти нищо''. Питай го дали е заради това и ако е така, сменете вида презервативи - ако използвате.
Но най-добре поговори с него, защото 100% и той се притеснява ^_^
Успеех :)

6.   Хахахах Никъв опит няма и се спича. За една година ще се отпусне и ще влезе във форма. Само поизчакай година. Естествено прави секс с други през това време, защото като гледам имаш претенции да свършваш. Принципно това не са високи изисквания, но в неговия случай са. За размера нищо не каза.....да не му е малък, че да се притеснява. Виж, момиче. След не знам си колко мъже, които смених, разбрах едно - или секса или връзката. Ако очакваш някакъв страхотен секс, ще си намериш, само че той ще е плейбой. Сексът не е толкова елементарно нещо, колкото всички разправят. Всеки може да го вдигне и вкара, Ама някои са спали с 1-2, а други със 100-200. Няма как да натрупаш такъв опит с една жена. С нея обикновено си карате както си знаете, срещаш нова, ма тя се възбужда от нещо друго, докато се напаснете минават сто години. Така ще е. Ако искаш як секс, само с плейбой. Мухльовците като тоя стават само да те лигавят в леглото. Пак казвам, не те съветвам да го зарязваш. Изчакай го да се отпусне. После го изчакай и да се научи да прави секс. След половин до една година ще е Ок.

8.   Няма практика. Все е карал на ръчна. Трябва всеки ден да го правите. Не след година, А след 4-5
седмици трябва да е ок. Това за момчето е като да премине от колело с помагателни колела и изведнъж да ги махне. Пак кара, но пада. Трябва му месец. Отделно явно си красива и това също допринася да свърши още по-бързо.