Този човек ми разказа играта..
Жена съм на 28г. Имам сериозна връзка от 8 г., но нещата не вървят много добре. Не искам да навлизам в подробности, но като цяло има хиляди причини да прекратя тази връзка, но все се спирам.
Запознах се с мъж, по-голям от мен, с дете (да уточня, че аз не съм омъжена и нямам деца). Той беше като ангел. Изпратен дар от Господ. Просто се влюбих много жестоко, маниери, държание, внимание, всичко получавах и всичко беше топ, но аз съм жестоко глупава и си изпуснах шанса. Човекът спря всякакви контакти с мен, но за съжаление покрай работа го засичам и направо умирам вътрешно. Убива ме, че го виждам и не ми говори. Убива ме това, че се сещам какви безумно мили неща ми е говорил. Убива ме присъствието му, което е близко до мен, но все пак далеч. Липсва ми безумно, а всичко приключи по много нелеп и глупав начин и ако ме питате даже и не разбрах как и защо. Просто спря контакт с мен от днеска за утре и това беше. След всичко и след думите и чувствата, които е изразил към мен. Опитвам се да се свържа с него, но без успех. Не знам къде сбърках..

Коментари

1.   А той разведен ли е? И кой гледа детето?

2.   Историята ти много прилича на моята с една колежка!Но и двамата с нея сме семейни с деца.Аз спрях комуникация, тъй като в един момент се почувствах , като досадник, а тя само мълчеше, но в продължение на близо година попиваше всичките ми чувства , подаръци и обяснения в любов, като ме уверяваше, че не и досаждам!Луда работа:)

3.   Явно си сгрешила с нещо, от което го е заболяло ,и това нещо ти го знаеш,нямам как ,сподели го да ти дадем обективна оценка на ситуацията ,само с догатки е безмислено

4.   Никъде не си сбъркала, и на мен ми се случи един път, наистина е гадно дори след години. Женската логика е - имаш чувства, искаш го, искрена си пред себе си, но реално не предприемаш нищо, за да бъдете заедно, дали от страх или просто ти е нужно време. Сигурно не си предприела никави действия да оставиш съпруга си, за да бъдеш с него, само приказки. Мъжката логика е друга, искам да съм с нея, показвам й, не искам тя да си играе с мен, защото има друг, давам й време, тя не го оправдава, следователно ме играе и мотае, не мога да й вярвам, не й дължа обяснения, оттеглям се. Просто. Така беше и при мен. Според мен зависи и дали сте били интимни, ако сте, мисълта, че играеш е още по-силна, да не говорим и че в мъжката глава е, че изневеряваш. Най-много боли, когато изпитваш чувства и те избягват, не искат да говорят с теб, дори не ти четат съобщенията и да кажем имат право. Не търси никакъв контакт с него, не го поздравявай дори, той ако иска ще се свърже с теб като поомекне, ако наистина е имал силни чувства и смята, че може да бъдете заедно (това ако е бил сериозен), но няма как да стане, ако си с друг. В моя случай не е спрял да ме търси и проверява, засега, дори след години. Не е често, разбира се. И всеки път единствено го интересува дали съм във връзка или не. Аз не давам отговор, пита и овърта най-малко десет пъти. Ако си била искрена със себе си и чувствата си, не те интересува, че другият не ти е повярвал или не те е разбрал, за него си е, той изпуска. Неприятното чувство идва от това, че те отблъскват без обяснение, объркващо е и те го знаят много добре. В същото време и те се чувстват неприятно в цялата ситуация, защото тя не се развива положително и за тях. След две години той ми каза, че двамата сме се били наранили взаимно, а в моята глава беше, че само той ме наранява с отбягването. Дори не ми е минавало през главата, че аз го наранявам. Ние не бяхме интимни, може би това е причината да продължава да ме търси, има и куп други.

5.   Не знаеш?май знаеш и то много добре.

