Харесвам възрастни жени
Аз съм на 22 и харесвам жени, които са на 40-50. Харесвам и жени на моята възраст, но много искам да намеря някоя по-голяма. Има ли жени, които харесват млади момчета и искат да спят с тях и къде мога да намеря такава, защото не ми се случвало да ме хареса по-голяма от мен, пък и незнам как да ги сваля. Не искам омъжени жени, а по-скоро някоя самотна, за да не си създавам проблеми.

Коментари

1.   Момченцеееее,потърси из темите в сайта и ще намериш отговор какъвто очакваш. :)

Неомъжените жени на 40-50 са рядкост,а и спокойно,едва ли една уравновесена лелка би си развалила бракът заради пишлигар като теб,който може да ѝ бъде син. :DDD

Намалете порното и всичко ще бъде наред. :)

"Който го е страх от мечки да не ходи в гората!"

~darkgirl~

2.   Стига си измисля, фантазьорке. Поредният ти смешен бълвоч.

3.   Ми потърси в Тиндър, по сайтовете. Там са твоите жени. Някоя самотна съседка?

4.   Оф, пак ли тази тема? Имам чувството, че ги пуска някоя застаряваща жена да си чеше егото.

5.   Да попитам: Младежо, липсвали са ти майчини грижи през детството ли, че си търсиш мамче?

6.   На 34 важа ли или не съм толкова възрастна ?

7.   На 26 имах едномесечна авантюра с 43 годишна. Омъжена. Препоръчвам.
"къде мога да намеря такава" В моя случай беше лекарка, имахме близък физически контакт и стана химията.
Не ги гледам тия, но в сайтове за запознанства има между 40-50. Не компаньонки. Tinder? Нямам рег, не съм ползвал.

От магазини за алкохол и цигари или хранителни стоки. Пазарувай от повече магазини в околността, ще излезе нещо ако изглеждаш добре. Страшно ми е връзвало от такива места. Сега не защото имам хубава връзка.

Между спирката на Окръжна болница и болницата, ул. Димитър Моллов, Младост 1, София. Има една палавница около 45. Тя е най-готината по улицата - ще я познаеш, дневна смяна 2/2. Мен ме погъделичка по рамото, не продължих повече защото сега съм на кеф с любимата ми.

8.   Тази тема се пуска всеки месец. Вземи се поразтърси из сайта и прочети.

9.   М34. Работя с 90% жени. Доста от тях са възрастни, а някои и готини. Не мога да отказвам, а те доста си искат. Лятото бяхме на служебна школа за 4 дни. Леглото ми си остана така, както го намерих. Първата вечер беше с една нисичка 45г, сладко лице и големи гърди, и без никакво въображение....беше само тъпкане и охкане. Втората вечер се заговорих с една 54г колежка и ме помоли да я изпратя до стаята. Покани ме да вляза да пийнем още и след 10-на мин. вече ми го смучеше. Хареса ми с нея, има слабо симпатично лице, малки стегнати цици и доста налято , но стегнато дупе. Обичаше да сменяме позите, но държеше да и се празня вътре на задна прашка, като я дърпам за косата. Много ме изкефи свирката и и клатенето на дупето. Третата вечер колежката беше 58г, но с много стегнато тяло, късо подстригана руса с огромни бомби, които дълго време съм заглеждал. Искаше да и настроя телевизора. Като отвори вратата на стаята си, беше по прозрачна нощница без нищо отдолу. Оправих телевизора, а след това и нея, вечерта и на сутринта. И трите бяха омъжени.

10.   Нормално е да искаш това, то няма какво да си кажеш и да научиш от връстничка. Тия на 40 и 50 си търсят мъжкари, а не момченца. Някъде между 30-38 е таргет групата за мъже. Аз влизам в категорията на мъжкарите, защото визията ми е на сотаджия от 161, с хубав глас и широко гръб с мускули от атлетичен тип. Лелките ме обират с поглед, а мъжете им гледат като плехари. Мога да ти кажа със сигурност, че трябва да тренираш яко и да почакаш 5 годинки минимум. :)

11.   Ми не, никой не иска да клати дърти пачи, за твое огромно съжаление...

12.   Друго си е младо.

13.   Н 11 само дърти остатъци в 4- та вече възраст дето го отлепятколкото да се изпикаят наричат възрастни жени "дърти пачи"
Авторе, ако наистина си мъж на 22 г. Ти трябва психолог, не жена на годините на майка ти за секс...

14.   Потърси на работното място, както е видно от опита на мъжете, писали по-горе. Аз харесвам по-млади мъже, но 22 г. ми идва почти като бебе.
Ж47

15.   До къде се докараха нещата...нямам думи. Преди мъжете се радваха да имат младо, свежо гадже, бяха горди, когато до тях върви красиво момиче, сега се фукат, че е@али някакви вехти чанти на годините на майките им.

16.   Добре де ти ги харесваш, но те ще си мислят че тряба да те осиновяват.

17.   Фантасмагории на килограм от онази... Айде няма да казвам каква...

18.   Не слушай хейтърите!
Аз имам сексуална връзка с мъж, който е на половината на годините ми! И двамата сме свободни и се утешаваме взаимно от преминали неволи...
Той беше първия ми оргазъм, първия орален, първия анален, първото всичко...Прави невероятен секс, кара ме да се чувствам истинска жена...
Казала съм му, че като си намери сериозна приятелка, прекратяваме всичко.
Сменя ги често, критикува ги пред мен, не се задържат дълго! Нарича ги момичета за секс!
Но винаги се връща при мен.
Бурен е, страстен, необуздан...Сексуален, напорист, подлудява ме...
Един ден му казах “Стига си се занимавал с мен, хвани си младо гадже...”
И имахме романтичен като по филмите момент - чакаше ме да се прибера от работа мокър до кости от проливен дъжд пред апартамента ми, награби ме още от вратата и не ме пусна с часове...
Направи ми всичките любими екстри, каза ми, че друга не ще, тръгна си като ме остави разбита от удоволствие, очите му блестяха малко преди да затвори вратата след себе си...

Дерзай, момче!
Не казвам, че е любов.
Просто е неземно хубаво...и ще му се радвам докато ме иска, това е!