Бягайте от женени мъже, краят никога не е щастлив като в приказките!
Ето я и моята история. Момиче съм на 19 години. Запознах се с мъж, 15 години по-голям от мен. Красив, добре изглеждащ, чаровна усмивка, смразяващ поглед, снажен, винаги весел. Хваленето обаче до тук.
От шега на майтап, се оказахме навън, уж по приятелски. Та вече година и половина имаме тайна връзка. Бяхме се разбрали само секс, нищо повече, но след секса имат и чувствата..
В началото бяха типичните мъжки изповеди. Женен съм, но нещо ми липсва. Любовта я няма, ти ме караш да се чувствам жив. Сексът с нея е мираж, не е същото като с теб. Обичам теб,ти ме научи на любов. Ала бала
Да, знам, че това е природата на един мъж. Да търси, да иска, да има нещо младо до него. Винаги съм била против такива неща. Против изневерите. Аз съм била тази, която винаги е чела лекции на приятелките да не се задяват с женени, защото ще разбият семейство, животи. Да, обаче животът си прави шегички с нас и точно аз, най-моралната, в момента живея неморален живот.
Не съм типичната любовница, да ме вижда един път на седмица, да не ми звъни, да излизаме вечер само по хотелите, напротив, не го е страх да го видят с мен.
Но и това не ме успокоява, защото аз оставам втората. Не питам какви са им отношенията, не се интересувам, защото нямам право.
Боли ме много, защото го обичам, а той ми е казвал че никога няма да се раздели с нея, просто защото му е удобна. Защото търси сигурност, зрялост може би. Жената е олегнала, а той явно от това има нужда. Аз не мога да му предложа същото, защото нямам и 20 дори. Знам че сега ми е времето за купони, забавления, но толкова се привъзах към него, че не мога да приключа нещата. Опитвала съм се толкова много пъти, плакали сме и двамата, има чувства, но играе на сигурно. А аз не мога цял живот да съм втората цигулка. Не ме оставя, пише , звъни, идва до нас, накрая винаги се оправят нещата. Не знам какво да правя. Знам, че няма никакво бъдеще в цялата тази история, но и ми е много трудно да приключа всичко това. Моля за съвети!
И един съвет от мен към хора, които ще попаднат в тази ситуация! Колкото по-рано приключите всичко това, толкова по-малко нерви и главоболия!

Коментари

51-67 от 67

55.   Добре защо пък неможе да остави жена си? Той ако толкова я обича няма да се занимава с теб! И какво като има деца за гледане той като се разведе със нея пак ще се грижи за децата си! Кажи му че и ти можеш да бъдеш улегнала ако пожелаеш. Защо за всички вас е невъзможно да остави жена си? Да се е срещал по-рано, че има жена а не чак като му поставят ултиматум. Като толкова държи на теб ще се раздели със жена си. Той не се разделя със децата си а със жена си какво му е толкова невъзможното? А и смятам че възрастовата разлика изобщо не е от значение!

56.   Моят бивш съпруг, като се разбра за любовницата му, ми каза : е какво толкова е станало, нали вечер се прибирам вкъщи....Ама нямам намерение да я оставям. Разделихме се, а после и любовницата му би шута (кат му свършиха парите :)

57.   "Винаги съм била против такива неща. (...)
Моля за съвети!
И един съвет от мен към хора, които ще попаднат в тази ситуация! Колкото по-рано приключите всичко това, толкова по-малко нерви и главоболия!"

Колко миличко - проси съвет, дава акъл, при това не за първи път. И каква хубавка метафора си си навлякла: втора цигулка. Ако не искаш да си втора цигулка, да не си надувала чужда гайда. И не си придавай незаслужената изисканост и елегантност на инструмента, когато буквално участваш в библейски грях. Правилният термин за теб е кофа за переч.

Съвет? Махни се от живота им. О, момент:

"Не ме оставя, пише , звъни, идва до нас, накрая винаги се оправят нещата."

