Към жените
Моля оценете изискванията си към мъжете на вашите желания с:
1 - не е важно
2 - донякъде е важно
3 - важно е

Изисквания:

- увереност (опишете какво разбирате - позитивен, наперен, неподатлив на лошо настроение независимо от обстоятелствата, др.)

- коминукативни умения

- материално богатство

- физическа красота

- успех в кариерата или поне амбиция (ако е още млад)

- ценностна система, морал

- интелект, отговорност, вярност

- да е желан от другите жени

- социален статус, място в обществената йерархия, власт

- да не е бил с проститутка без значение причината

- да е *** много на брой жени

- да е добър в леглото

- друго (опишете, моля)

Променят ли се приоритетите в течение на възрастта, в зависимост от някои житейски ситуации (развод, разочоравание от мъже, самота) или в зависимост дали искате връзка или само секс?

Склонни ли сте да направите компромис с някои важни за вас неща, ако дълго време сте била самотна?

Коментари

1.   Увереност- 4 - най-важното е мъжът да се чувства добре в кожата си и да е инициативен
- Комуникативност- 2- това почва да прилича на CV
- Материално богатство- 2 , доколкото е важно той самият да е доволен от себе си и да няма комплекси на тема пари
- физическа красота- 2-това е доста субективно, един за мен може да е красавец , за друга-да не е.
-Успех в кариерата или поне амбиция- и това е субективно, едно е за мен успехът, за друг-друго- 2, доколкото е от значение той да се чувства реализиран или поне да няма комплекси на тази тема
--Ценностна система,морал - 3
-Интелект , отговорност, вярност- 3 - важно е да има за какво да си говорим и да може да му се има доверие
- Да е желан от другите жени- 1
- Да не е бил с проститутка- 2, по-добре да ми спести тази информация
-да е бил с много жени- 1- Стига с тези бройки, те не са важни, от значение е увереността, желанието да задоволиш човека до теб
- Да е добър в леглото- 2- важното е да се напаснем

2.   Ако наистина искаш да знаеш тези неща, жените са последните хора, от които ще получиш отговорите, които търсиш. И не защото те не искат да ти отговорят или ще те излъжат. Просто те не знаят какво искат докато не го видят, и ще ти отговарят възоснова на моментните си настроения или ще използват за база на отговора мъжа, който харесват в момента. Това не значи, че утре няма да харесат някой тотално различен мъж.
Запомни едно нещо - жените нямат определен тип мъж. Те са изцяло емоционални същества и първо се влюбват, а после търсят рационално обяснение защо са се влюбили точно в този мъж. Често, такова рационално обяснение дори липсва, но това не значи, че няма да чуеш някакво подобие на обяснение "за пред хората".
Най-грубата грешка, която един мъж може да направи в любовния си живот е да пита жените какво харесват и да се мъчи да се напъха в техните "критерии"...та белким някоя жена вземе да го хареса. Това поведение в един мъж издава инертност и склонност да се действа под чуждо влияние. А именно това е абсолютно непривлекателно за всяка една жена на този свят.
Вместо да се мъчиш да се напаснеш към критериите на жените, вземи да разпиташ някой твой познат мъж, който има успех с нежния пол какво прави той, за да е толкова успешен. Бас държа, че едно от първите неща, които ще чуеш е, че мнението на жените за теб няма никаква връзка с цялата работа. Важното е, какво е собственото ти мнение са самия себе си и как претворяваш това мнение в живота си.

4.   -увереност (опишете какво разбирате - позитивен, наперен, неподатлив на лошо настроение независимо от обстоятелствата, др.)- 1, не е толкова важно, по-често си падам по по- срамежливи, стига да не е някой много краен случай на ниско самочувствие, когато дори не могат да завържат две приказки от притеснение, всичко друго няма голямо значение; това да е позитивен определено е плюс, но не бих искала да потиска в себе си или д крие от мен, когато нещо му тежи, дори на пръв поглед да не е толкова сериозно, в крайна сметка всеки е имал различен опит и го засягат различни неща

- коминукативни умения- 2, важно е аз да имам какво да си кажа с него, относно комуникативните му умения спрямо външни хора, няма значение, стига да не мълчи, когато някой го пита нещо, не знам дали трябва да включвам моя мъж към отговорите, но той примерно не обича да прекарва много време с непознати, плюс заеква, което малко или много затруднява комуникацията