6.   От цялата ти история абсолютно нищо не разбрах.Много завоалирано,много общи,нищо не казващи приказки.Как точно си изпусна шанса с новия мъж?Сигурна ли си,че вината е в теб,сигурна ли си,че няма друга причина като например да иска да се събере с майката на детето си?Накрая казваш,че не знаеш къде си сбъркала,може би никъде не си,просто те е използвал за заместител на бившата си.Безумно мили неща ти говорел-жена на 28 си,още ли вярваш на мъжките приказки?То ако търси секс и звезди от небето ще ти свали.След всичко....за тебе всичко,за него нищо.

7.   Играе те елементарно кученце.

8.   Още като чуя жена да говори за мъж като ангел, Божи дар, все си мисля, че е на 12 и жестоко идеализира някакъв индивид.
Осем години връзка ще я зачеркнеш за един сладкодумен колега, който е приказвал всичко, за да си легне с теб.

9.   Женен е, нали? Да знаеш, някои се развеждат заради такива любови, но повечето, 90% НЕ.

10.   Нищо няма да зачеркне. Иска да играе на сигуро. ще чака оня да й предложи брак и тогава ще уведоми гаджето. Подли женски игрички. Ни ска да има празно. Само че ангелът иска само секс, разведените обикновено не искат обвързване. Дано мъжът с когото живееш разере за ангела и тогава ще пишеш Той ме остави. Точно такива като теб заслужават винаги да са сами, но уви винаги имат по някой балък на каишка.

11.   Вие не сте добре, момиче на 28 и върви по мъж с дете. За да остане сам с дете, значи си има причина.

12.   От авторката: така и не дтана ясно дали е разделен. Не сме били интимни. До номер 8: 8 годишна връзка РАЗБИРА СЕ, че всяка нормална жена ще зачеркне, в която и се заповядва, в която се държат с жената като слугиня и да не говорим за посягането, разбира се, че и нещо малко, което ти грабне вниманието ще ме накара да искам да се оттегля от тази отровна връзка. Относно мъжа-едственото, в което може и да съм сбъркала е това, че в началото се дърпах, но защото ми беше непознато и със сигурност не съм от тези, които при пет мили неща и ще си легна с човека. Усетих, че той може би само това иска (по думите му не беше само до секса)..

13.   12 от 8
На 28 си. Ако още не си разбрала- мъжете в 99% от случаите няма да ти кажат, че е само секс. Защото коя жена ще се навие иначе, нали? Жените си падат по романтиката и т. н и затова мъжете го играят романтични с тези мили думи.
Самото сравнение на този с ангел, божество, дар, показва колко си наивна. На 28 си, не на 13-14. Оттърси се от романтичните филми и приказки. А щом си търпяла тази токсична връзка-така ти е харесвало.

14.   Авторке, много са ми интересни жените като тебе, които говорят, колко лош бил мъжът до тях, как им посягал и прочее....

Ти да не мислиш, че ние мъжете сме толкова наивни да вярваме в обясненията за "злощастен" семеен живот на някаква си женица?
Мислиш,че може да вържеш някой мъж, а?
Не, теб ще те използват за секс, кукличке моя!

Колко онеправдани и беззащитни били днешните жени!?

Ужас!....

15.   Аз съм жена, но не мога да разбера как някой ще понася връзка, която не го прави щастлив/а, токсична както е модерно да се казва и то с години? Може би защото не смее да пусне стария клон преди да се хване за нов? Чудно ми е и как жена на около 30г може да се връзва на сладки приказки от 1001 нощ? Явно божеството е много печено и добро в лъжите. Защото да говориш едно, а да постъпваш по обратния начин се нарича лъжа.

16.   Щом има дете вероятно се е върнал при жена си. Има чувство за отговорност, което, когато имаш дете ще разбереш. Ако 8 год ти връзка не те удовлетворява, се раздели и търси някой свободен. И не залитай така в крайности - никой човек не е ангел. Всеки си има недостатъци. Гледай по-реалистично на хората.