Сексът със пиятелката ми не върви вече
Заедно сме от 7 години вече, аз съм на 28 а тя е на 37. От известно време се изгуби пламъка, желанието и страстта на няколко пъти дори започнах да не мога да го вдигна. След четене в нета и няколко съвета реших да направим троика с друг мъж да споделя приятелката, от скоро тя се съгласи да опитаме с надежда нештата да се оправят защото уж били на психическа и еднотипна основа. Но след четене и различни съвети. Но останахме на различни мнения по въпроса въпроса как до го организираме и направим, да е с някой непознат или познат, по възрастен или млад дали да е по надарен или пък не? Колебанията ни станаха много а и леко притеснението и как да се предразположи защото това ще е нещото супер ново и хем вълнуващо но и притеснително, за това моля за съвети и препоръки за да вземем най доброто решение със приятелката ми ще се оставим на опита и съветите на По запознатите, благодаря предварително.

Коментари

1.   С тройка няма да стане. Пробвай с четворка, петорка и шесторка.

2.   Вие не сте си омръзнали и не сте отчуждили само в леглото, ами и изобщо в съвместния си живот. Охладнели сте сексуално, защото сте се отдалечили емоционално. Сексът е преди всичко психика, не физика.Това става при дългите връзки без развитие. И никакви тройки, четворки, с млади, стари, ако щеш и с конски грездеи няма да ви сближат и накарате да се обичате. Помисли върху това. За мен е неприемливо да съм с човек, когото ще деля с друг/и. Да си мислиш, че ще си оправите връзката като се чукате с други и то пред очите си, е като да мислиш, че ще гасиш огъня с бензин. Жена съм и бих се погнусила от такъв мъж, който ще гледа как ме ч..а друг.
Връзката ви де факто е приключила, по-добре се разделете.

3.   Елементарно мъжка гледане в една точка. Вие имате дълга връзка и сте изпаднали в една рутина, защото може би, нищо мотивиращо и зареждащо не се случва в отношенията ви. Деца имате ли, планирате ли брак? Тя очаква ли да й предложиш?
Сексуалността не е вечна -намалява, променя се, затормозява се от проблеми. Ти си тръгнал 3-ки да търсиш. Извинявай, но това не е за всеки. Сигурен ли си, че точно това е кусура на връзката ви?

4.   Е то като не знаеш първо трябва да пробваш. Избери си някой да те оправи за да разбереш как ще ти хареса.
После го покани да оправя и двама ви с приятелката ти.

5.   Просто си намери друга жена. Щом не желаеш тази можете да бъдете само приятели.

6.   Сексът е само симптом, а не първопричина. Повърхностните хора отдават всичко на секс и си мислят, че с тройки и десеторки ще оправят нещата, ама корена е другаде. Най-много да се кефите временно и след време пак ще сте в изходна позиция. Умнитеработят върху първопричината, а не прилагат симптоматично лечение. Все едно да имаш тумор в мозъка и да взимаш само аспирин за главоболието. Главоболието и да мине временно, това няма да убие тумора, нали се сещаш?

7.   Нормално е с годините малко да стане така. Ти какво очакваше, да е като през първата година ли? Хайде, сега нали така правите - като се развали нещо не го поправяш, а го изхвърляш... на всеки 2 години нова, иначе скука.... какво ли ще стане, ако се ожениш, не мисе мисли...

8.   Ама и тая твоята, толкова и е и на нея акъла... да се съгласи. Представям си колко те "обича". На мен ако мъж ми го каже това директно ще го изритам. Ти просто не я обичаш.. кого залъгваш? В любовта са само двама...

10.   Заедно сте от 7 години , на 37 си и все още я наричаш приятелка?! Защо не съпруга, майка на децата ми?! Това е страшно повече притеснително от някакви проблеми в леглото. То явно всичко друго не върви, ама съвсем повърхностно си мислиш, че само секса ще ви оправи.

11.   Рутината и еднообразието са трудните неща в дългите връзки,ако нямате деца или общи цели нещата не отиват към заедност, за съжаление.Ако има деца и пак е така е още по-трудно

12.   На 21 съм и не твърдя, че имам кой знае колко опит, ама не мисля, че тройката ще помогне в случая.

13.   Не, номер 10, Тя е на 37, а Той е на 28 . Четете бе, хора!
То баш това е проблема, между другото. Преди 7 години тя е била сочна опитна какичка, а Той е бил пикльо без опит във връзките и секса. Сега нещата са различни и... по-добре всеки по пътя си!

14.   Номер, прочети още веднъж думите на автора, защото фактологично имаш грешка в първото си изречение.

15.   Номер 10, пропуснал съм да напиша най- важното в предния коментар:)

17.   13, на колкото и да са хората, пак не е нормално. Та това е жена на 37 в случая, защо авторът си мисли, че секса оправя всичко? Та на жената часовникът и тиктака, а авторът отдавна не е момченце. Та това е връзка 7 години, което очевадно не е довела до нищо, а само до секс.

18.   10 Първо си доразвии мозъчето, за да разбираш какво четеш. Второ- не на всеки целта на живота му е примитивното размножаване и закачане за друг човек като паразит. Не че вие паразитните размножители, мислещи се за герои, можете да разберете смисъла.

19.   18, смисълът на живота на автора е очевадно секса. Връзка от 7 години, ако не е довела до нищо различно от секс е само загуба на време и чист примитивизъм.

21.   Как пък някакъв непознат, или познат, който го мушка навсякъде на приятелката ти, ще ви оправи връзката? Това е много абсурдна идея. Така е, като четете някакви идиотски списания и модерни книжки. Че той нищо не знае за вас, просто си търка патока в приятелката ти, а ти гледаш и мигаш на парцали, куколд. Жалка работа. Спри порното.