- материално богатство- 1, няма значение, докато не е абсолютен мързел и не стои месеци наред без работа, защото се надява аз да го издържам (което е рядко срещано), важно ми е( ако говорим за постоянен партньор, съпруг, да работи нещо, което му доставя удоволствие, с парите все ще се оправим, не са нужни чак такива огромни суми....и казвам, че е важно да му е приятна, защото човек прекарва около 40 часа на работа седмично, което не е малко, съответно не желая мъжът ми да е нещастен).
Отново ще дам пример с мъжа ми, който преди работеше работа за повече пари, но изобщо не му харесваше, сега работи в мебелна къща, където взима по-малко пари *средното за София мисля..може би някой друг лев по-малко* , но за сметка на това е щастлив и ходи на работа с удоволствие, винаги е бил сръчен и му е харесвало да се занимава с подобни неща

- физическа красота- 1-2, важно е да го намирам за симпатичен, но нямам тип по-слаб, по-пълен, по-висок, по-нисък, черен, бял... Не мога да харесам някого, ако не ми направи впчеатление по някакъв начин, било то държание или излъчване. Също така ми се е случвало да видя за първи път някогог, да си помисля, че е грозен и след като го опозная да се чудя как може да съм си помислила, че е грозен, защото всъщност е доста хубав.

- успех в кариерата или поне амбиция (ако е още млад)- 2 важно е да има амбиция да се развива, да подобрява уменията и значенията си като цяло и в специалността си също, но не с цел пари и власт, а именно развитие

- ценностна система, морал- 3, много е важно да имаме еднакви или почти еднакви ценностни системи и възгледи, за любов, добрина, отговорност, пари, семейство, морал и прочие

- интелект, отговорност, вярност- 3 много важни са и трите

- да е желан от другите жени- 1 не ме вълнува

- социален статус, място в обществената йерархия, власт- 1 не ме вълнува

- да не е бил с проститутка без значение причината- 1 не ме вълнува, всеки си има минало и това, че някой е бил с проститутка или дори е такава, не го прави автоматично лош човек... само единствено, ако имам притеснения относно БПП*болести, предавани по полов път* , ще го помоля да си пусне изследвания за тях. Но повечето проститутки внимават за хигиена и чистота, така че винаги ползват презерватив и се къпят след всек иакт, доколкото съм запозната...че има изключения- има, но говорим масово, зависи на каква проститутка е бил

- да е *** много на брой жени- 1 не виждам как това би имало значение

- да е добър в леглото - 3 важно е, но дори в началото да не е толкова добър, аз вече имам доста опит и знания относно тялото ми, така че това бързо би могло да се промени, важно е моето удоволствие да е приоритет за него

- друго (опишете, моля) първото ми изискване, когато става въпрос за евентуален партньор,а и не само, и за близки приятели също е от голямо значение, е добрината на човек, считам се за добър човек, който не мисли лошото на другите, не ги е прецаквал и се опитва да помогне по всевъзможни начини, на когото мога и, честно казано, имам нужда от такъв човек до себе си, нито би ми причинил нещо лошо съзнателно, нито на някого другиго, даже напротив, ще прави добро.
Друго, което не си добавил, а също е толкова важно, е да ме обича, да изпитва истинска любов към мен и да се старае тя да се запази такава с годините.

Последното, което бих добавила е образованието, което за мен не е особено важно, важно ми е човек да е любознателен, да чете и да се интересува от най-различни неща. Отново давам пример с мъжа ми, който е завършил средно, докато аз имам и висше, но това няма голямо значение за мен, защото сме гд на едно интелектуално ниво.

Променят ли се приоритетите в течение на възрастта, в зависимост от някои житейски ситуации (развод, разочоравание от мъже, самота) или в зависимост дали искате връзка или само секс?- Животът има различни фази и е напълно нормално приоритетите, а и желанията да са различни, когато си на 16 и когато си на 40(много неща в живота ти са различни, а и ти самият си различен). Не съм се развеждала и се надявам да не се. Относно разочарованието от мъже, никога не съм обвинявала мъжете като цяла за провала на някоя моя връзка с определен човек. Обикновено просто не сме били един за друг, а имах един случай, в който той много се опитваше да ме манипулира и контролира, тогава просто опитът ме научи да съм по-внимателна, когато избирам някого за връзка. Относно самотата... може би в някои случаи е била фактор, малко или много никой от нас не иска да е самотен, но съм се опитвала да не се хващам с някого просто защото ми е самотно, ами да компенсирам с приятели и семейство. И все пак, ако съм го направила е било несъзнателно.

