Защо жените държат на чувството на хумор
Всички ли жени дават шанс само на мъже с чувство за хумор? Защо е толкова важно? Нима мъж, който няма такова, не струва и не може да няма други качества? Жените не търсят ли мъже все пак, а не клоуни, които да ги забавляват? Защо има някакво схващане, че жената трябва да стои като някакво жури и да оценява хумористичните способности на мъжа? А мъжът ако няма такива, едва ли не трябва да се чувства виновен, понеже е нежелан? Не може ли мъжа да си е мъж - сериозен, умен, отговорен? Имам предвид не че не може да е и двете, но защо хумора да е по-важен от това да е отговорен примерно?

Коментари

51-70 от 70

54.   Чувството за хумор е един от признаците за висока интелигенстност. Колкото по-развито и по-остроумно е то, толкова повече мозъкът на въпросната личност щрака. За справки - Айнщайн, О. Уайлд и много други. И какво общо има отговорността с чувството за хумор? - нищо! Едното не изключва другото, не е ясно защо авторът е стигнал до това "гениално" умозаключение. За умът вече отбелязах. Та така умен, сериозен и отговорен мъж, не означва мъж без чувство за хумор. Може да подхождаш отговорно и сериозно към задълженията и близките си и пак да си с чувство за хумор. Що за тесногръди мисли въобще.

55.   Дамата BLACK SABBATH един пълен боклук.
По-добре сам отколкото с ковра.

56.   Вярно ли? Веднага ми ги доведи тия жени, човече! Около мен са само някакви фенки на високи, мускулести и богати типчета. Бързо да ги видя тези, които заради чувството за хумор ще предпочетат теб пред онези господа! А после като ще започна една стенд-ъп комедия, та ви е бедна фантазията! До един час ще се наложи да спра, за да си смените бельото заради продължително подмокряне от смях.

57.   53, ти, викаш, девствен си стоял до сватбата и ти е било мирно на душата? :D

Black Sabbath

58.   Не знам защо си мислите, че чувството за хумор има връзка с интелекта. Точно най-умните хора, които познавам, говоря за лекари, доценти, професори и то от австрийски, немски и всякакви университети, при това хора с много много широка обща култура, направо съм се изумявал колко много и на различни теми знаят, много рядко имат чувство за хумор. Това са хора с научни трудове и креативни бизнеси в областта на науката и които и в живота знаят къде да се ориентират в много аспекти, т.е. не са някакви ограничени очилати нърдове. От всички лекари, които познавам, а те са доста, само един индиец и един възрастен българин имат чувство за хумор.

А най-хубавото чувство за хумор има кръстникът ми, който определено не се слави с интелект, но пък е много благ и морален човек. С него когато и да излезеш, просто се връщаш с настроение и презареден и не говоря за тип зевзек. Това са само част от примерите около мен.

Не знам, но съдейки по моите познати, няма особена връзка между двете, да не кажа, че дори е по-скоро обратното - умните хора по-често са по-сериозни и дори скучни или ако не сериозни, то поне чувството им за хумор не е от най-сполучливите им неща.

Иначе за Айнщайн съм съгласен, че има много изтънчено чувство за хумор, но той не е показателен за повечето учени. Той все пак е доста нестандартен като личност и неслучайно е гениален.

59.   Чувството за хумор означава, че не си ограничен бастун и кон с капаци. Че виждаш света от няколко страни, както и ситуациите в живота. Хората с чувство за хумор иронизират и себе си, което означа, че не са надувки и нарциси. Тоест чувството за хумор обикновено /но не задължително/ е признак за лек, приятен характер на човека.

60.   55, да, бе, аз съм най- голямата ковра - майката на коврите. С един мъж на когото съм вярна, направо разцепвам класациите по курволък. А ти ще си и останеш сам, понеже и ковра няма да те погледне, така че бъди спокоен.

От дамата BLACK SABBATH

61.   58, с този пример доста се отклоняваш от темата на автора.
Тези немски и австрийски доценти и лекари, а дори и българските, едва ли ще покажат чувството си за хумор точно на теб, дето най-вероятно си просто някакъв там, с който се е случило да се запознаят. Нормално е човек да не си позволява да демонстрира хумор пред хора, които не познава добре.
Друго - хуморът обикновено "разчупва ледовете" между хората. В този ред на мисли: Не допускаш ли, че тези хора просто не са видяли за какво да "разчупва ледовете" с теб?

62.   61, с някои от тези хора сме съученици и се познаваме от 20 и няколко години. С други работим заедно, с трети сме семейни приятели, четвърти са колеги на съпругата ми. Не намирам за възпитано да се опитваш да злепоставяш личността ми, без да ме познаваш, с цел да прокараш тезата си. Това не е аргумент, несериозно е и не говори добре за нивото ти.

67.   Блек Сабат,

Ти къде видя девствени мъже?
За девствени жени бях чувал, но за мъже девственици.....
Жената има девствена ципа и девствеността е присъща за нея!
Да кажеш, че мъж бил девствен, е неразбиране! Той може да е неупотребяван/ да не е влизал в употреба, но чак пък девствен! И как му премахваш девствеността на такъв "девственик"? Нещо специално правишли му, за да махнеш клеймото? Може би му късаш неговата ципа?

