Отказвам секс и си развалям връзките
Здравейте, аз съм мъж на 21 години студент. Вече за втори път развалям връзка, защото отказвам секс. Последата ми приятелка беше страшно красива, много сладка в лице и нисичка, като детенце просто. Страшно много ме обичаше, както и аз нея. Точно това е и проблемът, приемах я като изключително чисто и фино същество и не си предствях просто така да правя секс с нея. Мислех си, че развалям нежността й по този начин. По-скоро бях в ролята на голям батко, който я защитава, а не на гадже. Твърдеше, че досега никой не си е позволявал да й откаже нещо камо ли секс. Явно ме обичаше прекалено много и ме търпеше, накрая просто се разделихме тихо. Това е само един пример драги читатели. Случвало се е с други жени на среща да са ме канили у тях в края на вечерта и аз да съм отказвал като абсолютен идиот. Разбира се тяхната реакция е силно очудване. Вече тотално съм се сбъркал. Искам в моите връзки да влагаме повече емоции, повече любов, а не чисто и просто секс. И точно затова отказвам, защото не усещам тези неща с пълната им сила. Много от вас ще ме сметнат за луд и ще сте прави. Когато разправям на приятели тези неща им става кофти, защото повечето от тях както се казва една не могат да си хванат, а аз вече изхвърлих няколко връзки и колко още други странични възможности просто за секс. Пълен шаш. Почвам вече да се мисля за фригиден. За момента толкова, оставям коментарите на вас.

Коментари

1.   Ех, как си мечтая да имам приятел като теб. Цял живот копнея точно за такова момче, каквото се описа, съвсем сериозно. Не си луд, а прекрасен! Лудите са тези, които са те оставяли. Остани си така, има много момичета, които биха те оценили и обичали точно такъв.

2.   Къде да те намеря? Хахахаха
Пс: жена съм
Историята ми се вижда измислена, но ако не е уха много рядко се срещат такива хора и аз като теб искам повече да влагам емоции и чувства във връзката от колкото секс.

3.   Пич, не се играй с тази платонична любов.Жените си искат здраво чукане и ако ти не го направиш ще го потърсят при друг.Пиша ти от опит - бях същия като теб, а ми се лепяха все готини мацки.Ако можех да се върна назад със сегашния опит щеше да е весело:)

4.   Не си фригиден, даже е яко, че искаш да е по-истинско. Не знам дали аз бих го направил

5.   Малее, как ще си луд?! Ако знаеш колко много искам човек като теб... Малее... А не някакъв, който мисли само за секса. Ти не си луд, ти си един от малкото ценни хора, които влагат емоция във връзката си, която не е свързана само със секса. Поздравявам те! Дано намериш своята половинка скоро!

6.   Напълно е нормално, че си разваляш връзките така. Всяка жена иска да се чувства красива, желана, да не можеш да ѝ устоиш... А ти ги караш да се чувстват непривлекателни и нежелани като им отказваш секс. Сексът и любовта не са взаимноизключващи се.

8.   Ми че то сексът е емоция, ако е с някого към когото имаш чувства е силна емоция. Нямаш чувства и не искаш да правиш секс или имаш чувства, ма мислиш, че сексът ги омаловажава? Сексът омаловажава чувствата, когато не си сериозен спрямо партньорките си, не си във връзка с тях и просто правите секс. Щом си имал връзка и наистина момичето е било твой тип, сексът е допълнение към това което описваш - грижа, да я защитиш като по-слаба, да я накараш да се чувства желана и т.н. Едната емоция допълва другата. Аз не съм имала партньор, към когото да съм била без чувства, били са в различна степен. При мен вървят ръка за ръка, поне засега.

9.   И аз го правя, но си чеша егото! Спя само, ако наистина го искам. В повечето случай се дърпам и те ми пълнят душата с реакциите си! Това с пари не се купува!!
М 32

10.   Асекс

11.   Сексът е напълно естествен акт. Когато не го желаеш с партньора си, това не е естествено.
Била съм няколко години с мъж, с когото бих казала, че и в началото правехме секс рядко, но в последните 2 години го правехме 1-2 пъти годишно и причината беше у него (и не, не беше физически проблем). Откачах! Така не се живее!
Сега съм с мъж, с когото си пасваме перфектно относно сексуалното желание и честотата на актовете. Това е важното - не колко е често - 1 път месечно/седмично/дневно или няколко пъти за същия период, а да си пасват хората относно честотата и качеството. И въпреки че със сегашния ми партньор правим прекрасен секс често, това не значи, че искаме един от друг само това. Както са написали и по-горе - емоционалното и физическото се допълват, те се преплитат и сливат, както се сливат телата. Правим си жестове, готвим един на друг и заедно, той ми носи цвете, плод или друго, аз също съм го изпращала със сандвич, пица, плод или друго. Гушкаме се, споделяме си, говорим за бъдещето, виждаме се само двамата или и с други хора и т. н. И сега съм щастлива! Сега имам пълноценна във всяко отношение връзка! Тази без секса не беше такава!
За да не правиш секс с партньорите си, нещо не е наред. Може различни аспекти да не са наред, но все пак нещо (или няколко неща) не е наред!
Сексът не е единствено важно, но е важна част от връзката и без съвпадение във възгледите относно него (или поне силното доближаване на тези възгледи) тя не може да бъде пълноценна!
Ж

12.   Вероятно си красив, затова много те искат.

13.   Познавах един подобен, симпатяга, въртеше се около доста момичета и те го харесваха, но нищо сексуално с никоя, просто се оказа гей.

14.   11, много повърхностен, плосък и не на място коментар. Жал ми е за теб, че си толкова ограничена.