Еми щом като идва, па и звъни, край. Няма изход. Няма блокиране на номер, няма окончателно не, нищо. Ще си бъдеш личното му к*рве докато звучната дупка на цигулката ти не стане на зееща кофа. Тогава ще си последна дупка на кавала и той ще си намери някоя друга да му играе с флейтата. Цяла филхармония ще сте.

58.   Спрете да съдите хората, не сте перфектни, за да го правите! Авторката се е забъркала в каша, в каквато може да се забърка всяко младо момиче, което мисли, че всичко, което лети, се яде. Ако нямахме подобен опит всички на млади години, как щяхме да имаме акъл да даваме на стари? Мило момиче, прекрати връзката, поработи не върху страдание и мечти за него, а върху достойнството и себеуважението си. Защото повярвай ми, в момента в който си започнала връзка с въпросният мъж, си ги заровила дълбоко. От личен опит ти казвам, егото ми изстрада най много и същевременно то беше виновно за силното влюбване. Ако можеше да е твой щеше да го виждаш в друга светлина- в тази светлина, в която го вижда съпругата му, а на него му липсва някой да го боготвори и да го гледа с големи, влажни, влюбени очи. Той може наистина да те обича, ама наистина, но не те уважава. Понякога, да не кажа че трябва винаги, не е достатъчно да си с някой, който просто те обича,а някой, който ще може да е до теб, когато имаш нужда от него, който ще си вдига телефона, когато му звъннеш и най вече някой, който ще те УВАЖАВА! Има два изхода след прекратяването на отношенията ви
1. Ще продължиш да правиш същото цял живот, да се влюбваш в мъже, които не те ценят по един или друг начин
2. Ще поработиш над ума си, ценностите, ще се превърнеш в една по-добра версия на себе си, пълна със самочувствие и себеуважение. Вторият е за предпочитане. Тук не е въпрос само за курва, курвар, секс и т.н - ти си важната, мисли за развитието си и не слушай простаци, които да ти казват каква си, не си, и няма да бъдеш такава каквато те изкарват и вярвам че си едно младо и умно момиче, което ще стане невероятната жена!

59.   От 41 към авторката. Разбрах от нея. Писа ми. Явно той вече беше започнал да се отдръпва, а тя виждаше повече от секс. Тъй като аз самата съм импулсивен човек, разсъждаващ на 70 % с емоциите, мисля се досешам, а и тя ми каза доста неща. Предполагам, че тя е започнала да иска повече, пък той не и женската злоба и ревност я накараха да му отмъсти като ми каже. Само че от цялата работа пострадах най-много аз. Все пак всичко приключи, болезнено за всички. Аз страдах, тя съадаше, а и не мислете, че и той не страда. Накрая му простих. Тежи и винаги ще тежи, но щом съм взела това решение ще живея с него. Изобщо не е лош човек, не ме ограничава, добър баща е, не пиянства. Но е мъж. А мъжете са... Мъже и все искат нещо ново. А аз съм хубава жена, заобиколена от мъжко внимание. Работя на висока позиция, чета, знам перфектно два езика. Не си правя реклама, просто казвам, че не съм от жените, които се запускат като си хванат мъж. Но съм и сигурната, познатата, навикът.
Каквото и да ти говори преувеличава. Бъди сигурна. Знам, че трудно ще се откажеш. Особено, ако си емоционален човек и се водиш по чувствата. Знам, че колкото и да ти говоря няма да ти набия нищо в главата, защото и аз не се вслушвам в другите реша ли нещо. Само се върни един ден и прочети, че си била предупредена! Ще бъдеш наранена, ще плачеш, но си млада, свободна и ще откриеш нещо, което си заслужава.
Аз защо не го зарязах моя ли? Отчасти навик, любов, страх. На 30 не е като на 20. Мъжете не умират за жени с деца. Пък аз искам връзка с уважение и любов, не мимолетни сексуални развлечения.

