Защо повечето българи не искат семейство,а просто да правят секс
Момиче на 20 години съм. Красива съм и момчетата ме харесват, но никога не се стига до нещо сериозно. Изгубих девствеността си на 18 години, всички ми говореха как е странно, че не съм правила секс и никога не съм имала приятел и все едно ме съжаляваха. На 18 години си намерих приятел, мина доста време откакто сме заедно и се съгласих да правим секс просто, защото исках да се оттърва от "товарът девственост" така да го нарека. И докато беше много привързан към мен и постоянно ме боготвореше, постепенно започна да става студен и в един ден просто спря да ми чете съобщенията и да ми отговаря, спря да вдига телефона, до тях не мога да отида защото вратата е с чип, а и да не беше нямаше да ми отвори, защото не иска да ме вижда, очевидно. Той не искаше да го запознавам с родителите ми, нито той мен с неговите. Не искаше в никакъв случай да се жени, нито да има деца. След това имах връзка с друго момче и с него се случи същото. Беше много добър, всичко беше перфектно, спа с мен и след дни спря да ми пише и да вдига телефона. Аз категорично не искам да имам връзка с човек само за единият секс. Когато аз се обвързвам с някого, това означава, че аз планирам не просто да ходя с него няколко години, а да се уженим в бъдеще и да имаме деца. Но българските момчета чуят ли за сватба или бебе и бягат с 200. Едва ли не това да имаш семейство е лошо, все едно животите им са много смислени като правят неангажиращ секс и са се отдали на разврата. Аз имам хубаво тяло, но се обличам като момче. Нося широки тениски, дънки и кецове, такъв ми е стилът, а и не обичам всички да ми виждат тялото, защото ме е срам и някакви непознати да ми свиркат и подвикват все едно съм парцал. Всички момичета около мен ходят разголени, с деколтета, къси поли, прозиращи сутиени, качват разголени снимки и момчетата ги харесват и им обръщат внимание, но за мен това е жалко и долнопробно, всякаш ходейки по този начин вътрешно крещят "Дайте ми внимание" или "Имам нужда от секс". И забелязвам, че в България и момчетата, и момичетата искат просто да правят секс, или пък има някои със сериозни връзки, но те също не искат семейство. Защо когато българските момчета чуят за сватба и деца и се плашат и бягат? Аз съм отчаяна и имам чувството, че никога няма да имам това, което искам.

Коментари

51-61 от 61

53.   До 49

Делюзия? Пич, говори на нормален език, моля те? Дънинг-Крюгер? Айде - поредния психолог.

54.   Твърде млада си за с-во и брак!
Не се заробвай още отсега!
Майка ми се е задомила на 22 поради нежелана бременност и цял живот, злъчно и ядно, ми го изкарва през носа!
Добре си помисли!

55.   Кой ти прай секс бе братко? Доктор Радва Ми е забранила. Никакъв секс. У сексо има микроби.

56.   Остави момчето намира, поредна психясала слугиньо. Нормалните хора се наживяваме и уреждаме живота пък тогава мислим как да се размножаваме. А на някои пък хич не ни се занимава с измислените ви стереотипи от приказките. Реалността не е като приказките. ;) И като се залепиш на някой като сопол да не мислиш, че си го вързала здраво? Случайно да забелязваш, че съществуват разводи и изневери? Такава напаст никой не търпи дълго.
ж24

57.   до номер 50:

"Истински вредящите, егоистични егоцентрици сте вие, които на всяка сметка държите да доведете тук някой против волята му и без да сте го питали дали иска да е на този свят, или не. "

Обясни ни как да питаме?

Според твоето мислене повечето хора не биха искали да се родят. Но да речем, че някои хора са окей с живота и са окей, че са родени. Как да знаем кои са тези хора преди да бъдат още заченати?

58.   19, ами нищо - ако си бъгав, чукнат в главата, недъгав или обратен, даже е задължително да не си оставиш гените...

59.   Браво за всичко! Имаш много правилна нагласа, мислене и поглед над нещата случващи се около теб.
Има хора и хора.
И твоят човек ще дойде, не се тревожи. Ще иска това, което искаш и ти и всичко ще бъде - прекрасно.
Колкото и дълго време да вали...накрая слънцето отново изгравя, не се тревожи. За хора като теб, поели по труден път - накрая животът ще те възнагради неочаквано.
Млада, хубава, умна, вярна на човека до себе си и искаща сериозна връзка с предпоставки за сватба, деца, съжителство и т.н. - със сигурност няма никога да останеш сама, без внимание или без нещата, които искаш. Но знай, че трябва време и правилно търсене. Правилни въпроси към човека до теб и недей да даваш всичко още в началото. Той ако иска да те опознае и да бъде с теб...няма да бърза да спи с теб и после айде, който откъде е.
Ще го усетиш. Но не ВЕДНАГА от вървият поглед или първият път. С времето ще го усетиш. Много хора бъркат този момент и бързат.
Дано ти не си като тях.
Браво, мацко!

60.   За да имаш семейство трябва да си в състояния да издържаш дете. Всичко се случва,предстви си,че останеш сама с детето. Имаш ли професия,образование?Какъв е месечния ти доход? И пр. Семейството и детето са сериозна работа и аз мисля,че самата ти още не си готова за тях. А и ако кажеш след секс на момчето,че искаш дете,нормално е да избяга. Деца не се правят току така. Изобщо наблегни на ученето,получи професия и тогава се оглеждай за съпруг и баща на детето ти.

61.   Така е м 2х години съм,
Жените повечето се правят на проститут......
Аз такава жена не искам
Искам нещо нормално естествено да градим семейство и деца, не само контене контене а една супа не може да направи или пържени лъртофи 2те и ръце в задника.
Аз си бачкам извън бг, и чакам любовта по скоро да ме намери :(

62.   Видяла си вече какви са някой мъже. Затова почакай да намериш някой, който обичаш много и той тебе и тогава създавайте семейство. За да не станеш поредната Самотна майка. А това за гените са глупости. Аз искам дете, за да бъда в живота на някой и да видя как расте. И семейството не е игра. Това е най-отговорното нещо на света, но пък и най-хубавото.

63.   В темата се засегна да ли е задължително да се размножиш и едва ли не, ако не се размножиш си лузър без самоуважемие. По идиодско мислене не бях срещал. Колко неграмотни цигани, които не знаят да смятат, не знаят азбуката, мързеливи плазмодии без един ден работен стаж в живота са се размножили? И какви гени ще оставят те на бъдещия свят? Същите неграмотни плазмодии, защото подобното прави подобно. Познавам неграмотна циганка, с три деца. Тя дори не знае и да пиши. Трайно безработна. Нищо не е направила за обществото, само се е размножила. Тя по достойна ли е за уважение, от човек, който няма деца, но цял живот работи и дава своя принос за обществото? Колко деца по света мизерстват, защото техните създатели, не са в състояние да им осигурят, нормален живот? Когато едно дете има мизерно детство, то какъв човек ще израстне? Озлобен, комплексиран, който няма да може да се приспособи към средата и животът му ще бъде един ад. Това са мойте пет стотинки по темата.

51-61 от 61