Либералната демокрация и любовта!!!
Здравейте, аз съм момчето, което написа темата "Хора осъзнайте се 2020година е!!! ", силна тема, жалко, че консервативни хора не могат да го разберат, жалко, затова на запад са по богати, защото хората имат критично мислене, естествено не е перфектно, но то никъде не е, но Евроатлантическите ценности са най-подходящи за живота и любовта през 2020г., ново десетилетие е. Хайде, малко българите да си разширите хоризонтите и да се интересувате от различни теми, стига всичко да ви се върти в битовизми и ежедневни проблеми, естествено, че ги има и са не избежни, но от скоро, четя сайта и ми направи впечатление, че всичко се върти около "манджа"(метафоричен смисъл), няма една тема за светски живот. Хората на запад се интересуват и разнообразяват с много повече тематики отколкото българинът.
Ако не знаете Мадона ще прави биографичен филм, за живота и битието си, лично мен това много ми привлече любопитство, вие очаквате ли филма да бъде провокативен, все пак това е Мадона и е една велика жена, която спазва стереотипите и рамките и е достойна за уважение и респект? !!!
Също така още една световна известност в лицето на Билли Айлиш ще заснеме, филм за своя живот тя е една наистина голяма сензация, доказателство, че без продуцент ще успееш да станеш известена и ще спечелиш няколко награди Грами, с таланта си и иновативни идеи, защото според вас в България няма такива звезди, които да изгреят на световната сцена, Еми може би, защото се въртите около "манджата"? !!!!
Вие очаквате ли с нетърпение филмите на тези две силни дами?
На запад се има дискусии относно филмите, вие какво мислите и кой от двата филма очаквате повече, аз и двата!!!
Също така ще започнат да снимат риалити шоу за Меган Маркъл и принц Хари, какво мислите за този социален експеримент?
Дано да бъде достъпен и за България, защото ще е според мен наследник на риалитито, което финализира скоро "Животът на Кардашиян", което се излъчваше 14години!!!
Тежка раздяла с почитатели на Кардашиян!!!
Вие, какво мислите за по тези въпроси?

Коментари

51-66 от 66

63.   Авторът на темата

До 59 Евала за коментара!!!
До 60 Пагубни са за хора като теб, отивай да живееш в Русия.
Евроатлантическите ценности са най-подходящи за развитието на човечеството в еволюционен план!!!Поживей малко в Русия, Таджикистан, Северна Корея, Китай, Виетнам, Беларус, Афганистан,Иран, С.Арабия, Алжир и си направим ясна представа!!!
България е светска държава и в момента поддържаме Евроатлантическите ценности, колкото ти да не искаш!!!

64.   Каква Мадона какви барове? Плазмодий такъв! Къде съм споменала избщо, че аз лично съм самотна майка или избщо майка? Това, че се възхищавам на тези силни жени не значи, че споделям тяхната нелека съдба. За това което си написал преспокойно можеш да бъдеш съден за клевета. Толкова си малоумен, че не можеш даже да се обосновеш ясно и тактично. Хората от най низшите класи използват твоя речник, състоящ се единствено от неверни обиди и цветущи псувни. Коя жена би търпяла такава свиня? Със сигурност никоя с всичкия си.

65.   59, не съм 53, но напълно го подкрепям! Я пак си помисли, дали не той, а ти минаваш границата на простотията?

"Много ясно че си задължен от закона да плащаш издръжка, това дете е и твое следователно носиш отговорност. "

След като това дете е мое защо не е при мен, за да нося отговорност за него? И защо има извратени закони чрез които се отнемат децата от бащите им? Децата по закон са собственост само на жените ли?

