Искам нова любов
Имам човек до себе си от 4 години, но колкото и банално да звучи нещата не вървят. Караници, скандали и скучно ежедневие. Идвамата се оплакваме един от друг, но просто сме свикнали да живеем заедно под един покрив. Идвамата се задушаваме, но в крайна сметка пак оставаме заедно.. какво е това чудо на чудесата не знам. До известна степен той е виновен, защото не прави компромиси, сложен характер е, живее с неговите си принципи и не отстъпва за нищо на света. Обиждаме се, псуваме се, съжаляваме че сме се срещнали, но знаеме че болката от раздялата ще е по силна от всичко на света. Аз искам семейство и деца. Казвайки му в прав текст, ми казва че не иска на този етап или не иска с мен по точно, но в крайна сметка казва че ние никога няма да се разделим. В секса нещата са повече от зле, няма ласки, няма игри, няма нищо. Няма го желанието нито в него нито в мен. Но въпреки всичко идвамата не искаме да се разделяме. Какво се случва не знам. А аз тайно в мислите си мечтая за друг въображаем човек. Представям си всичко което искам и знам че е само в главата ми. Усещам как загубвам себе си и времето което може да ме срещне с друг човек.. Какво да правя не знам, съвет от вас?

Коментари

1.   По описанието на връзката ви следва да се разделите.
Но се запитай как нашите баби и дядовци са живяли цял живот заедно при всичките житейски трудности и безпаричие и как в този контекст си виждаш следващата връзка/и?

2.   Е ти ме уби. И аз съм имала такава токсична връзка, но поне там сексът беше топ. Ти дори и това нямаш. Силно привързани или пристрастени един към друг. Нещо като зависимост имаш към този него. Поговори с психолог. Стегни се и не се мотай. Щом в прав текст ти казва, че не иска семейство, а ти искаш, няма какво да правиш там. Избери човек, който ще те обича или по-добре бъди сама, отколкото с този. Знам, че е трудно, но ти желая да бъдеш силна.
Успех.

3.   Време е за край! Без срещи и разговори помежду ви поне за полвин година

4.   Освободи се от тази връзка, по живей малко сама. Просто не искате да сте сами. Нямате бъдеще.. Ю

5.   "Караници, скандали и скучно ежедневие. И двамата се оплакваме един от друг, но просто сме свикнали да живеем заедно под един покрив." Много си млада за да приемаш свикването като причина да останеш в една нещастна ръзка пълна с караници и псувни и да пренебрегнеш себе си.
Свикването никога не трябва да е причина човек да остане в мизерна връзка, и то на каквато и възраст да е-както се свиква, така и се отвиква. Нямам как, има и болка. Не мисля че връзката си заслужава

6.   Стойте си заедно. Заслужавате се.

Братан.

7.   За да не искате и двамата да се разделите, значи нещо силно ви свързва. Може би минали спомени, когато нещата са били коренно различни. Мисля, че се нуждаете от консултация с психолог, който ще ви помогне да се видите отстрани и правилно да прецените това, което предизвиква караници и ви разделя.Всеки човек допуска грешки и вижда нещата само от своя перспектива, без да се постави на мястото на другия. Може би трябва временно да се разделите, за да осъзнаете до колко се нуждаете от тази връзка.Желая ви да превъзмогнете този труден и за двама ви период! Да си сам не е лесно, да си с друг е доста трудно, след като началната еуфория отмине!

8.   Искаш нова любов, пък се натискаш още при този? ! Е, как да стане? ! Разделяйте се, не се мъчете повече. И хич не викай- не мога! Можеш. И трябва.