Склонни ли сте да направите компромис с някои важни за вас неща, ако дълго време сте била самотна?

Не. Поне аз лично не, защото нещата, към които имам изисквания са изключително важни за успеха на една връзка и съответно е много вероятно, ако започна да правя компромиси с тези важни неща, да завършим с развод... както казах, не бих искала да влизам във връзка само защото съм самотна. Ако да речем бях на 40 без партньор,без любов, щях да си осиновя едно две деца и да си се гледаме, аз животни имам така ил ииначе. В крайна сметка романтичната връзка не е единствената форма на любов и ако се огледате около себе си много малък процент от хората успяват да имат романтична връзка за цял живот, която и след години да е изпълнена с любов и разбирателство.

За съжаление, знам колко рядко се чуват такива отговори от когото и да било, но се надявам да се увеличават с годините. Но искрено вярвам, че ако хората бяха по-отворени за маловажните неща и по-категорични за важните, щеше да има много повече щастливи двойки, а и хора като цяло.

Надявам се, въпреки непопулярното си мнение по тези въпроси, да съм ти помогнала по някакъв начин. Момиче на 23 съм, ако има значение

5.   2, споко, човече. Много се нае нещо. Не съм правил анкетата, за да си оправя любовния живот, а точно за да видят какво ще отговорят на рационално ниво. Знам, че първо идва емоцията. Но като сме тръгнали да обсъждаме - кое според теб предизвиква тази въпросната емоция, от кяото тръгва всичко? Дай пример.

8.   Жените много добре знаят какво искат, тия измишльотини, че не знаят са на мъже, които не могат да покрия базовите критерии. За всяка жена различни неща са важни, но някои ни се препокриват. За мен е важно следното:
-морал, почтенност(имам предвид да говори истината, да не плете интриги и да не е подлец в живота, т. е. да не е подлец и мошенник), отговорност, семейството да не е бреме за него, да има амбиция и ако не е богат и при нужда, ако не изкарва достатъчно пари на една работа, да си намери втора, не да си клати краката вкъщи и да чака аз да го издържам примерно. Да е добър човек, да има емпатия, да е нормален, без зависимостти и отклонения, да не е сексуално пристрастен към порно, защото това води до импотентност, извращения и в крайна фаза може и до хомосексуализъм. Да не е инфантилен, да не играе игри по 24/7, а всичко да прави с мярка. Да не пише тъпи коментари под снимки на жени от сорта "къде беше като бях тинейджър" и тем подобни простотии, характерни за тинейджъри, с които да демонстрира своята инфантилност и да ме излага, че съм с такъв като него. Да поема 50% от домакинството, защото аз не съм нито слугиня, нито майка му и такива работи ме отвращават. Ако не върши нищо вкъщи, тогава трябва да е зает да изкарва повече пари от мен и да компенсира с това, т. е и да работи повече от мен, а не просто да взима по-голяма заплата и после да чака пепеляшка да му наготви и изчисти, докато си я харчи. Т.е. трябва да върши нещо, а не аз да го взема на отглеждане, все едно съм му майка - отврат.
-нямам претнции дали ще гледа други жени, стига да не е просташко заглеждане, с което да ме излага, нямам претенции да има приятелки жени, стига да не е лъжец и да не го използва като предтекст да ме мами(то се разбира винаги). Имам претенции да ме запознава със всичките си приятели, от време на време да ме взима с него като излиза с тях, иначе е подозрително и ненормално да имаме отделни животи и целта на съжителството се обезсмисля - по-добре да си взема съквартирант в такъв случаи, ще е по-перспективно
-трябва да има някакъв базов стандарт, да има пари да издържа себе си като абсолютен минимум и след това да може да издържа и дете. Трябва да работи, за да може да осигури дом и кола за себе си, а не да чака на мен. В идеалния случаи - работим заедно, за да осигурим обща, но не той да чака аз да му купя на него. Ако е по-богат и може да си позволи повече, това е бонус, но този минимум, ако не осигурява на себе си, не става за нищо, все пак аз не съм банкомат или дойна крава и нямам никакви намерения да издържам мъж(изключвам при болест или извънредни обстоятелства). Тия джендърски простотии - на запад, тук е България,а аз съм жена и нямам намерение да влизм в ролята на мъж.
Очаквам да е с над средната интелигентност, но не държа да е някакъв гении(даже по-добре да не е) или да има висше, все ми е тая. Очаквам като му говоря да има мозъка да разбере какво му казвам, а да не е някой като Динко например.
Очаквам да знае как се прави секс, това са основни неща, които нямам намерение да му обяснявам, ако не знае как, не съм нито толкова грозна, нито отчаяна. Но и да бях, пак бих го зарязала.
Очаквам по празници да ми подаравя нещо, след като аз го правя, това е белег на възпитание. Очаквам от време на време, без повод да ми подарява по някое цвете или да ми сготви вечеря, съвсем елементарни неща. След като аз мога да му сготвя - и той може да го направи за мен.
Очаквам да проявява базово уважение, в противен случай, ще види вратата от външната й страна. От простаци нямам нужда.