"Какво си ревнал, че една жена има право на развод разбира се че ще има и това ще е докато свят светува. "

Никой не е ревнал, просто коментираме мръсотията на феминизма в Хр. свят. Такова право жената има само в развратния "модерен свят" в останалия повече от 3/4 свят, такова право няма. Там ще отнеме децата на мъж, ама друг път. Моментално ще се пресели в отвъдното, след като мъжът и, и "прочете правата"! Да, жената може да избира дали иска да се омъжи или не, но след направения от нея избор край с претенциите. Мъжът е мъж, не е жена, и има право по природен закон да налага правила, нищо че законите са извратени спрямо мъжете. Ако жената не ги спазва ще си носи последствията, които по някога се оказват фатални за нея. И ти можеш да се пъчиш тук, защото знаеш, че не може да те застигне мъжкия гняв, но ако в реалния свят се отнесеш по този начин, и наречеш някой физически силен и безкомпромисен към жените мъж "мухльо с недоразвит мозък", едва ли ще ти се размине тази гавра без последствия за теб? Няма да казвам, какво ти бих причинил аз, за тези просташки изрази по адрес на 53 ако са казани за мен в реала. Сама ще се досетиш, достатъчно е да проследиш статистиката на жените предали Богу дух през изминалата и тази година, точно заради такова отношение към съпрузите си. Позитивната дискриминация срещу мъжете няма да ти помогне!

66.   62 да много ясно, че и двамата ще дават пари за това дете и разходите му, освен пари са длъжни да отдадат и цялата си любов и грижа на това дете. Но, щом не могат да съжителстват заедно, по добре е да са разделени вместо детето да търпи скандали точка.
65 аз изразявам мнението което съм изразили тук навсякъде и свободни, не само в този сайт. Какъв мъжки гняв, ще ме биеш ли какво? Пак ти казвам нито ти нито той на живо ще сте толкова експресивни и си много наясно с това. Простотиите които си писал даже не ги и дочетох. Смяташ, че като се правиш на интересен тук и едва ли не заплашваш със саморазправа печелиш уважението на някой ли? В огромна заблуда си закона е закон той няма да се промени. Колкото до твоите заблуди те също няма, ти си просто индивид който не може да еволюира а такива рано или късно изчезват.

68.   Аз съм 53, и казвам това което е в реалността. Благодаря за подкрепата на 65. Обиждат, защото са се разпасали и са научени на курвалък и наглост. Феминистките, под 'носи отговорност' разбират 'да ми дава пари непрекъснато'. Под формата на издръжка, кражба на имуществото на мъжа, непрекъснат тормоз за допълнителни пари. В реалността, такива феминистки обикновено са много лабилни психически, непривлекателни, защото лудостта им е изписана на лицето.
Непрекъснато ревете срещу някакво насилие срещу вас, а не можете да осъзнаете, че това е реакция на вашето поведение.
Чакате мъжа си само и само да се прибере и започвате - малко са ми парите, малко ми е секса, малко ми е вниманието. Той да гледа детето, да ви чисти, да ви готви и не знам още какво. После "Ама той ме бие". Феминизма ви е внушил някакви права, които скоро ще разберете че са илюзия.
А джендъра, дето ме праща да ходя някъде другаде дасе информира какво се случва с изпаднали хора като него в целия свят, не само там, където ме праща.

70.   63, авторе, много си зелен още и си заблуден от западната пропаганда. Имам си поговорка....."от зелена тиква семе не ща!" В страните, които си изброил феминизъм не вирее, а педераслъка там го преследва законът. Всичките тези страни които си изброил са с много по-висок стандарт на живот от нашия Бил ли си в Саудитска Арабия, че да знаеш как е там, за да не говориш глупости. В ОАЕ сигурно са с евро-гейски ценности и за това са най-богати в света. Само че там жените не работят и не пречат на мъжете в мъжките професии, стоят си у дома и раждат и отглеждат децата на мъжа, който може да има повече от две жени. С простотията на гейските ценности...еднополови бракове, инцест и останалите феминистки извратении, след време няма да останат етнически българи. Народът се осъзна и отхвърли гнусната истанбулска конвенция, дето е най-голямата евро-гейска ценност. Дано продължи и по-нататък за да си върнем българските традиции и обичаи. Еврейският съюз е пред разпадане, само че още не го знаят фанатизираните по него лумпени. "Орташкото агне, вълците го яли"!

66, аз също имам право да изразявам мнението си както в този сайт, така и в други такива.

"Какъв мъжки гняв, ще ме биеш ли какво?"

