Той пази нейни снимки?! Защо?
Приятелят ми, с който съм от 3 години пази снимки на бившата му която му изневерила сто пъти. Защо е върпосът ми! Попитах го и каза че били спомени. Какви спомени - онза си показала циците и се снимала сто пъти, пази й селфитата. Защо???

Коментари

1.   Ами такива сте. Докато си правите снимки и порно клипчета, ще има и кой да ви държи в дясната си ръка. Като нещо не е на кеф или ще го слушате, или ще ви направи известни в някой сайт.
А защо ги пази -или горното, или да лъска, или щот просто я е минал и за спомен!

Внимавай ти да не се окажеш някой ден в нечия колекция!

2.   Може би , все още има чувства към циците й .
Свали си и ти снимки на готини пичове или реални познати/приятели и му кажи ,че си ги гледаш понякога , защото много ти харесват .

3.   Сигурно я мисли за егаси и мадамата, как не е успял да я задържи и как го е зарязала, и затова той сега ще и точи лиги по спомените.

4.   Защото не може да я прежали. Още я обича. Мъже,върви ги разбери.
Ако имаш снимки с бивши, покажи му ги. Качи си ги като тапет на телефона , на компютъра, говори за тях, хвали ги.

5.   гаранция мастурбира на тях тайно,както аз съм го правил поне 100пъти и още дори го правя без гаджето да ме хване !

6.   Мъжете най-страдат по жените, които са мръсници и са ги разбили отвсякъде. Такива ценят.
Този уж твой приятел с години ще си къта снимките и.

7.   Явно не може да я забрави, харесва М у.

8.   Аз пък си пазя (благодарение главно на родителите ми) тетрадките от основното училище. Писал съм интересни съчинения и преразкази в тях...

9.   И аз имам снимки на бивши, защото са спомени наистина и не бих ги изхвърлила/изтрила, но определено не такива снимки...
Ж

10.   Все още я обича! Не го ли осъзнаваш? Дори не знам какво още правиш с него.

11.   Пада си по нея все още

12.   Щото като те няма той гледа циците й и си удря някоя чикия, затова.

Гаро

13.   Аз ако съм на него, щях да ги копирам на флашка и щях да я скрия! Не виждам смисъл да разлайвам кучетата! Все едно да показвам лични снимки на първия срещнат на улицата! Все пак всеки си има тайни, които си остават само за него!

14.   Защото още я обича. Някои жени остават винаги в сърцата на мъжа.

15.   Авторке, много зависи те как са се разделили и той дали храни още чувства към нея. Моя бивш приятел искаше да е с мен, защото току що се беше разделил с неговата голяма любов и мен ме използваше , за да я забрави. И той така пазеше всичко от нея. Като го разбрах това го оставих.

16.   За да мастурбира щом си е показала циците на тези снимки.

18.   Преувеличаваш, дори и да я харесва малко го остави да си я преживее. Аз също имам снимки на бившия си по някаква причина не ми дава сърце да ги изтрия,просто хубави спомени. Драматизирането е излишно и отблъскващо, съсредоточи се върху връзката си и това да прекарвате хубави моменти заедно, така след време сам ще реши да ги изтрие!

19.   18, той за 3 години и колко още от раздялата не я преживял, та сега ли?! Това е болестно състояние вече. Няма смисъл от олтари на бивши в бъдещето.

20.   Ами авторке, ти защо стоиш с него тогава? Как се чувстваш като жена като знаеш, че не си номер едно за този мъж и може би никога няма да бъдеш. Страдаш от липса на самочувстие като жена, за да търпиш подобно отношение. Наистина как си лягаш с такъв мъж, като знаеш, че преди малко е гледал нейни голи снимки и се е възбуждал с нея. Мен щеше да ме е гнус от него. На колко години сте? Говорили ли сте си за брак? Той три години щом точи лиги по нея, едва ли имаш някакво бъдеще с него от негова гледна точка, и той според мен никога няма да ти предложи брак.

21.   Съгласна съм с горните коментари. На твое място бих го конфронтирала с въпроса, който задаваш на нас. Ако продължава да си държи снимките, бих го зарязала. Най-малкото това е неуважение към човека до теб. Освен това, действително ако няма чувства към нея, защо гледа постоянно такива снимки?! От цялата история се разбира, че той е нещастен и му липсва бившата.

22.   Той ми предложи брак. Реално не е влизал в папката от години, но факта, че й пази снимките и като му казах да ги изтрие категорично каза не, ми говори достатъчно. И на снимките тя не си е показала циците напълно а само си е дърпала блузата да й се види малко от циците, тъпа работа но я има.

Както и да е, разделихме се. Сега ме търси и казва, че ме обича. Вече не знам какво чувствам като цяло, освен че съм скапана и изтощена.

24.   Наистина е гаден факта, че този човек не могъл да направи елементарен жест на уважение към теб, като просто ги изтрие. Всички ние сме трили снимки на бивши и в това няма нищо трудно. Но щом настоявал да ги запази, значи е бил готов да поеме неприятните последствия за вашата връзка пред алтернативата да изгуби снимките на тая. И, разбира се, че ти се чувстваш правилно, едва ли друга на твое място би издържала, без да се разпаднат напълно доверието и чувствата.

Разбираемо е защо си го изоставила и моля те, само не се изкушавай да му простиш. Още като ти е отказал хладнокръвно, без да зачете болката ти и да вникне в тревогата ти, той е показал кое е по-важно. Не се завъртай повторно в този мръсен кръг. Аз бих се погнусила от такъв, че докато спи с мен мисли за нея.

Моля те, изостави го завинаги. И дано си е запазил твои снимки, за да помни какво е изпуснал. Новата болка ще е много по-силна от старата.

25.   Снимки на бивши само, ако сте били семейни и имате деца. Това вече са спомени. Всичко друго е болестно състояние.
Щом този държи на някаква си отпреди 5 години сигурно и не ще да трие снимки, значи не е за теб. Взела си правилно решение.

26.   Разбирам те, но е крайно според мен. И аз имам снимки някъде на момчето от първата ми връзка, не го обичам, не ме привлича но не бих ги изтрила защото това е част от живота ми. И по никакъв начин не влияят сега. А щом не ги е отварял от години..ревността ти е голяма. Ако той ги отваряше и мислеше за нея, да, но иначе..всеки има минало, всички ли мъже ще ги караш да трият всичко преди теб, замисли се?

27.   За едни снимки Мале мале Чок Проблем.Това показва ,че мислиш ,че тя е повече от теб .Излагаш се! Вместо да се нащракате едно хубаво .

28.   до 26 и 27.
А аз мисля, че проблемът не е в снимките, очевидно не достига любов и заради това момичето има някакви съмнения. Ако се чувстваше добре в тази връзка, едва ли щеше да се замисли за тези снимки.
Опасенията й само са и се потвърдили, когато му е казала, че това я тревожи, а той без да му пука за последствията, я е отрязал.

Както и да е, тя очевидно е достатъчно умна, аз вярвам, че е взела правилно решение.