Не мога да я прежаля, а минаха две години
Здравейте. Още страдам по моето момиче, с което изживяхме две много бурни и красиви години. Вече минаха почти две години, откакто тя ме изостави, по някакви си нейни странни причини, а аз още тъгувам по нея. Случва се често да я сънувам и като се събудя съм разстроен и си поплаквам, нищо че съм голям мъж на 28. За тези две години не съм се докосвал до никоя друга, излизал съм на срещи но не се е получавало нищо. И преди нея съм имал разни момичета, но това определено си беше голямата любов и не вярвам че някога ще срещна пак такава.

Днес рано сутрин случайно я видях, за пръв път след раздялата... разминахме се и само се спогледахме, все пак си казахме здравей-здрасти, но нищо повече, не поддържаме никаква връзка от раздялата. Толкова се разстроих като я видях, същата хубавица с дългата черна коса, светлосиви очи, бяла кожа, слабичка и нежна. По принцип не живее тук, но лятото си идва... сърцето ме заболя, прибрах се вкъщи, захвърлих всичко и се наревах едно хубаво... никога повече няма да мога да я галя, гушкам и целувам... тя ми беше всичко, а ме остави буквално да умра... понякога се ядосвам на себе си че още тъгувам за нея след нейната гадна постъпка, но не мога да я преживея.

Много съм зле... :(

Коментари

1.   Потърси я и бъди настоятелен.

2.   Здравей, много добре те разбирам, и аз съм така, но съм жена към мъж. Да бъдеш настоятелен както ти каза номер 1, няма лошо но ако и тя те иска. Потърси я и поговорете, най спокойно за нещата, какво е станало. Ако ти каже че не те иска вече, и не я превличаш спри се. Много е гадно да мислиш за някой който не те иска. Продължи живота си, но ако тя те иска все още бори се. Времето ще покаже, и с времето ще я забравиш, но направи контакт и разбери какво е станало, бъдете искренни един към друг. Но ако ти каже не ме закачай, недей я закача не те иска и точка. С времето ще отмине но излизяй и с други, дай си шанс. Какво искаш тя да е щастлива а ти да страдаш, ами не го заслужаваш.... Успех

3.   Аз съм същия. Минаха почти 2 месеца от както тя ме остави. Всеки ден си мисля за нея. Не спирам да я обичам. Спомням си хубавите ни моменти и как ми казваше колко ме обича и как никога няма да ме остави.
Чуствам се толкова слаб. Рева през ден-два... дори и в момента.
Стомаха ме присвива като си помисля, че може вече да се занимава с друг и като знам как не и пука за мен вече.
Не ми се живее... не мисля че ще срещна отново такъв човек с когото да си паснем толкова... дори съм сигурен. Въпреки че имам голяма вина за раздялата се чувствам предаден, излъган, недостатъчен и ми става още по зле.