Ти как мислиш? Ако ме наречеш на обществено място "мухльо с недоразвит мозък" дали ще ти се размине? И не бъди толкова сигурна, че ако на живо решиш да ме предизвикаш с просташкия си език феминизмът ще те спаси. Ще забравиш за всякакви закони и женски привилегии на момента, но не е нужно да казвам какво точно ще ти се случи, сама можеш да се досетиш. И, няма нужда да търся уважение от жените тук, още по-малко пък от твоето. Да, законите са си закони, и ги има, само че няма законност, защото самите закони не са правилни и ощетяват мъжката половина от населението. За това мъжете прилагат природните закони спрямо жените, когато няма справедливост за тях.

"Колкото до твоите заблуди те също няма, ти си просто индивид който не може да еволюира а такива рано или късно изчезват."

Не знам, кое за теб е заблуда, но фактите говорят красноречиво, аз само ги посочвам. Няма да ти обяснявам и да се повтарям, защото няма да пуснат коментара и няма да получиш отговор на твоя. Феминизмът не е никаква еволюция, а деволюция на обществата в Хр. свят, и със сигурност ще бъде ликвидиран по един или друг начин, въпрос на време е! Е, и аз ще "изчезна" след време по същия начин, както "изчезват" всички смъртни. Когато пристигне "оная с косата", значи ще е дошъл краят ми, както ще дойде и твоят. Животът е кратък, а и всички сме гости на този свят!

71.   Темата е меко казана глупава а авторчето е още неосъзнат подрастващ лумпен, който няма аналитично мислене а светогледа му е изкривен от пропагандата и облъчващите реклами, както споменаха.
За каква любов става въпрос не се разбира , всичко пречупено през призмата на тн. евроатлантически ценности( никой не ги знае реално какви са тези ценности) е равно на хаос, безбожие , омраза, завист, разврат, духовно падение, сребролюбие, алчност, мании за показност, безмозъчност, идолопоклонничество и не на последно място някаква извратена толерантност!!!
И най важното тук идва въпроса:
С какво този силово наложен западен модел ни помогна на нас тук.!?
Жизнения стандарт ли ни повиши?
Донесе справедливост и премахна корупцията?
Отношението към хората ли се подобри?
Направени по умни ли? Или точно обратното!
България е на едно от водещите места по ранна смъртност според американски анализатори и неграмотност според други евро-западни.
Поголовен разврат и разводи ,разбити психики ипропилени животи,
душевна нищета и отчаяние.
Невиждана мизерия и глад, дето и през "турското присъствие" не е било.
Отворете си малко очите и излезте най накрая от жалките си дупчици като новородени хамстери преди да говорите, колко хубаво било с либерална демокрация ( вече ми се повръща само като го пиша)
И тука много от коментарите залитнаха малко в погрешна посока споменавайки този толкова нашумял феминизъм = модерен женски ексхибиционизъм или по скоро поредната шепа прах в очите на обществото.
Всичко това са мръсните черни пипала на истинската сатанинска доктрина наречена ПОСТХЮМАНИЗЪМ и всичко останало е просто една притурка.
И понеже тук има доста объркани и заблудени женици, които вярват че тн. Феминизъм ще им осигури "нещо" се обръщам към тях с конкретен въпрос?
Да приемем че за масовата работническа класа от жени са нужни някакви механизми( а те в дествителност са нужни), които да не позволяват жени да бъдат безмилостно експлоатирани и то за жълти стотинки.
В България положението е особенно тежко в шивашките цехове. Знам за 2 случая, където шивачки са държани под ключ и дори не им е давано да ходят до тоалетна, когато поискат.
И тук е големия парадокс : шевовете им са жени в случаите за които споменавам. Знам за 3 такива големи цеха, на които собственичките са жени вече милионерки със сигурност!
Тоест Шефки и началнички и бригадирки жени експлоатират безцеремонно и по безмилостен начин жени.
Кой трябва да бъде наказан тук според феминизма?
Кой ще защити горките женици от алчните и зли Шефки?
Къде са либералната демокрация и феминизма да се погрижат за техните права и да им осигурят достоен и справедлив живот и нормални работни условия , вместо това унижение и подигравката да карат принудителни смени по 12 часа и отгоре и то за жалки пари.!?