60.   От авторката до 58
Благодаря за милите думи! Сигурна съм, че това нещо ще приключи и отново ще мога да бъда човекът, който бях.
Забравих да допълня. Той ми е първият. Пазих се толкова много време, до 18 години не бях виждала гол мъж дори, но дойде той и се преобърна всичко. Не мога и да се сравнявам с “курвите”, защото не си отварям краката на всеки един чичко. Мога единствено да се сравня с едно глупаво дете, което не е преценило както трябва случващото се. Но вече наистина разбирам, че е изключително грешно. Не съжалявам, че ми е бил първия. Пак ще се повторя - всяко нещо, което се е случило е урок в живота.
Никога няма да се забрави това нещо, със сигурност, но си извлекох доста поуки. Разстоянието ще свърши работа според мен. Невижданите очи се забравят.

61.   Няма да си остави жената, заради всяка , която му върже извън семейното ложе. Тя му готви, пере, чисти, тя му е имиджа пред света. Ти и подобните сте просто разтуха от скуката на брака. Ще продължава да звъни и идва, защото номерата му минават при теб. Ако му скръцнеш със зъби и покажеш характер -може и да се обезкуражи. Иначе ще продължи да идва . Кажи на жена му.

62.   Хайде сега авторката и други жени в нейното положение били курви..
И защо???
Щото изневеряващите мъже са "китки" и милите били подведени от тези млади съблазнителки :)
Намирайте си оправдания и си коткайте прелюбодейците..
Но сте същите ..вярвате в илюзии

А истината е проста..

Когато някой обича.Той не изневерява.Или случи ли се в брака му.Поема отговорност и продължава с новата си любов.

А живота е кръговрат.И щастливо женени в един момент оставаме сами.

Бивша съпруга на изневерил мъж

63.   Авторката не търси съвет как да го махне от главата си, а как да е с него, но да не е виновна за разрухата на брака му.
А и как да кажеш някому истината, без да звучи и малко критикарски.
Така, че няма място за обида.
Време е за характер.
Или му казваш, че ще кажеш на жена му и тогава ще го видиш в истинския му блясък, или прекратяваш всичко с него.

В случая най ми е жал за съпругата.
Макар че,
познавах един съсед, ходеше като разпран, сменяше ги, хвалеше се.
Обаче жяна му завъртяла и тя нещо с някакъв колега.
Лично го видях как ходеше да я дебне след работа с кого излиза.
Беше много смешно, всички се смеехме на мъжкаря, дето си броеше любовниците, фукаше се, и в същото време в храстите насреща да следи жена си.
Да ни пази Господ от такива простотии.

64.   до 62
Ето ти още една истина
ако искаш проумей , ако искаш недей
Животът на много момичета започва по този начин , млади са , правят секс , грешат , после забременяват от грешните избори или от неопитността на партньорите и така , докато в един вече зрели и с опит срещнат подхощия мъж и станат моралистки като тебе, който обичал не кръшкал и тем подобни. За изненада или не , порасналото момиче ще разбере , че сега има други млади момичета , които са готови да грешат докато и те срещнат мъжът с главно М, само че ние мъжете , понеже не можем да грешим , защото когато сме млади сме лишени от увереност и опит и влизаме във взаимоотношенията доста изостанали и срещата с момичета готови да грешат е пък нашата компенсация за времето , в което ние не сме имали тези шансове за грешки , но това не значи че не обичаме и обожаваме компанията на нашите съпруги , но просто нашите т.нар. грешки идват след като поулегнем малко, а вашите преди да узреете.
С пожелание за здраве и много късмет в живота.
Мъж на повече от 40 години , не идеален , но реален.

