Споделена история от Здраве

Злояда съм...
Здравейте, имам страхотен проблем относно храненето... Много съм злояда и напоследък става все по-зле.. Горе-долу ям само пици, спагети, лазаня и разни сандвичи, някаква супа евентуално, но и това е супер рядко когато ми се яде... (Този проблем е само в нас, навън по заведения нямам проблеми)...

Манджи всякакви НЕ ЯМ, Яхнии също... преди ядях сърми, боб и зеле, но напоследък си седи недокоснато от мен. По цял ден стоя гладна, ям ако си направя спагети да ям, но обикновено се случва веднъж дневно... и това ми е цялото ядене за деня, ако стане много зле си правя някой сандвич, но и тук е проблема защото от хранителните продукти също на много неща се мръщя...

Замислих се да си готвя сама, но не мога... Много често се случва да запаля нещо... Много ми е гадно :((... А и не обичам неща престояли, от вчера например и като съм много гладна и като се замисля, че трябва да ям зелето от вчера, все едно участвам в предаването "Страх"....
Ужасно е... някой има ли същия проблем, какво да правя??

Коментари

1.   Просто не си гладна. Гладният човек яде лук и хляб. Не яж нищо 5 дни и пак опитай

2.   Евала, номер 1. Наистина е така. Ако си гладен, ще започнеш на човека да теб да гледаш като на храна, а не да се мръщиш на готвеното от вчера.

3.   Отиди на лекар за да ти дадат хапчета за апетит

4.   Ами не знам дали проблема ми е същия и аз съм злояда. Почти всякакво готвено отказвам особено манджи, яхнии и супи. Все нещо сухо, тестяно или както напоследък само салата.

5.   Ха ха не е до апетита... Понякога на хората не им се вярва, колко много ям.. Чак ми се чудят... апетита го имам... а когато имам апетит, а няма какво да ям... стоя гладна...