Какво да правя?
Жена на 21 от София. Хомосексуална. Не изглеждам като мъж. Ако ме срещнете никога не бихте разбрали че харесвам жени, ако не ви го кажа. Винаги съм знаела, че харесвам жени. Имала съм връзки с момичета на моята възраст. Всичко е било наред. Проблема започва тук - написах книга която искам да издам. Запознах се с един мъж, който ми каза че неговата приятелка (защото не са женени) е главен редактор и все пак има връзки. Поинтересувах се. Срещнах се с нея и сега следва странната част. Когато се видяхме за пръв път (аз и бях изпратила част от книгата и тя разбра че харесвам жени), та когато се видяхме забелязах че изглежда много добре. Изглеждаше ми около 30-35 годишна. Много стилна жена, запазена. Но ето и странната част тя буквално се заби някакво в мен и започва да ме гледа много странно, такова сякаш ме изучава. Интересна ли й бях, странна ли не мога да го определя този поглед. Седнахме на една пейка и говорихме за книгата. Не спираше да ме зяпа. Беше ме адски срам защото все пак е човек, когото не познавам. И с това зяпане още толкова. Та, тръгнах си. Мина време прочете цялата книга и звънна. Каза че иска пак да се срещнем готова е редакцията и корекцията изпрати ми видях всичко и трябваше да й платя за да минем към страниране. Тя предложи да ме закара до работа след срещата защото щях да закъснея. Съгласих се. Не знам защо но просто исках да изглеждам много добре. Изправих си косата, боядисах я преди това, ходих на фризор за да ми махне връхчетата, облякох се много хубаво и сложих лек грим. Не знам защо просто исках да изглеждам добре. И я чакам на същото място на което се видяхме за пръв път. Идва тя и пак някакво се заби в мен еее...

Коментари

1.   Добре де, какъв е проблемът. Ако ти издаде книгата няма значение как те гледа.

2.   До N:1 тя ще ми издаде книгата, но просто някак си ми е странно повдението й искам да знам дали ме харесва и защо ме гледа така дали реално си въобразявам.

3.   Аз искам да знам дали ми харесва или си въобразявам това е нищо повече.