Изневярата и мъжете
Привет!
Въпросите са ми следнитв:
Има ли мъже, които не изневеряват или поне в първите 5, 6, 7 години от връзката /брака?
Защо след като жена ви! /приятелката не ви привлича, просто не я зарежете, ами ходите с друга и се подиграва те с чувствата на приятелката си, която уж обичате?
Иии нагон ли? Аз съм с много високо либидо, но оставям човекът с когото съм, ако нещо не ки изнася и тогава отивам с друг. След като аз мога така, все някъде би трбягябвало да има човек, който да е със същите принципи.

Коментари

1.   Много си сбъркана нито бракът, нито изневярата е само секс.

2.   Защото могат. Защото им се разминава. Защото приятелката си вика :" той няма повече да направи така, обича ме, бил е пиян, ядосан, не е знаел какво прави, тя е била нахална, лека ..." и винаги го оправдава и прощава

3.   Има мъже,които не изневеряват,но на всеки мъж в даден момент му се иска да пробва нещо различно. Според мен грешиш,ако смяташ,че е по-добре да зарежеш партньорката си,само защото искаш секс с друга жена. Ако разбирателството между вас е достатъчно силно,можеш да се опиташ да му уредиш тройка с друга жена хаха. И така ще си спасите връзката и няма да му се налага да се крие от теб

4.   На 40 съм и никога не съм изневерявал. Виж на мен са ми изневерявали системно 8 различни жени.

5.   Има мъже, които съзнателно отказват секс на предлагащите им се жени, понеже търсят единствената...
Не всички мъже са еднакви. Ако беше така щяхте ли все да ги сменяте?

6.   Номер 1, защо да съм сбъркана? Защото съм моногамна и очаквам същото отсреща ли?

7.   Стига сте преписвали женското поведение на мъжате. Стига сте наглели.

8.   Аз съм във връзка от 11 години и не съм изневерявал, а и едвали бих занапред. Обичам жената до себе си, макар на моменти да имаме монотонен начин на живот, не бих го направил, не че не съм имал възможности.

9.   Има разбира се... моят съпруг ми е верен вече 10г., но и аз се поддържам и изглеждам доста добре, дори с малко усилия и не се притеснявам от изневери.

11.   От мъж до мъж има разлика, както е и при жените между другото. Като нещата започнат да куцат, много малко хора имат смелостта да се разделят. Вместо това започват да правят неща зад гърба на партньора, било то сексуална или емоционална изневяра. Като цяло грозна и ненужна история, за нещо което се решава с елементарен разговор и раздяла.
Ако пък не искат да се разделят - тогава е нормално да се положи минимално количество усилие за поддържане на връзката, вместо да се търси 'разнообразие' другаде. Всякакви оправдания са чисто и просто признак на слабохарактерност.

13.   От авторката
Благодаря ви за коментарите хора. Чета ви и виждам някаква надежда и лъч в тунела. Даже ми се насълзяват очите. Както сте се и до сетили предполагам ми изневериха. Надяеам се искрено да не изживявам подобно нещо повече или поне да не разбирам. Аз съм доста съвместен човек и смея да твърдя, че стоя твърдо зад думите си. Когато съм с един човек съм само с него. Радвам се, че има и други като мен.
Успех на всички.

14.   Аз също се чудя защо за бога моят мъж непрекъснато следи профилите на някакви жени. Аз за външен вид грешка нямам, винаги са ми се редяли мъжете на опашка и мога да имам, когото си поискам. За характер не знам, но за красота съм изрядна...

15.   До 14 - не всичко е до външният вид.
Понякога най-красивата опаковка е най-празна.

16.   Хора различни и в поли и панталони.Еднообразието и монотонността притискат. Хубаво кривнал веднъж,изпитали са границите му и се е поддал.Говори с него,защо? Енообразие,търсил е нова тръпка или друго?

17.   Не, №14, не се чуди защо се случва така мъжът ти да следи профилите на чужди жени. Ами именно защото са чужди, а ти си си негова, отдавна завоювана територия. Няма никакво значение колко си красива, изрядна и поддържана. Просто не си чужда. Ако имаше някакъв начин да покажа себе си и да покажа и жената, с която моя мъж ми изневери всеки нормален мъж, а и жена ще го обяви за луд. Няма да кажа и дума с която да похваля себе, просто защото ненавиждам някой да се самоизтъква и хвали, само ще опиша другата жена с 3 думи-при ръст под 1, 50 тежи към 70 кг-в буквалния смисъл е по-широка, отколкото висока. Освен това е с 11 години по-голяма от мен. Безсмислени са повече обяснения, мене вече нищо, ама абсолютно нищо не може да ме учуди. Сигурно е милион пъти по-трудно и болезнено да ти кръшнат с някое младо и секси момиче, но поне ще разбереш защо го е направил-младост, красота, сексапил. Аз моя собствен мъж още 100 години да живея-няма да го разбера.

