Направих най-голямата грешка в живота си
Здравейте! Историята е доста странна и нередно. Омъжих се преди години за съпруга си девствена. След 20 години брак, не помислих за изневяра нито веднъж. С течение на годините отношенията ни започнаха да се разпадат, не се разбирахме. Започнах да охладнявам. Тогава започна да ме търси по социалните мрежи едно момче, кога за съвет, друг път за да попита как съм. Беше ми странно, но той доста настоятелно започна да пише всеки ден. Един ден ми призна, че ме харесва. Казах му че това е нелепо и невъзможно при разлика 19 год. За известно време спря и после пак започна да ме търси. Цялта тази сага продължи 5 години, ту ме търсеше, ту изчезваше. Най-голямата ми грешка е, че накрая поддадох. Не мога да си го простя... Увлякох се, а след 5 години се оказа, че той е поддържал паралелна връзка с още по-възрастна жена/връзката датираше от 7 години/. В момента освен, че се ядосвам на собствената си глупост, ми е и много болно. Искам просто да чуя вашето мнение, макар, че съм убедена, че не заслужавам успокоение.

Коментари

2.   Младокът си пада по лели и явно му е било тръпка да спи с колкото може повече големи жени. Другият път блокирвай направо такива момченца.

3.   К'во ти дреме, бе.. начесала си крастата, продължаваш си живота, както намериш за добре.

Братан.

4.   Баси, какъв ти е проблемът? Не ти ли беше хубаво? Или искаше да градите с-во с него?

5.   Не те оправдавам, но споко. Немалко чичковци също изневеряват на съпругите си, и често по същата причина, по която и ти. Попитай някой такъв как се справя с чувството на вина, ако изобщо има такова ;)

8.   Поне си се осъзнала и сама си признаваш,че си сгрешила.И това е нещо.Че има много супер нагли хора.А иначе-голяма глупост си направила.19 години по-млад-че ти си му майка,бе жена.Като жена никога,ама никога няма да проумея как си показвате остарелите тела на млади момчета.Не се засягай,просто ми е някак извратено.

9.   Щом си стигнала дотам значи има причина. Задай си въпроса "защо". От личен опит ти го казвам.

Сега си спомняш само хубавите моменти с мъжа ти и се самонаказваш, казвайки си как може да му причиниш такова нещо. Истината е, че не трябва да се тормозиш толкова. Случилото се е случило. Не можеш да го промениш. Продължи напред било то с мъжа ти или без него.

12.   Жена си...Нищо ново.
И най-верните и най-сериозните поддават. Не сте способни да се спрете просто. Колкото и да обичате, колкото и морали да имате, колкото и да вярвате в семейството и да мразите изневярата, "охладнявате" или "губите тръпка" или "става сложно", всека както си избере да го нарича и "накрая поддавате"... Вече не ме учудва дори. Жена ли е - вяра да нямаш.
А тия дето ще се разлаете сега, изчакайте 20тина години, защото 90% от вас говорят нетествани, автоматично решавайки, че не биха без да са били в ситуацията, а другите 10% вече са го правили, но се крият зад причина и "не са като другите". Не обвинявам, просто сте безсилни.

13.   Поредното изсиране на фантасмагории от фантазьорката...

14.   Е чак пък най-голямата грешка... къде по-сериозни грешки има! За жена на 40 си доста наивна. В крайна сметка не е станало нещо фатално, спали сте - спали и кой откъде е. Ти да не очакваше да прекарате остатъка от живота си заедно? Младежът явно си пада по лели и те е омаял, което явно не е трудно.
Вземи си поука и друг път мисли повече.

15.   12, много смислен коментар! Нямаш оборване! Жените са за бой, авторката също!

Авторке, като толкова много съжаляваш, време е да признаеш на мъжа си! Иначе не е честно, лъжеш го, а тука го раздаваш много "съжаляваща" и "слаба"... Ако искаш да ти изпеем песничка за успокоение?
Чайче, кафенце, нещо...?

Знаем, че и ти си с твърде крехка душа, както и всички други жени. Ще те крепим емоционално до следващия надървен младеж!

16.   12, а защо? Защо са безсилни, имаш ли отговор на това? Не са ли всички хора така, когато просто срещнат някого, на когото просто не могат да устоят? Въпросът е как да се спреш, като си безсилен? И безсилен ли си наистина, или това идва от вечния въпрос - ами ако? От вечния стремеж да сме щастливи? Да искаме алчно и по детски?

17.   Да живее Братан ;)

18.   И за какво са ти анонимните мнения тук? За успокоение на гузната ти съвест, за възвръщане на самочувствието като любовница, за да не жалиш за отминалата младост? А едно мнение от мъжа си защо не поискаш? Защото го нямаш за нищо? Обаче живееш с него, нищо, че си охладняла? Станало като верижна реакция- ти мамиш мъжа си с пишлигара, той пък ти изневерява с още по-стара чанта. Болно ти било, ами ти си си причинила болката. Като не можеш да живееш с мъжа си, разведи се, търси мъж около твоята възраст ако си сериозна, не да се въргаляш с някое хлапе. Не ти ли беше ясно от самото начало, че този те ползва само за секс, да не мислеше, че ще се ожени за теб?