Очаквам, ако някой кърти вратата долу и той реши да слезе да провери, вместо да викне директно полиция, да не оставя вътрешната врата отворена, за да съм му помогнела аз, дето съм по-дребна от него(и това ми се е случвало от "мъж"). Ако съм сама с детето примерно и сляза да видя кой разбива вратата, няма да оставя вътрешната отворена, за да може то да дойде и да ми помогне при нужда. Аналогията е същата. Очаквам, ако някой ме обижда, той да се застъпи за мен и да не позволява подобно отношение. Щом аз ще се застъпвам за него и той трябва за мен. Т. е. очаквам да е мъж, а не западен п*дал.
Тези горните са ми по важност 3 и не бих била с човек, който не покрива най-елементарното. След като аз покривам тези критерии, очаквам съвсем основателно от мъжа също да ги покрива. В противен случаи - нямам нужда от него. Разбирам, че повечето мъже не покриват тези елементарни норми, поради което бих си останала сама, но не бих направила компромис повече със себе си. Мисля, че не искам много, а дори доста малко. Нямам претенции да е някои красавец, нито да е богаташ, може да има деца от предишен брак, може да няма статус в обществото, все ми е тая. Но всичко си има граници и мъжете трябва да започнет да ги покриват. Аз нямам намерение да съм по-голям мъж от мъжа си. Тия работи - на запад и по гей парадите, за който му харесва така.

9.   - коминукативни умения - Много е важно. От там идва голяма част от химията, а и е важно, за да вървят отношенията добре.

- материално богатство - Донякъде е важно. Да може да се осигури нормално съществуване, не луксове.

- физическа красота - Много е важно. Ако не ме привлича, просто няма шанс.

- успех в кариерата или поне амбиция (ако е още млад) - Важно е. Най-вече амбицията. Не искам кариерист, но трябва да има цели в живота и да се развива.

- ценностна система, морал - Донякъде е важно. Всеки разбира тези неща различно, важното е да си пасваме.

- интелект, отговорност, вярност - Това са много различни неща. Отговорността ми е супер важна. Интелектът е хубаво нещо, но понякога може да дойде и прекалено, по-важно е да има характер. Верността, колкото е неговата, толкова и ще е моята.

- да е желан от другите жени - Важното е аз да го желая. Но ако другите не го желаят, вероятно не е случайно и нещо не е наред.

- социален статус, място в обществената йерархия, власт - Не ме интересува особено.

- да не е бил с проститутка без значение причината - Предпочитам да не е. Или ако е бил, да е било инцидентно. Систематични ползватели на такава услуга - не.

- да е *** много на брой жени - Не ми е важно, но предпочитам да има опит с жените, обикновено такива мъже се справят по-добре във връзките.

- да е добър в леглото - Много е важно. Не ми харесва идеята тепърва да обучавам мъжа си. Както и при горната точка, опитът си казва думата.