65.   64.
. Ти не обичаш съпругата си. Обичаш комфорта и удобствата, които имаш в брака.
Обичал... Обичаш себе си.
На вън страсти, в къщи спокойствие.. Това не е любов

Не съм идеалист, но обичам чистите отношения

66.   63, и какво те учудва това, че съседът хойкал, ама иначе дебнел жена си в храстите-сакън, да не я покачи някой, с извинение. Всички мъже са на принципа-моето си е мое, чуждото е общо. Най много ревнуват тия мъже, дето най ммого изневеряват. Познавам по-отвратителен случай от твоя-моя колежка, тиха и изключително скромна жена, а нейният мъж-жив идиот, развратник, ходи с всяка която му върже, май го съдиха и за изнасилване. Та тоя я пребиваше от бой... от ревност. На стари години, след толкова бой и тормоз тя се реши да го напусне. Та този пример показва, че най-големите развратници най много си ревнуват половинките.

68.   Прочетох толкова теми, свързани с изневярата и с това, че жените са какви ли не, че не се сдържам повече. Жена на 38 години съм, преди няколко месеца се разведох, след 20 години съжителство и брак. Със бившият ми вече съпруг, поддържаме нормални отношения. Последните 10 години бяха тежки. Била съм му вярна. И така преди две години се случи. Той семеен, аз семейна. Всичко друго е без значение. Никой не е каран на сила да прави каквото и да е. Никога не сме си обещавали нищо. Напротив. Знаем, че никога няма да се съберем. Никой от страничните ни близки не страда. Това е нещо от което човек има нужда в определен момент от живота си. И преди да понеса множество обвинения и цветни епитети, ще ви кажа, че едно семейство се разваля от вътре. Изневярите съществуват на всяка крачка и са последствие на това отношение, което получаваме в къщи.

Ц. жена на 38

69.   до 62
понеже пишеш , че искаш чисти взаимоотношения , отговарям простичко
за да има чисти взаимоотношения трябва да има равнопоставеност на партньорите
ти си се забавлявала или грешала , както искаш го наречи , срещаш едно добро и отговорно момче и си казваш , това е моят човек, само че твоят човек , бидейки отговорен се е образовал , работил за дом и не му е оставало време да прави грешки и да трупа опит, но ти казваш , да е живял , преди да срещне мен , да , това е идеалния вариант , но истината в живота е друга, по-зрелите мъже грешат с по-младите момичета и жените с разум , значт защо е така, защото те като са били млади са били с по-зрели мъже, сега е ред на техните мъже вече зрели , да грешат или да се забавляват , но без да занемаряват отговорностите си и грижите си по семейството, ако жените им не са доволни , със сигурност ще има такива , които чакат същите тези недоволни жени да освободят мястото , за да може същият зрял мъж да полага грижи и създава комфорт на взаимоотношения.
не може единия живял другия не и този , който е живял да казва на другия , че обича чисти взаимоотношения , най-малкото е проява на егоизъм
желая ти житейска мъдрост и много щастие без да се поставят рамки , кое е чисто и кое мръсно, ако си ме разбрала.....

70.   Момиче, бягай с 200 от този! И никога повече не се забърквай с обвързани! Аз съм минала по този път. Чешеше си егото с мен. Жената му пере чорапите и му готви, а той с младо гадже. Осъзнах се на втората година. Съдбата обаче ми го върна тъпкано - след женения срещнах голямата си любов...и го хванах да ми изневерява. Няма да ти казвам колко време си ближа раните... Помисли си за това!!!

71.   64..

В моите взаимоотношения винаги е имало равенство.Като те чета,все едно поставяш жената на едно по-ниско стъпало.Сори ама и аз съм се образовала и участвах на равно в създаването и изграждането на семейството.Не съм чакала на готово.

Затова не ми се наложи да толерирам,навеждам глава и съобразявам със залитанията на бившия ми съпруг:)

75.   Женен и тръгнал да търси вземи го и при теб ще се оглява.. докато може после остава с мерака и идва твоя ред все пак си на 19. Като кучето дето ги яло казало че няма да ги яде ама

51-67 от 67