Жените като пример за сила и морал във връзка
Какво е да си жена на 21 век? Дали все още е сила за гордост за постижения? Дали е онази жена, която е равна на мъжа по интелект и онази жена, която предпочита болката пред това да е бездетна?
Жената се е превърнала в олицетворение за успех. Тя вижда потенциала в себе си и вижда силата с която е надарена, но дали тази и дарба вече не отива в една изкривена за нея перспектива на почтенна жена. В днешно време може да видим как голяма част от жените се връщат към първобитната си слабост, а толкова векове са изграждали своята сила, своето равенство към мъжете, за да може да получат властта, която винаги са искали и да е загубят толкова бътрзо. Какво имам предвид? Много примери може да дадем за жени, които все още са пример за изказаното горе за техния успех, но още повече може да дадем пример и за тези, които го погубват. Колко пъти сме виждали и все по-често срещано е жената да твърди, че е силна, но когато изпита продължително време с половинката си, тя не след дълго се отказва и за още по кратко сменя половинката си с някоя, която ще угажда на нейните нужди. И ако това е силата за тях, тогава трябва да приеме силата на едно дете, което бяга при майка си при трудност. Разбирате ме накъде бия. И далеч съм от онази мисъл, стой когато те наранява физически или психически. Това е вече на всекиму пределно ясно, че е отрова. Така че нека не се затормозяваме с излишнии аргументи. Също така може да се замислим и за техния морал и да си кажем това ли е техния морал за който те са се борили. Да използват мъжете като даденост, да манипулират действията си на половинката си или да ги карат да се чувстват виновни в ситуации, които не са, само защото не и е угодно на жената. Даже много често жените го правят неосъзнато. Но точно затова ще ви дам пример. Всекидневно ви ухажват мъже( нещо което мъжете са си виновни да попадат в такава ситуация), пишат ви в социалните мрежи и вие се държите с повечето аругатно с тях. А те просто в повечето случай са ви писали „Здравей“, искат да научат нещо за вас, а жените се ебават с тях дават им или празни надежди или изобщо не им дават шанс да продължи разговора. Това е защото вече имате много голям избор, неосъзнато в повечето случаи жената възприема мъжа като за даденост. Много мъже са се превърнали в кретени, именно заради тази психология. Жените сами създават вулгарното отношение в един мъж( разбира се, че тук ще включим социалната среда в която е израстнал и неговото възпитание). Когато мъжа бъде отхвърлян и отхвърлян, въпреки че е бил мил опитвал и опитвал и единствено вижда реалността на болка, след време този човек насъбира омраза и започва да се държи също така със жените като даденост. Затова двата пола са виновни от една страна държанието на жените към мъжете, а отдруга мъжете и тяхната слабост към инстинктите си(знаете какво имам предвид). Често може да забележим как жените, след раздяла са тези, които превъзмогват по-бързо и по-бързо си намират половинка, която да ги крепи. В 21 век самоубийствата от любов са много повече на мъже, отколкото на жени. Повярвайте ми това не е защото мъжете са по-слаби, това е защото при жената има кой да бъде до нея да я крепи, а това в повечето случаи е задоволяването от ухажването на други мъже или секс за една вечер. Представете си сценария жената да е от другата страна на нещата. След раздяла е отхвъляна от мъжете, използвана за чат, няма с кой да си задоволи сексуалниуте нужди и това представети си да трае така с години, накрая намира мъж и е щастлива известно време с него, но последва раздяла и всичко нанвово години и вече е на възраст от 30-35 години и идва проблема на старостта и бездетсвеността и това е още един фактор след това да си намериш половинка. Ами и от всичкото отгоре, ако един мъж гледа жената да има пари и какво ще правиш тогава. Какво напрежение само нали? !
Мъжете не искат прости жени или курви, както се смята. Те избират такива, защото виждат дадеността с която жената предава на мъжа. А когато има мъже, които просто заради социалния си статус или възпитание са ужасно невъзпитани като характер, необразовани. Мили жени не ходете при тях, не ходете при момчето с хубавата кола за двата час адреналин и кеф с него за двете години мъка или побой. Отидете при милото момче, което е направило малък жест за вас, което може да научите нещо от него като знания. А и не се знае дали няма да изпитате същия адреналин с това момче както при необразования кретен, а после като останат сами тези кретени ще приемат грешката си и ще се променят, а това дори ще е за тяхно добро. А вие мъже престанете да падате ниско и не давайте своето си внимание на всяка една жена, нека и те да усетят самота, но това за да стане трябва да сте единни.
Но най-важното като заключение е. Хора престанете да се приемате за даденост и почнете повече да се уважавате и обичате, много повече ще сте щастливи, отколкото да продължавате с вървежните игрички и на двата пола. Забравете израза „Никой не е длъжен на никого“.
От човека на Позитано11а.

