Съседката в общежитието...
Здравейте хора, студент съм в София, в държавен университет и живеят на общежитие.
Миналата седмица видях едно момиче.. в коридора, на моят етаж, в моят блок.
Носеше тениска на любимата ми група... и след това ме погледна с тези зелени очи и се усмихна така чаровно... и е слабичка, с дълга, права, руса коса, топ просто!
Ето, 8 дни минаха, а аз само за нея мисля. Направо не знам какво ми стана, все едно светкавица мина през мен в момента, в който я видях... За първи път ми се случва нещо такова! Имал съм връзки, едната даже беше доста дълга, почти 2 години, но такова нещо не съм изпитвал.
Дебна коридора, асансьора, направо съм се превърнал в някакъв крийпи стоукър и почвам да се плаша от себе си. Като обсебен съм. Иска ми се да разбера мацката в коя стая е, да се запозная с нея, за сега е неуспешно. Засичам я няколко пъти, но никога не е сама... даже по едно време се бях панирал да не е леко момиче, понеже винаги движи с 2-3 момчета, но май са й от групата и са в една компания...
Не знам какво да правя, просто никога не е сама и си е доста харесвана съдейки по момчетата около нея. Обикновено е усмихната до уши, отвсякъде си личи колко позитивен човек е а и факта, че слуша същата музика като мен направо... топ!

Но наистина не знам какво да направя, за да се запозная с нея, просто не мога да го измисля как да стане с тази гвардия около нея. Някой от тях може и да й е гадже... стискам палци да не е, но е доста вероятно. Като се разминаваме с тях се ослушвам за името й та поне във фб да успея да я намеря, но и това е неуспешно за сега. Търсих дори в общата група на блока, но без име трудна задача.

Имате ли идеи как да стане? И хейта ще си понеса, тъй като и аз не мога да се позная, мега много ми е влязла под кожата тази мацка... Какво да направя?!

Коментари

1.   Отиди си в стата, убеди се, че си сам, и си удари една хубава чекия в чест на момичето, по този начин ще ти мине мерака за нея. Не е майтап, сериозен съм. Щото с тва дебнене единствено можеш да се изложиш, не бъди отчаян, женичките го усещат тва.

2.   Покрай такива може да очакваш бой от мускулести момчетии
Тази едва ли ще се влюби в тебе! Имай реална представа за нещата.
Тя може да получи секс от всеки един.

3.   Eeee, седиш и дремеш! Толкова ли не можеш да поразпиташ?

4.   Лепни един лист на входа на общежитието. Кажи, че живееш в същото общежитие. Обясни, че си я видял с тениската на любимата ви група и би се радвал да се запознаете. Отдолу напиши името и телефона си.
Успех!

5.   Щом те е шубе да я заговориш само защото около нея има други пръчове, значи не я заслужаваш. Ако беше алфа мъжкар, това нямаше да те спре и щеше да си спечелиш това, което искаш. Но не ме очудва, днешните "мъже" за нищо не ставате.

6.   Като живеех на общежития правехме партита в стаята и обикаляхме със съквартирантите да каним съседите (най-вече съседките, но и съседите канехме де, да няма хора дето се чувстват изключени). Просто опция.

7.   Батенце, спокойно. Това, че е с тениска на твойта група не значи, че ги слуша. Сега е модерно тъпите кифлета да носят тениски на групи и да се прявят на по алтернативни. И Кардашиян носеше тениска на Слейър, ама да не мислиш, че ги слуша.
А щом движи само с момчета шанса да си е курве, което има нужда от непрекъсната валидация е 90 %
Не я издигай на пиедестал без да я познаваш и да се държиш, като че ли е звезда, а ти си фенчето.
Може да е готина, а може и да е пълен парцал.
Просто като я видиш я заговори.
Последния път, като заговорих тази, която си мислех, че е супер яка, се оказа ебаахти тъпото парче. Иначе на външем вид беше топ.

10.   Здравей, аз също живея в общежитие и това което мога да те посъветвам е да пишеш в групата на блока. В нашата се е случвало някои момчета да видят някоя яка мацка и след това да я дирят там.
Колкото до това с тениската... 7 е прав. В днешно време пазара е широк и можеш да се сдобиеш с такава тениска под път и над път.
Стискам палци за теб и се надявам ентусиазма ти да не е напразен. Късмет.

11.   Хора, този сайт сбъдва желания!
Снощи, след като публикувах темата излязох навън. Вечерта се прибирам, отварям си входната врата на блока и гледам към асансьора, че някой го е задържал отвътре и ме чака. Този някой беше въпросното момиче! Направо щях да подскоча от радост като я видях и то сама! Разбира се, казах си, че това е моят шанс и веднага се запознах с нея, казах й и за тениската и отговора беше "да, това е ми е любимата група от 2010 насам откакто издадоха Х албум" и просто щях да свърша в гащите, честно.
Подготвих си малко с нея преди всеки да тръгне към стаята си, намерих я и във фб. Оказа се че идва от училище с клас 25 момченца на 4 момичета и две от въпросните момчета, с които я виждах са й съученици от там. Остава да разбера третия какъв е... дано не й е приятел :Д
Няма да оставя нещата така, щом вече знам името й и имам социалните й мрежи поне ще мога да й пиша от време на време и от лаф на лаф да разбера още нещо за нея, било то да питам дали има сол примерно. Наистина е много усмихната и мила, но не се задълбочи много в разговора снощи, все пак беше късно и бяхме в коридора.
Така на пръв поглед и пръв разговор изглежда много готина като характер, пък ще видим.

12.   Върви вземи едно BMW под наем за 2-3 дни, ако ще да се охарчиш за 2 месеца напред. Спри го пред общежитието. Трудната част е как да нагласиш нещата да слезеш от колата когато тя минава оттам. Така ще предизвикаш и в нея поне 10% от твоя интерес. Казваш й здрасти и ако не друго поне ще те запомни за следващата среща на етажа. Скъпа инвестиция, но нали си готов на всичко. А и предполагам си струва - и аз съм попадал на екземпляри, които просто те побъркват само като ги погледнеш.

13.   12, за щастие все още има момичета, които се впечатляват повече от момче, което слуша любимата им група, а не от купчина лъскави ламарини.

Авторе, стискам палци да се получи между вас. Пиши как де развиват нещата.