- друго (опишете, моля) - Уверен, със собствена позиция, с отношение. Чувството за хумор е много голям плюс.

Ж30

10.   Увереност-3, важно ми е да е позитивен, да не е мухльо без самочувствие изтъкан от комплекси.
Комуникативност-3, за мен е важно, мразя борсуци на които да теглиш с ченгел думите
Материално богатство-2, никога не съм била алчна, никога не съм била издържана от мъж, винаги съм работила, но никога не бих била с хайлазин та да си броим стотинките
Физическа красота-твърдо 1, за мен никога не е имала значение
Успех в кариерата-3-високо оценявам реализирани хора, това го постигаш сам, не е лотария като красотата.
Ценностна система, морал-3-накъде без тях?
Вярност-категорично 3, много ценя това качество.
Желан от другите жени-1, стига ми аз да го желая
Социален статус, власт-е, поне 2, кой обича неудачници?
Да не е бил с проститутка-1, но предпочитам да не зная
Да е имал много жени-2, и това бих предпочела да не зная
Да е добър в леглото-2, хубаво би било да е добър, но живота не е само секс.

11.   Момиче на 19г
Увереност - 2.5/3 но да е наистина увереност а не самовлюбееност
Комуникативни умения - 3
Мат. богатство - 2
Успех/амбиция - 1.5/2
Морал-2
Интелект-2
Отговорност-3
Вярност-3333
Да е желан от другие-1.5, но той да не откликва
Соц.статус- 1.5/2
Проститутки-1
Добър в леглото-3333333, поне за мен

12.   - увереност (опишете какво разбирате - позитивен, наперен, неподатлив на лошо настроение независимо от обстоятелствата, др.) - 3

- коминукативни умения - 2

- материално богатство - 3

- физическа красота - 2

- успех в кариерата или поне амбиция (ако е още млад) - 3

- ценностна система, морал - 3

- интелект, отговорност, вярност -3

- да е желан от другите жени - 1

- социален статус, място в обществената йерархия, власт - 2

- да не е бил с проститутка без значение причината - 1

- да е *** много на брой жени - 1

- да е добър в леглото - 2

- друго: да ме обича, да се грижи за мен и да ме поставя на първо място.

13.   "Очаквам, ако някой кърти вратата долу и той реши да слезе да провери, вместо да викне директно полиция"

И в стурешните новини да четем, как са го намушкали 11 пъти ...
Жена - днес е ОПАСНО, да се правиш на мъж по-средата на нощта. Ако ще и Майк Тайсън да си ...

14.   За мен е най-важно да е честен и отговорен човек! Също така да е амбициозен и да има много мечти и цели. Бих искала преди мен да е имал 5-6 жени, със сигурност не ми трябва някой който се чука със всичко което може да говори.

- комуникативни умения Да, искам да е усмихнат и с добро излъчване.

- материално богатство - Искам да го градим заедно.

- физическа красота , средна височина и със сини очи и руса коса

- успех в кариерата или поне амбиция (ако е още млад) за това вече отговорих горе.

- ценностна система, морал - Да, трябва ми някой който цени семейството и е отдаден на семейството.

- интелект, отговорност, вярност - Да искам да е верен, каквато аз ще бъда.

- да е желан от другите жени - За мен няма значение дали го желаят други или не, ако той е верен.

- социален статус, място в обществената йерархия, власт
Със сигурност бих искала да е голяма фигура със интересен живот.

- да не е бил с проститутка без значение причината
( За мен няма значение дали е бил с такава жена или не!, важното да е жив и здрав и няма последици! )

- да е добър в леглото - Не това е най-важното...

Садна

15.   - друго - да е свестен човек. Само това.

Да не дава да му се качват на главата и да го използват, да уважава себе си. Но и да уважава всички останали, да помага в трудни моменти, да е добър приятел, син, баща, колега... не само добро гадже.

И да, може да звучи като нещо, което всички имат по дефолт, но едва 2% от мъжете около мен са свестни хора.

Не ме интересува външен вид, опит, богатство, дрешки, сексуални техники, хубост и дори комуникация.

Искам просто да е свестен, достоен и приятен човек.