Коментари

1.   Не бе достатъчно систематизирано, това което изчетох, особено първата част, все пак го схванах. От километри прозира колко ти е наранено егото, и вместо да работиш над него, даваш поучителни съвети, визирайки жени, които явно са те отхвърлили. Всички сме го преживели. Никой не е длъжен да ни харесва, ние не сме длъжни да харесваме всеки. Басирам се, че си в своите двадесет. Има много да учиш. Има два варианта, отнася се и за мъжете и за жените, като видите че не става не с един/а, а с доста, или ставате като тях или си снижавате критериите. Та, или си купуваш готина кола и правиш готина прическа или избираш жена, която не е като тези към които имаш симпатии, щото там явно не става и си се надценил.
Жените не са ти виновни. Силата на една жена не се определя от това, колко бързо е сменила бившия си след раздяла. Далече си от истините за живота и жените, да го отдадем на младостта. Не ти била отговорила някоя, ти като видиш невкусна храна-ядеш ли я? Не, нали. Имай достойнство, като не ти е отговорила-майната й, продължаваш, не ревеш по форуми, а продължаваш. И тук усетът ми подсказва, че не говорим дори за някаква връзка във времето, а за някакво забиване и чат. Е, не става с всеки, то ако ставаше... Продължаваш. В този сайт трябва да има ограничение на възрастта или поне тия към двадесет и нещо да пишат в графа тинейджърски.

2.   Звучиш като човек с много свободно време и без цел в живота.

3.   . Жените абсолютно винаги ще имат по - голям избор от мъжете, така, че сами си правете сметка на кого пишете " Здрасти ". Жените не са длъжни на никого и нищо, за пореден път тук се пускат теми единствено с цел провокация, а не разпалване на интелектуален дебат. Крайно време е такива хора, да осъзнаят, че всеки е различен, и не всеки споделя техните понякога налудничеви убеждения. Използвайте енергията, която хабите тук, за нещо по - полезно.

5.   Авторе в кой свят живееш ти? Не само жените, всички имаме огромен избор от всякакви неща, които понякога даже не са ни и нужни. Това се нарича консуматурска култура всеки иска най - доброто било то техника, къща, човек до себе си и в 21 век има огромен избор затова. Усещам, че не си любимец на нежния пол ако не си добре изглеждащ както изисква тази култура нормално да се е.. ват с теб вся някоя може и да се излъже. Не се отчайвай може би имаш шанс.

6.   Щом ти казваш ОК.

7.   Мъжете искат точно леки жени и кифли, и затова страдат. Каквото търсиш, такова и получаваш. Какъвто ти е акъла, няма как да очакваш, че ще си надскочиш възможностите-умствени, социални или финансови.
Сегашните мъже са по-големи жени даже и също толкова меркантилни. Че и мамини синчета доста са се навъдили. Да не говорим как не са сантиментални и не ронят сълзи след раздяла, ами веднага свалят мадами.

8.   Авторе, много наивни и незрели разсъждения. У теб виждам идеализацията на майката, прехвърлена върху всички жени. Жената не е някакъв утопичен стожер - тя е човек, със своите недостатъци и нужди, включително сексуални. Тя не е там, за да олицетворява и поддържа морала, особено при липса на такъв у мъжа. Всичко, което прави, иска и мисли мъжа по посока на другия пол, го прави и жената спрямо мъжете. В грешка си да мислиш, че нейното съществуване е да обслужва твоето спокойствие, а не нейните нужди.

9.   Номер 2 те е описал идеално

11.   Не знам на "Позитано" кой, какво и на кого дължи, но в реалния живот, тук и сега, наистина "Никой на никого не е длъжен". Жените съвсем не са длъжни да подаряват вниманието, времето, чувствата и тялото си на всеки, който си бил направил труда да им пише "Здравей" в чата.

12.   Зададеш ли си въпроса "Равен ли съм му?" (на някого), значи не си му равен.
Авторе, подреди си менталния интериор! Тогава ще си намериш приятелка.