Да рискувам ли?
Здравейте. Ще ходя да следвам в града в който живее едно момиче с което се запознахме съвсем случайно по интернет и изникна любов между нас, но това беше преди 2 години, а и беше само няколко месеца и край, тъй като решихме че няма смисъл. Просто се споразумяхме че няма смисъл и така, спряхме връзката и контактите и така.

Но сега се чудя да я потърся ли като отида там, искам да я опозная, а и тя, мисля че ще се зарадва, тъй като искахме навремето да се срещнем, а и тя ми каза, че вярва, че един ден, рано или късно, ще се срещнем.

Та питам и се чудя много, да я потърся ли или не, може пък ако я потърся и намеря и се срещнем, може да стане нещо, не знам, но може и да не стане. Но според мен мисля че е добре да рискувам, да видя що за човек е.

Вие как мислите? Да я потърся ли просто за една среща, тъй като тя вярваше че ще се видим един ден, а ето че отивам в родния й град и има възможност?

Да бъде или да не бъде?

Коментари

1.   Ако толкова много искаш да я видиш, не виждам защо да не го направиш. Но трябва да си подготвен! Все пак може да си има приятел и връзката им да се е задълбочила. :)

2.   Даваи братле намери я виш кво нещо е съдбата еи явно ви е писано да сте заедно
Хектор

3.   Потърси я... ако двама души трябва да са заедно, рано или късно ще се съберат! Според мен трябва да се срещнете, за да видите дали ще се запалят старите чувства, ако разбира се тя е свободна в момента. А и да не се получи, нищо не губиш. Поне след време няма да си задавш въпроси. Успех! :)

Doriana

4.   Недей!
Ако още преди да я намериш почувстваш нещо и после разбереш, че си има връзка и не се интересува повече от теб какво ще направиш?
Освен това това е било преди 2 г.
Отдавна може и да не се сеща за теб!
Учи си там и не се занимавай със стари връзки!

Късмет!

Ладия

5.   Какво толкова рискуваш? И сега не сте заедно, така че няма начин да я загубиш. Само не тръгвай с голямата кошница с очаквания, за да не се разочароваш.

6.   Нещата доста са се променили от тогава (предполагам). Възможно е, ако я потърсиш, да възникне неловка ситуация. Но какво пък - трябва да се рискува. Давай смело, дори да не се получи, поне ще си опитал. Пък и не е казано, че трябва непременно да стане нещо между вас. Ако е писано ще стане, ако не - не. Успех! :)

7.   Щом мисълта за нея те вълнува до там, че да пишеш тук, какво ти пречи да я потърсиш, пък дори и първоначално само като стара приятелка?

8.   Да потърси я, няма нищо лошо да се запознаете, е да не трябва да очакваш да ти се хвърли на врата, но все пак едно ново/старо познанство не е в излишък

9.   Автора:
С номер 1 съм съгласен, но все пак понеже всичко се случва с причина и се чудя каква е причината на случайната ни среща преди 2 години, и ще разбера само ако се срещнем, а и все пак виж как се връзват нещата-след като се срещнах с нея преди 2 години и ето сега- отивам да уча в нейния град, тъй че според мен това си е съдба и мисля че ако ни е писано да сме заедно, то съдбата сама ще ни срещне ей така ненадейно някой ден.

Благодаря за коментарите и мисля да рискувам, решил съм го отдавна. А и щом отивам там, съдбата може наистина пак да ни срещне, както ни срещна преди 2 години :)

10.   Връзките и познанствата с хората са нещо важно. Когато можеш създавай такива, така че да, свържи се с нея, но не очаквай нищо.
Лола

11.   Ами ква причина искаш-ти я имаш-причината е да и напомниш за себе си, онзи от интернета от преди 2 години, къде го обичала

12.   Автора: Проблема е че тя е с три години по-голяма от мен и наистина се двуомя дали да я потърся :)