16.   Гледай само какви изисквания имат, а всички предлагат едно и също.
С всичките ще преживееш едни и същи неща. Имат тяло, което прелагат за секс и всичко останало е само изискивания и мрънкане в последствие.
Изобщо не си го слагай на оная работа какво мислят жените.
Харесвай се такъв какъвто си, работи над себе си, за да се харесваш още повече, а не за да те харесват жените.
Изписали тука фермани, а после като намерят мъж, който покрива всичко това му изневеряват, защото видиш ли нямало тръпка.
Изобщо не се занимавай с подобни глупости и не питай жените за нищо, нито пък им имай вяра, защото те казват едно, но действа по съвсем друг начин. А като се ожениш ще видиш как всички изисквания, които покриваш просто ще избледнеят, защото тя ще търси нещо друго.

17.   13, точно така. Тук не става въпрос за мъжество или страх, а за най-доброто решение. Ако са трима души с ножове, а аз сам с голи ръце, ще е меко казано глупаво да се правя на мъж.

Каква файда, че съм се правил на мъж, като ще съм умрял? После жена ми ще ми ръкопляска колко безстрашен съм бил, ама това ли е било най-доброто решение? И трябвало ли е да оставя жена вдовица и деца сираци, само за да задоволя чисто емоционалните и лишени от всякаква рационалност потребности на жена ми от изопачени представи за мъж на място.

Според мен мъжество е да вземеш най-доброто решение и да оцелееш ти и семейството ти, а не да си безразсъдно смел.

Винаги са ми били смешни жените, които искат мъжете заради тях да се бият едва ли не със 100 човека едновременно. Това е глупаво и не можеш да изискваш от когото и да било да се подлага на такова нещо. Че и да го смяташ за мухльо, ако е отказал доброволно да се самоубива заради теб.

18.   Пропуснах да кажа:

Да, с годините се променят приоритетите. Някои неща губят значение, други ги заместват. Примерно, сега ми е важно мъжът да е самостоятелен. Ако още живее при техните, мамино синче е и мама е на първо място - бягам с 300. Дали съм склонна да направя компромис? Компромис винаги се прави някъде. Но не навсякъде, и не само за да не съм сама. Компромис се прави, защото харесваш човека достатъчно, та да не ти пречат всичките му кусури, и защото си достатъчно зрял, да знаеш, че всеки си има такива.

Към 16, това, че жените няма какво да предложат освен секс, си го мислят само незрели момчета без много истински опит. Един изграден мъж знае много добре какво може да предложи една жена, има ясни критерии и изисквания за половинката си и знае какво търси и иска от нея. Обикновено тези, които и секс трудно получават, се успокояват, че това е върхът на сладоледа на една жена. По този начин те самите се поставят ниско.

И с годините става все по-трудно, защото докато хората се развиват и трупат в кошницата си, те стоят на едно място и се възмущават, че някой имал изисквания.

