Липса на зрялост в 40 годишен мъж
Здравейте.
Нормално ли е според вас, мъж на 40 да се държи като 20 годишен хлапак? Да няма жена и семейство, да не се задържа дълго с една жена. На какво се дължи това? При положение, че има брат на същите години, който е женен и с дете? Особняк е, пада си по леки жени, "нормалните" не го влекат, обича MILF, не му липса опит с жените. По - скоро му липсва сериозна липса на зрялост. Защо това е така?

Коментари

1.   Както сама си видяла - има всякакви. Нормално е някои мъже да са повече семеен тип, а други да са единаци. Не се чуди, въпрос на среда, мироглед и характер. Аз също предпочитам да си определям сам и затова и двата ми брака не изтраяха дълго. Не съм семеен тип и това е. Чак като дете не се държа. Може би ти повече искаш стабилен като за семейство, затова така виждаш този мъж.

Да не си влюбена в този 40 годишен?

2.   За кво му е "зрялост".
За да си харчи парите само по ЕДНА жена ли (ТЕБ)?

3.   Животът си е негов- така го разбира, така го живее. Тебе какво те засяга? Не можеш да го ожениш за себе си? Ако е това- откажи се, няма да ти се получи.

4.   Този мъж не е за теб. Не си губи веремто да го анализираш и да се интересуваш защо е такъв. Хората сме различни.

5.   И аз не съм семеен тип. За какво ми е някой да ми определя как да си харча парите, къде да ходя, какво да ям и т. н
Изобщо няма да се занимавам. Много сте притеснени жените защо мъжете са свободни и си живеят живота.

6.   А теб какво те интересува как живее този човек и с какви жени контактува? В крайна сметка всеки си живее живота както прецени.
Попаднала си в класическия клиширан капан да харесваш "лошото момче", което се надяваш някой ден да ти обърне внимание. След това ще се опиташ да го опитомиш и направиш "добро момче"....и ако случайно успееш, тогава ще спреш да го харесваш. Леко кофти :)

7.   Напълно нормално е така се живее в днешно време.
За какво му е няква скочубра да му трови живота и да капризничи.
За мен няма по грозна картинка от семеен мъж подчинен изцяло на капризите на жена си, която е стъпила като гладиатор на врата му!

8.   Абе всичките се правите на интересни до 30 - 40 годишна възраст, ако сте като Джордж Клуни до 50 Макс)( само, че и той се ожени) после като ви удари подаграта, инсулт и слуха друга песен ще пеете.
Като станете на по 60-70 - 80 няма да има коя да ви погледне! Ще трябва да си плащате на труженички, ако се навият.
Подобни мъже си имат сериозни личностни проблеми.

9.   Аз не виждам връзка между зрялост и създаване на семейство. Не всички хора искат да се задомяват, това не означава, че не са зрели.
Просто е решил да си живее живота, без да се налага да издържа жена и деца. За мен това също е най-голямата загуба.
Да не се залъгваме - повечето жени си търсят мъж, за да ги издържа. Аз поне не познавам жена без хиляди изисквания към мъжа си, а тя какво допринася за семейството? Родила едно дете и вече трябва да я качат на пиедестал.
Прав е човека да не иска да се заробва.