Не съм женен и не съм чакал да спретна сватба, за да си махна "девствеността". Честно казано след първия път нямаше никаква разлика - все едно винаги съм бил "недевствен"!

Я кажи твоя първи път как беше? Сатанистът може би ти е направил някакъв специален ритуал по отнемане на девствеността? Почувства ли се по-различно отпреди? Сподели някоя техника, ако знаеш.

Както всички други и ти каквото чуеш и прочетеш, и захапваш и пееш като папагалче.
Какво значение има дали било написано от някой уж "учен"?
Когато не мислиш, лесно и прост човек ще те мине!

Малко патенце си Блек Сабат!

от 45, 53

68.   67, девствеността е състояние при което човек още не е осъществил полов контакт. Има и жени, които се раждат без химен, но всъщност все още са девствени, защото не са правили секс. Дори и да не съм ползвала думата баш на място, не виждам защо се захващаш точно за това, при условие, че много мъже казват, че са били девствени до еди кога си. По пътя на логиката, трябва първо на тях да обясниш, а не да се хващаш за думичката от коментара ми.
Доста мислих, за да се хвана с приятеля си. Не ти прави чест да казваш, че е прост човек. Познаваш ли го, за да го твърдиш? Видял ли си го? Защото близките ми го познават и го харесат, а те не са тъпи и имат достатъчно житейски опит да преценяват хората. И да, знаят, че е сатанист. Само хората тук, които нищо не знаете за личния ни живот, се опитвате да ме убедите колко е ненормален, което е много тъпо. И това със сексуалните извращения и ритуали при сатанистите е такава глупост, пробутвана от разни Холивудски бози и разни умрели псевдосатанисчета. Ако се имаш за голям паток, поне спри да вярваш на фантастиката по телевизията. И не знам каква е тази обсесия с девствеността ми и какво е станало след това? :D Не се гаври с мен, поне не по този начин, защото става меко казано странно.

Black Sabbath

69.   Блек Сабат, ти наистина ме разсмя! Не знам за друго, но чувство за хумор имаш определено:

- Твоят сатанист бил добър човек!!! :D

Ех, сладко патенце такова...

70.   69, дай си личната дефиниция за "добър човек". Много ми е интересно какво ще кажеш. А, и адмирации за "обективната" преценка да определяш човек, с който дори не си писал.....

Black Sabbath

72.   Човек търси това дето му липсва. Жените са страшно скучни, летаргични, затова си търсят някой да ги разсмива и забавлява. Демек - да ги извади от дупката в собствената им психика. Като знам IQ-то на повечето хора, особено "свалячите", аз лично бягам от подобен забавни типове и техният "хумор"... За истински хумор си има време и място, а в днешно време един интелигентен човек трудно го намира. Или ако го намери, ще е твърде черен, а жените като цяло не си падат по това. Трябва веселото да става, и да измъква от собствените и тежки мисли.

73.   Лекарите са ЗНАЕЩИ, но не винаги високо интелигентни. Понеже съм свързан с професията, мога да отбележа, че много рядко има разчупено мислене в тази прослойка. Те заучават признаци - болести - лечение като готови схеми. Рядко излизат от стандартите и така да се каже следват утъпкани пътеки. Много, много зубращина е съвременната медицина. То затова толкова куца диагностиката и едни други наистина умни хора вече правят програми за диагностициране. Научаването на 100 болести, 1000 кости, схеми за лечение и т.н. не те прави природно по-интелигентен, а те прави ЗНАЕЩ и силно стресиран. Сравнение с някои други професии са си направо назад. Видно е, че трябва да се промени системата на обучение, но това е друга тема. И не, не е вярно, че нямат чувство за хумор. Познавам 3-ма професора в областта на медицината, невероятни са и лекциите са им много забавни.

74.   Чувството за хумор, хуабвата външност и приятното оъношение са до време, ако нямаш пари. Аз съм такъв тип и го казвам дихурно. Жените търсят мангизите, не толкова постоянен емоционален партньор. И реално излизат с богати скучни бастуни.

76.   До 74

Аз затова и не казвам, какви са ми реалните средства, да ги видя що за стока са.

77.   Абе какви са тези, глупусти аз съм живия пример че не гледат чувство за хумур! Жените в днешно време гледат само финасите, големината на патлака и можеби и тялото( естественно ще предпочетат богатия анабол вместо богатия морж )! Чувство за хумур е гледала баба ми през 70-те. Аз нямам ама никакво чувство за хумур с каменно лице не показвам емоции.. все сериозен го раздавам! Ама пи*етата ми се лепят като мухи на мед....
Пс не говора за майките ви и жените след 40. Такива са повечето от 19 до 30 години, поне аз съм бил с повече от тази възрастова граница и ми е направило впечатление че абсолютни gold digger-ки!

78.   77 бегай в каменната епоха с твоето каменно лице а ние с чувството за хумор ще ти направим digging от настоящето и ще ти се смеем до пръсване.

79.   Интересна история от номер 29. Струва си да се прочете.

51-70 от 70