73.   жените не работят и не пречат на мъжете в мъжките професии, стоят си у дома и раждат и отглеждат децата на мъжа, който може да има повече от две жени. С простотията на гейските ценности...еднополови бракове, инцест и останалите феминистки извратении, след време няма да останат етнически българи.
Какви две жени ти и една не можеш има с твоята простотия .
Как така еднополовите бракове били лоши ,а ти как ще си намериш половинката тогава.
Фройд който е отявлен женомразец още на времето е казал ,няма нищо лошо в това мъж да спи с мъж ,но жена с жена не може .
Как така българте ще изчезнат изменник и народопредател бягай от държавата ни. И, няма нужда да търся уважение от жените тук, още по-малко пък от твоето. ЕМИ ЕТО ЗАТОВА МЪЖ ТИ ТРЯБВА ДА СЕ УВАЖАВАТE И ОБИЧАТЕ РАЗБЕРИ ГО С ДОБРО, ЧЕ АКО НАИСТИНА БИЕШ ЖЕНИ МОЖЕ ДА Е С ЛОШО В СОФИЙСКИЯ, И ТОГАВА ДАЖЕ И ХЕЛЗИНСКИЯ КОМИТЕТ НЕ МОЖЕ ТЕ ОТЪРВА ОТ ИСТИНСКАТА ТИ ЛЮБОВ.

74.   Някаква плитка тема, дори не звучи сериозно.
(за сведение, аз много харесвам Били Айлиш, с изключение на политическите ѝ възгледи, не харесвам кой знае колко Мадона, въобще не ми пука за Кардашиян, възхищавам се на Илън Мъск, то ест, в крак съм с времето и с новините, ама какво от това? Мисля, че трябва да сме преди всичко българи и да си държим на българското, както и час по-скоро да разкараме това идиотско правителство, защото колкото повече го търпим, толкова повече българите опростяват и затъваме в блатото.

75.   74 - Той този вече не е българин, той е безроден джендърски продукт на евро промиването на мозъци.

79.   70 профила ти отговаря на домашен насилник с куп комплекси. Това, че нямаш мозък е факт, агресираш, защото не можеш да понесеш истината за себе си. Има си хора към които би трябвало да се обърнеш за помощ и лечение. Жените не са и никога няма да бъдат твоя собственост ти решаваш как ще бъдеш научен на това с добро или с лошо.

80.   Днеска май ще се гониме по различните теми с тези неолиберални отв*рачки, които си мислят, че като са от женски пол, са ударили тотото в живота веднъж завинаги!

79 - Грешиш златна баткова, грешиш миличка!

Мъже контролират света и така ще бъде!
Задава се война в Източна Европа, Близкия изток, Централна Азия, Северна Африка. Към Европа ще плъзнат поне 100 милиона бежанци! От Западното крайбрежие на Африка до Китай е пълно с мюсюлмани. Мюсюлмани ще се заселят тука по нашите земи и жална ви ма*ка на такива като тебе.

Жени, излезте от илюзиите на западно-дезинформационния поток.
За ваше добро е!

Голяма част от България ще бъде окупирана, ще има кризи от всякакъв характер - финансови, здравни, военни, хуманитарни...

Свършва времето на "свободната западна маст*я"!

81.   80 грешиш ти! И вече ти казах търси помощ, защото става все по късно и опасно за теб самия. Нищо няма да свършва а света ще става все по -развит. Кризите от всякакъв характер ще са по -целият свят. Явно ти е скучен живота щом толкова се радваш и искаш да станем като след втората световна без храна и без работа. Но различни хора все пак, някой на Марс искат да ходят, ти искаш да съсипваш света, много искане много нещо. Пак твоите мюсюлмани ние пък ще ги оставим да се заселят друг път. Не се тревожи Япония я има там е забранен исляма, в Китай ги превъзпитават. Забрави ги тези простотии по -добре.

