Жени - възможно ли е!?
Здравейте,
въпросът ми, както се вижда по заглавието на темата е адресиран към жените.

Дами, приемаме факта, че партньорът, приятелят, или мъжът ви ви изневерява.
Факт е и, че сте наранени от тази постъпка.
Сега има три варианта:
Първи: ще се разделите с него.
Втори: ще се опитате да простите и да продължите.
Трети: ще му го върнете.

Питам жените, които биха избрали третия вариант.

В такъв момент, когато искате да си отмъстите на изневярата с изневяра избирате ли стриктно човека, с когото ще изневерите (Години, семейно положение и т.н)
Или ви стига само да е нормално изглеждащ и естествено хигиеничен, важното е само да премахнете раната причинена от изневярата на човека до вас?

Коментари

1.   Авторе, бой и ебане не се връщат. Това, че ще си легна с друг по никакъв начин няма да излекува раната, която ми е причинил партньорът с изневярата си. Пиша ти от личен опит, защото се опитах да си "отмъстя". Най-много в подобен момент, когато съм лабилна и дълбоко накърнена, да попадна на още по-голям идиот, както и стана. Това ти го казва жена на 29. Виж на 19 примерно, мислех, че ако човекът до мен ми изневери, ще изневеря и аз, ще сме квит и всичко, ще е точно. Не е така. Или прощаваш(аз не можах) или продължаваш напред, надявайки се следващият да не е такъв. Или поне да не разбираш....

2.   АМИ, бих опитала да не се разделяме, ако е еднократно, за един дълъг живот позволявам да пробва друга, нека аз не разбирам. За другото не си връщам, имам желания, без желание не става, но не е по моята част...

3.   Пробвала съм с отмъщение, но съм се чувствала още по-гадно след това. Според мен раздялата е решение.

4.   От автора до номер 1.
Разбирам мнението ти, но въпроса ми е по-скоро дали в момент на желание за отмъщение избираш стриктно партньор или това не е от такова значение, когато си под афект?
Да речем, че попринцип не би си легнала с обвързан/женен мъж. Когатомтърсиш отмъщението към приятеля ти обаче, би ли го направила без да ти пука оженен или не?

5.   Много интересен въпрос задаваш, явно си в подобна ситуация.

6.   Не бих върнала с изневяра, но мисля че ако една жена го прави, то ще е с първия, който и е обърнал внимание и и е симпатичен... Може дори да е някой обожател от преди, който досега е игнорирала, но е бил в списъка на чакащите...

7.   Изневярата е показател, че не трябва да сте заедно. Тия измишльотини за прощаването ги хвърли в боклука. Хората се залъгват, че в времето е модерно да се изневерява и консервативните хора са смотани, но не е така. Защо сте заедно в такава ситуация, секс може да правиш с партньор, ама да търсиш друг за същото нещо? Значи не е хубаво с тоя. И тук идва въпрос защо сте заедно? Заради интереси и зависимост най-често икономическа.

8.   Като почнеш да изневеряваш след такава случка да не се превърнеш в курва само, че аз познавам една такава от х*й на х*й, а после реве..

9.   Аз съм от хората, които прибягват към третия вариант. Имаше един човек в миналоот, който се оказа нелоялен към мен. При мен не е точно връщане на стореното. След като разбрах за предателството, вече не ми пукаше толкова за този човек и просто се почувствах, че все едно сме в отворена връзка. Разочаррованието беше толкова голямо, че просто изстинах и взех да го приемам като приятел. Разбира се, след като той не е бил лоялен, вече нямам никакви спирачки и не го приемах като любовта на живота си, ами като случайно приходящ, почнах да си действам - не си спирах погледа, и не се ограничавах в контактите, флиртувах, отговоарях на закачки. Избрах си човек, към който изпитах физическо привличане, и емоционално ми допадна. Как да ти кажа, при мен лично нямаше някакви критерии, просто го направих с човек, с който си паснах. И те така, но това доведе до нова, страстна връзка всъчщност. Честно казано, новият човек, който срещнах, изравнявайки резултата, беше по-стойностен като характер, мисли, поведение. Тогава всъщност осъзнах, че няма прави, няма криви, има хора, които не трябва да са във връзка (тези, които предават половинките си) и хора, които са достатъчно стойностни, че да си изберат подходящ до тях човек и да му останат верни. Разбира се разкарах боклукът след време.

11.   Ако го обичам и получавам достатъчно внимание от него изобщо няма да обърна внимание на подобна случка. Ревнуват само несигурни жени с липса на самочувствие. В крайна сметка никой не е безгрешен. Ако го напусна какво ще ми гарантира, че следващият ще 100% верен?