Просто искам да споделя, много боли
Знам, че никога няма да прочетеш това. Ти си някъде там, живеещ прекрасния си живот и дори не се и сещаш за мен. Аз съм от онези, които не ги забелязват. От онези, които не ги канят никъде. Аз съм от онези тихите хора с дълбоките чувства.
Може би никога няма да имам смелостта да ти кажа всичко. А и защо ли? Едва ли за теб има значение какво чувствам аз. Ти ще си щастлив и без мен.
А аз искам да си щастлив. Да си много щастлив, толкова много, че усмивката да не слиза от лицето ти. Защото щастието ти отива повече отколкото на всеки друг. Защото твоето щастие премахва част от моята болка по теб. Нека поне той е щастлив, мисля си, щом на мен не ми е писано..
Аз ще съм с теб в съня си. Там, където идваш и ме прегръщаш. Там, където съм някоя за теб. Там, където невъзможното става възможно.
За един кратък миг, преди да се събудя напълно, все още вярвам в тази красива лъжа. Все още усещам диханието ти, все още виждам очите ти, все още чувам смеха ти. Но после истината се врязва в сърцето ми... Няма те... И никога няма да си тук...

Коментари

1.   Не реализирайте тези думи в текстове. Говоря за думи като невъзможно и никога. И недейте да живеете във фантазии. Един го няма, но друг ще го има. Просто е по-лесно да си мислим, че има някой незаменим. Така всекидневните ни грешки предизвикващи "кавги" и проблеми ние бихме могли да обясним с това, че някой си незаменим го няма и затова с друг/а е проблемно или "не е същото". Просто трябва да излезнем от фантазиите и да се събудим. Защото е сън(лъжа) ако си мислим, че има един/една, а не знаеме, че има кандидати, по-добри и по-лоши разбира се, но кандидати. И абсолютно всички от тях биха изисквали жертви и понякога би ни станало малко скучно и рутинно, но ако сме здраво стъпили на земята и можем да сме обективни, тези спъващи сегашното ни щастие фантазии не биха ни попречили.