82.   79, защо така? Как веднага реши, че профилът ми отговарял на домашен насилник? Че и съм бил с куп комплекси ?! А не е ли факт, че на теб ти липсва мозък, след твоя женско-феминистки анализ? И как разбра истината за мен, каква агресия виждаш, какви пет лева сънуваш? Нещо параноята те е подгонила и не аз, а ти трябва да се обърнеш към специалист за да ти помогне! Я да ми посочиш мъж-домашен насилник с куп комплекси, който да е женен повече от 27 години, да е изградил сам (построил) дом (раздвижена къща, след която моята жена си избра проекта), да отгледа две пълнолетни вече дъщери, които са възпитани в патриархалност, знаещи как да се държат на положение??? Моите жени са си мои, и никога няма да са чужди! А, собствеността ми е неприкосновена, само дето ти си въобразяваш разни феминистични простотии и измислена женска независимост. Мен няма нужда някой да ме "научи" с добро или с лошо, защото ако опита да го направи с лошо, ще му стъжни живота и може да няма повече възможности за опити, еле пък ако опитващият е от женски пол!

83.   27 години брак само и единствено по твои думи. Позволяваш си в по-горните коментари да заплашваш със саморазправа, от там си прави изводи на базата на какво те наричам насилиник. Имаш болни амбиции и си Позволяваш своеволието да твърдиш, че някой ти принадлежи. Нищо не ти принадлежи освен това което си изработил с труд, но със сигурност не и човешко същество без значение дали ти е брат, сестра, леля това ти ясно, но обичаш да си правиш вятър на устата. Нещо доста ме съмнява да обяснявш в прав текст на жена си, че е твоя собственост. Отиди днес и и го кажи, но така всичко както го пишеш тука ако трябва и покажа коментара си за жените които предавли богу дух. Обясни и да си знае.

86.   83, моите думи са си мои, и заставам зад тях. Ти дали ще повярваш че съм женен от преди 27 години, за мен е без значение. Според феминистките като теб всеки истински мъж е потенциален насилник, а мъжествеността е токсична. За това трябвало всички мъже да станат феминистки, меки китки и с женски маниери, зя да няма насилие над жените! Болни амбиции имат само феминистките, въобразявайки си, че всичко им е позволено и ще могат да се гаврят с мъжкия облик безнаказано, заради многовековната мъжка "тирания". Явно не ти е ясно кое е заплаха и кое предупреждение! Никого не заплашвам, само предупреждавам, какво ще и се случи на която и са е жена, осмелила се да ме опозори на обществено място. Ще забравя, че е жена и ще си потърся правата по стар традиционен начин, който действа безотказно.

" Нищо не ти принадлежи освен това което си изработил с труд,"

Е, с труд съм изработил много неща, дори и за дъщерите си съм се потрудил, което значи, че са моя собственост! Доста труд хвърлих, защото жена ми е с обърната матка и първите две деца паднаха още във втория месец! Но, след това, трудът ми не отиде на вятъра. Жена ми също си е моя и тя много добре го знае. Всеки мъж трябва да се грижи за собствеността си, която е неприкосновена. Виж за чужда жена изобщо не ме е еня и няма да се грижа, защото е чужда. Ако мъж я хареса и я направи своя собственост, тогава той ще се грижи за нея. Не давам нищо за такава, освен ако нямам някаква полза от нея. Коментари за жените предали Богу дух няма нужда да показвам на жена си. Медиите красноречиво говорят за това, а феминистките НПО-та опищяха страната .....".олелеееее....нас ни убиват"....осем жени били очистили мъжете заради корона вируса, твърдят радетелките за женски права! 83, патриархалната система е доказала своите преимущества пред "либералната демокрация" и си остава най-съвършена форма за съществуване на човешкия род. В страни с установен патриархат няма толкова голям процент убийства, както в "демократичния свят". Там убиецът бива убит по закон. Когато се знае, че който убива също ще бъде убит, рядко някой ще посмее да убива друг. Това естествено е обвързано и с друг закон, законът за мъжката чест.. Жена, опозори ли мъж, значи сама си е подписала смъртната присъда. Мога да ти обяснявам много, защо при нас мъжете пребиват жените и не се съобразяват със закона, но едва ли има смисъл. Ти си предубедена, че всяка жена може да се звери на мъж, да го обижда най безогледно и мъжът нищо да не може да направи, защото по презумпция е виновен, понеже е мъж, а жената е с повече права от него, т. е. жената е много по-равна от мъжа. Да, ама не!

51-66 от 66