От 9

19.   Вече съм намерила моя мъж (на 25, вече съм на 30), който притежава всичко, което съм търсила, така че ще опитам да опиша него по твоята скала:
Увереност 3 - Тя ми е най-важна. Не мога да се притесня за нищо щом е до мен. Той самият така си вярва, че ще се справи с всичко, че не ми оставя друг избор. Знае, че е толкова ценен и качествен за мен, че не се притеснява грам от други мъже, дава ми свобода и доверие. Преди него бях с неуверен човек, чакаше да измислям решенията за всичките ни проблеми и ситуации, един филм не искаше да избере сам. Не желаеше да излиза с никой от близките ми, а когато излизах без него го приемаше като липса на обич, беше обсебващ и ревнив и не повярва, че ме заслужава. Държеше се сякаш съм безмозъчна и неморална, а уж бях най сред жените. Винаги съм реагирала по един и същ начин на мъжкото внимание, когато съм във връзка - с усмивка "Имаш вкус, но нямаш шанс. " Мъжът ми умира от кеф, бившият започваше да ме обижда, че се правя на интересна и ме зарязваше сама в заведение, или където и да сме.
Комуникативни умения 3. Сменя академичен с уличен език за секунди и може да намери общ език с всеки. Непрекъснато ме разсмива, понякога се дразня, че не мога да се разсърдя като хората, изтърсва нещо и ми става толкова смешно, че цялата ми сериозност отива по ягодите. Обаче в сериозни разговори ми се аргументира като адвокат.
Материално богатство 2 Има бизнес, справя се супер, не се лишаваме. Няма нито един имот, живеем в моето жилище, ще строим къща на мой парцел. Кара трошка. Просто не му се инвестира в лъскав стандарт, което подкрепям. И двамата предпочитаме къмпинг и природа пред ол инклузив. Обичаме скъпи вина и да си ги пием на хубава гледка, не в Шератон и снобария.
Физическа красота 1. Като красавицата и звяра сме. Той прилича на Трифон Иванов, което не ми пречи да го ревнувам, харесвам и намирам за секси за шок на приятелките ми. Той е чревоугодник, не обича да спортува и не е суетен, за разлика от мен.
Успех в кариерата 2 Само заради неговите високи цели, занимава се с внос на медицински консумативи. Той иска още от себе си, аз съм ок. Други хора вярват повече в успеха му, има приятели около себе си, които предлагат да инвестират в бизнеса му, но той отказва. Не иска такава отговорност, нито да се съобразява с чужди идеи. Мисли, че утре може да му писне от всичко и да стане селският зъболекар в някое планинско село. Аз и в кашон да живеем заедно ще съм щастлива.
Ценностна система, морал 2. Има избирателна ценностна система. Има семейни ценности, за приятели и близки е бетон. Но например плюе корупцията, обаче е бутал пари на катаджии, давал е рушвет, даже после е изнудвал този, който го е приел. На мен това ми е малко лицемерно и му го казвам. Или ще плюеш, или ще се възползваш не може и двете.
Интелект, отговорност, вярност 2. Много е умен, с висока обща култура, но не можеш да го закараш на балет. По скоро на Камен Донев, аз пък там плача на какви простотии се кефят хората. Не обича отговорности, мени плановете си, затова и няма собствено жилище и съдружници. Аз съм по-праволинейна, но осъзнах, че хаусът е част от гъвкавостта му, която толкова ценя. Верен е, защото ме цени, с други не е бил и изобщо не ми пука за това.
Бил е с проститутки без причина, учил е в Антверпен на оная улица с двупосочната табела <- Creative job Blow job -> и когато му се е харесвала мадама от витрина си е правил кефа. Бил е и с много жени. Не виждам какво отношение има това към мен лично. Страхотен е в леглото, той ме научи да се наслаждавам на секса. И двамата знаем, че нещата, които правим не можем да ги направим с някой еднократно, и че сексът става по-хубав с времето, доверието и чувствата.
Друго - Уважение към личността ми. Голяма част от интересите ми не му импонират, но никога не е поискал да се променят. Ходя на йога, спазвам пости, медитирам, интересувам се от психология и философия, много харесвам българския фолклор и символизма му. Обяснявам му защо хорото е полезно за здравето на танцуващите, за земята под краката им, защо общностите, когато се хващат в кръг често, имат малко конфликти. Не е научил една стъпка, но и не ми е отказал един път да ме заведе в Жеравна да се натанцувам, на Гела да слушам гайди и т. н. Все ще си намери компания себеподобни, или аз ще го намеря под някоя сянка с уискито, цигарата и книжка. И като му кажа "Любовта ми, не знам как ми търпиш лудостите" (аз като чуя родопска музика не съм на тоя свят, хуквам все едно съм сама) и той ми вика "Как няма, виж се, че грееш. " И аз съм така с неговите интереси, той е по екстремните неща, по зимните спортове- аз съм лепната за камината и сакън да не се намокря и да не се нараня. Мога да чакам цял ден да ми дойде доволен от себе си и щастлив.
За сравнение мантрата на ония неуверения беше "Айде да се ограничиш малко какви ги говориш, че хората ще те вземат за луда. " И "Щом не искаш да си нон стоп с мен и да правим всичко заедно, значи не ме обичаш. "
За мен в едни отношения няма по-важно от възможността да бъдеш обичан, какъвто си. Когато намериш такъв човек, не го изпускай, такъв човек си заслужава и компромиси и да бъде също така приет от теб.

