Наистина не разбирам!
Така на 24 години съм и след една дълга връзка разбрах, че ако не попадам на мъж, който наистина да ме цени и да не се държи гадно и както му е удобно, не искам да бъда във връзка и ми е по-добре сама. След първата връзка последва втора, имах надежда, вярвах наистина, че ме цени, но уви поредна грешка, но той е много нахален обясних му, че искам да съм сама и не търпя мъж да не се съобразява с мен, той ми пише, накарах го да разреди и писането, направи го за мое щастие. Та въпросът ми е как да го накарам да се отдръпне сам, по културен начин? И защо мъжете се държат гадно, а после се извиняват и обещават, че ще се променят при положение, че не е така? Наистина ли само заради единият секс мъжете са готови да лъжат толкова много или аз попадам само на такива?

Коментари

1.   Мъж съм и право да си кажа, за съжаление по-агресивната част от мъжката аудитория е така. Понякога само заради секса, понякога с идеята да си намерят домакиня която да им върти къщата. Гонят собствения си интерес без да ги интересува друго, както вече си забелязала.

3.   Не, не са всички такива. Ти нямаш късмет и аз нямам късмет. Няма и да се срещнем. Написала си мойте мисли....
М 30

4.   Тази пък, я слез на земята. Вие жените си ги избирате такива, агресивни, прости и неуважителни и после мрънкате, злепоставяйки всички останали господа, които не са такива.

5.   Аз пък попаднах на жена, която смятах за перфектна. Беше добра, възпитана, натурално красива. След като си намери "точният човек" си направи прическа тип руска курва, изскуба си веждите, сложи си грим все едно е клоун и на капак на всичко се облича като тези дето нощем обикалят по околовръстното.
Просто искате алфи, нали? Правите всичко за мъжкарите алфи. Е това са мъжкарите алфи - егоистични нехранимайковци, разправящи лъжи за да те наебат и после бягат на следващата.
Кога ще го разберете???????????????????????????????????????????????????????? Няма да доживея май.

6.   Дали всички мъже се мазнят, лъжат, казват това, което искаш да чуеш за да получат секс? Не познавам всички мъже, естествено, но от това, което съм виждала, да. Само че по-интелигентните го правят с финес, могат да заблудят, но до някъде. Като натрупаш опит, ще спреш да ги слушаш и да им вярваш.
А този бившия просто го блокирай от всякъде и толкова. Колкото по-малко се обясняваш при раздялата, толкова по-добре. Пълен игнор. Вземи пример от мъжете в това отношение.

7.   Правя повторно включване. Мерси за отговорите,та написах на въпросния господин,чр искам да бъда сама и ще бъда благодарна,ако уважи решенивто ми.Та така каза ми,че ме разбира и спря да пише!!!