18.   Авторке, от личен опит ти казвам, да не прощаваш изневяра! Няма смисъл, особено щом си моногамна!
И да се помирите, и да не ти изневерява с години, пак може да те захвърли за нула време в даден момент, а вероятността за това е голяма!
Хората се различават. Или си държиш гащите вдигнати за чужди хора или кръшкаш. До теб човекът се е издънил, което значи - не те зачита достатъчно, не те обича достатъчно, не уважава себе си, щом те мами, няма достойнство, щом не застава открито пред теб с чувствата си, лъже те, следователно би го направил пак! Защо ти е такъв човек до теб? Връзката ви е приключила и той е сложил нейния край, не ти! Не мисли, че можеш да промениш нещата! За това се казва връзка, нужни са двама, ти вече си сама, колкото и да го обичаш, колкото мили думи да ти сипе.
ПРЕДАТЕЛСТВОТО НЕ СЕ ПРОЩАВА

Ти си от другия тип хора, те са по-малко на брой!
Раздели се с него, остани няколко месеца сама, дори година. Дай си време прецени къде се намираш в живота и какви са хората!? Не бързай да се пускаш във връзки, а първо гледай да опознаеш човека и да го прецениш!
Колкото повече може да чака, преди да му пуснеш и колкото повече оказва внимание само на теб във всекидневието си, толкова по-лоялен партньор би бил!

И аз съм моногамен! И аз си седя сам по една или друга причина. За всеки влак си има пътници. Бъди внимателна, предпазлива и колкото по-малко връзки имаш, но по-дълги и градивни, толкова по-добре за теб!

Успех в живота и любовта

19.   Аз съм мъж и за 11 години връзка не съм изневерил нито един път, аз самият съм на 30. Имал съм директни предложения от жени, но съм отказвал не желая ценя изборът си, да заглеждам жени- казвам си ей тая ако ми падне ама само толкова и да ми падне няма да има нищо. При мен чувствата са водещи. обичам партньорката си и не бих и причинил това отделен въпрос е дали тя го прави защото съм имал съмнения, но съм превъзмогнал и да е било така. Имам добър външен вид и в лице и в тяло.

20.   Не съм изневерявал никога-вече 20 години съм със съпругата ми, а съм имал възможност, тъй като съм харесван от жените. За съпругата ми не съм на 100% сигурен, тъй като преди 10 години имах съмнения, но реших да не повя -просто реших, че дори и да е имало нещо, аз няма да променя принципите си, а да бъда по-внимателен, тъй като не желая и да ме правят на глупак. За момента сме в прекрасни отношения.
М46

21.   Благодаря на всички за коментарите. От тези три коментара преди мен, определено почувствах някакво облекчение и съм обнадеждена.
Успех на всички.

22.   Хайде да помислим малко реално. Мислиш ли, че мъжете изневеряват само с необвързани жени? Не нали? Та тези жени са почти винаги обвързани с някой мъж и почти винаги имат дете или деца. И какъв процент от мъжете изневеряват? Много просто, колкото са мъжете, толкова са и изневеряващите жени. Защо казвате, че само мъжете изневеряват? С кого изневеряват? Ами с жени разбира се. Стига с тази дискриминация спрямо мъжете и демонизирането им! Мъжете мислели само с долната си глава. Ами изневеряващите жени с коя глава мислят? Разбери, че за изневяра са нужни двама.

23.   Това което ще ти напиша, ще стане и с теб, както стана и с мен. Не те съветвам да разваляш всичко. Всичко ще отмине след време. Предполагам отношенията ви ще се изгладят, но тази изневяра никога няма да я забравиш. Независимо колко прекрасни моменти ще имате нататък, този червей ще дълбае, дълбае, дълбоко в душата ти. Ще има месеци в които няма да си спомняш, но след това, пак ще си спомниш предателството. Не, дори няма да си помисляш да се разделяш с него и не можеш да си представиш, че не дай Боже може да стане нещо лошо с него. И въпреки всичко, болката остава. След години мъката по някой починал близък намалява, или поне се притъпява, но тази болка остава все толкова, колкото е сега. Да се разделяш с него е глупаво, защото трябва първо да намериш подходящ и ако това стане, да започвате всичко отначало. Ами и ако той не струва, какво правим? Само, че винаги ще си мислиш, че щом веднъж те е предал, ще го направи отново. Има такива възрастни мъже, които толкова обичат жена си, че са съгласни и щастливи, когато намерят подходящ мъж да прави любов с жена му, за да е тя удовлетворена и щастлива. Ние с теб обаче явно не обичаме половинките си чак до такава степен. Помисли по този въпрос! Обичаш ли го толкова много, че пред очите ти той да получава оргазъм с друга жена, ако ти не си способна на това? Отговори на себе си и на мен на този въпрос!