20.   До 13 и 17 - не сте ме разбрали. Като кърти някой вратата долу, му казах директно да НЕ слиза, точно защото е опасно и безмислено, ние живеехме даже в блок, най-много да откраднат бурканите в мазето. Казала съм му да вика полиция, ако има нещо, но тъпанара реши да слиза и да излага и двама ни на опасност. Айде себе си ако иска, не мога да го спра, колкото и да му казвам, ама защо мен ще ме излага на опасност? Аз такова нещо и на приятелка не бих направила. Остави вътрешната врата отворена и аз си помислих, че я е забравил и го питах защо, а той ми каза, че е за да сляза да му помогна, ако имало долу някой. Еми те долу може да са петима човека с ножове, защо аджеба като е малоумен самоубиец той, трябва и аз да плащам после и интересно как ще му помогна с моите жалки 50 килограма? Ще предложи мен може би в замяна на себе си. Пълен нещастник. Аз мисля за него и му казвам да не слиза, а той нарочно излага и мен на опасност. Ако се беше случило и детето да е тая вечер при нас, а не при майка му и беше направил така, животеца щях да му стъжня. Това вече нямаше да мога да му простя. Категорично НЕ желая мой мъж или някой друг да се излага ненужно на опасност. Случвало се е три пъти да ме обиждат разни пияни и дрогирани по улици, докато той върви до мен и не съм го карала да реагира, а си мълча, точно от страх да няма нож и да не му се случи нещо. След няколко часа като повдигна темата ме лъже, че не е чул, е това е вече наглост. Един единствен път се беше случило един човек да му каже нещо накриво на улицата, но не го беше обиждал и той тръгна да го гони. Еми за какво говорим... Може би този конкретно е някакво изключение, не знам. Предполагам, че нормалните мъже не са така, за сега съм си щастливо разведена и с основние. Това не са единствените изцепки. Това е, което съм написала по-горе. Не очаквам да слиза долу от следващия, очаквам да не отваря вратата и да викне полиция, иначе е белег на малоумие. Ако те нападнат директно вече е съвсем друго.

21.   От 16 до 9.

Ти да не се засегна случайно на тема изисквания? Какво толкова предлагаш? Емоционална подкрепа ли? Финансова подкрепа ли? Морална ли? Какво толкова можеш да предложиш? Иска ти се да се чувствате по значими отколкото всъщност сте. Когато срещнете мъж, който няма нужда да се харесва на никой, не преследва никой и щастието му не зависи от никой друг, му казваш, че е недорасъл.
Когато мъжът изпадне в супер тежки ситуации и жената моментално се преориентира. И не ми казвай сега, че съм попаднал на такива жени.
В най-тежките си моменти съм се оправял сам, така че не мисля, че има какво толкова една жена да ми предложи освен малко приятна компания и секс.
Всички мъже, които нямат нужда от жени, за да се чувстват добре изведнъж биват нападани без и грам да ги познават.

22.   Всичко от изброеното за мен е 3 без простотутките и красотата. Няма как богат и успял мъж да има всичко. Не бих направила компромис само за секса и парите. Останалото не е толкова важно за мен. Много мъже го играят “морални”, но в действителност малко са. Най-важно е разбирателството, финансовото положение и секса - от там идват всички скандали. Дали е умен и морален или не.... честно - все тая! Важно е да се грижи за мен и да се уважаваме.

23.   До 21

Предлагам доста неща, най-вече защото винаги съм се старала да се развивам и да напредвам. Знам как да направя на един мъж готиното, да създам уют и спокойствие, дом. Да се чувства желан, значим, оценен, подкрепен. Да се прибира с кеф вкъщи. И на мъж, който търси само секс, мога доста да предложа, просто защото харесвам секса и ми е приятно да доставям удоволствие на макс. Но такъв мъж няма много какво да предложи на мен, защото той е емоционално беден и вероятно не би могъл да оцени всичко друго, за което съм положила толкова старание. Докато един мъж, който има критерии, има изисквания, този човек знае какво търси, знае какво изисква, има стандарт. И съответно знае какво получава и може да го оцени. А когато имаш критерии към другите, вероятно имаш и към себе си и съответно самия ти имаш какво да предложиш и не се смущаваш от чуждите изисквания.

От 9

24.   Тези, които си мислят, че жените не предлагат нищо - ами не се женете, не правете деца и отпаднете от генфонда с основание.
Останалите - свестните и нормалните - ще създадат семейство и деца, не се потете и вие.