Споделена история от Секс и интимност

Желание за секс с друг
Във връзка съм над 2г, но напоследък нещата в леглото не са задоволителни, дори изобщо. Хващам се сама, че се заглеждам в разни мъже навън и в интернет и си мисля все едно и също - какво бих направила с тях в леглото. Много мръсни и особени неща ми минават през главата.. падам си малко по-разкрепостена и по-грубият секс в който мъжа е властен много ме възбужда. С други думи искам си тежка ръка и по такива мъже се заглеждам, нищо че не бих създала връзка с такъв тип мъж. Не си търся проблеми или ревност, а това ще намеря с такъв човек. Всичко останало е идеално, но напоследък се замислям, че това би ми пречило за напред. Още след 2г. се чувствам незадоволена, а представям си след брак и 10г. заедно. Млада съм и красива, мъжете не ме подминават и започвам да се замислям дали си заслужава да остана с този мъж. Усещам как сексуалното напрежение се натрупва. Има ли други жени в моята ситуация и какво бихте ме посъветвали?

Коментари

1.   Ами нормално е, може да не бързаш с брак, но вие сте от скоро заедно? Какво точно не те удовлетворява?
То и аз заглеждам мъже, обаче не си се представям с тях, половинката омръзва, всички искаме разнообразие, но не може все да ни е разнообразно.

2.   Замисляла съм се,но когато сексуалното напрежение много,много се натрупа,без да стигам дореални действия,въпрос на гл.точка,принципи, морални норми

3.   Дръж си мъжлето за сигурност и стабилност. Но след като в леглото нещата не вървят имаш пълното право да потърсиш сексуална удовлетвореност на друго място. Не бъди глупачка и наивна, използвай ситуацията изцяло в твоя полза. Един път ще си млада и един път се живее, като станеш на 50 ли смяташ да ходиш по други мъже. Не се излагай, сега ти е времето. Отделно жената в пъти по-лесно си намира сексуален партньор, и то почти всеки когото пожелае. На никой не си длъжна да даваш отчет и никой не знае какви помисли имаш в главата. Така че ако си умна и не правиш глупости, като влюбвания и т.н. можеш да бъдеш сигурна че никой няма да разбере какви ги вършиш. Опитай с друг, ако не ти хареса и ако не е работа за теб винаги можеш да спреш , никой насила няма да те кара да спиш с този или онзи, ти сама си си господар на тялото и духа и решаваш до къде и до кога да се разпуснеш.
Успех.
И не слушай тъпите моралисти, кой знае и те какви ги вършат или са ги вършили , ама сега и тук ще ти надуят главата с лекции и проповеди по морал.

4.   Поредната курва търси подкрепа от другите курви.
Ето защо мъжете само ви чукаме и не искаме нищо друго от вас.

5.   Намери си такъв с тежка ръка да те поступва, и после пускай тема че виждаш ли не те уважава и т.н. Междувременно не казвай на настоящия, той нали чете мисли, веднага ще разбере какво ти трябва.

Пък ако някой ден решиш да размислиш кое е истинския ти приоритет, може и да се усетиш как е правилния начин да постъпиш. Дотогава дерзай.

6.   Жената,ударят ли я ташаците отзад вече става друга,просто неконтролируема !
И е готова за як кур и границата да мине,дори да легне с първият срещнат
След този момент връщане назад няма,минава в графата на курвите и е ОК !
А връщане назад няма,както и путката й изтъркване,само много навалица!

7.   Заповядай душице , абсолютно същата ситуация с моята жена , бил съм с една две други и просто съм изкъртвал,ела..... и ще бъдеш моята ****а. Всяка една жена мечтае да бъде чукана като к***а . Факт за да е мощно задоволена М35

8.   Ох, писна ми от такива теми, били незадоволени!? И какво искате от споделянето, дали имало и други жени!? И ако има какво, по доволна ли ще останеш? Като си незадоволена, махаш се и си търсиш чесало. Който си има брада, си търси и гребен. Когато попаднете на мачо, ох той ме бие, когато попаднете на скромни мъже, ох те не ни задоволяват, знаете ли какво искате?

9.   Номер 4, всъщност мъжете сте курвите. Правите се на шутове, мазните се и какво ли още не, само за да си начешете украшението между краката. Роби сте на секса, съответно и на жените. Нееслучайно казват, че мъжете мислят с долните си глави. Ама иначе жените били курви, хаха. Крадецът вика дръжте крадеца.

10.   4 Ойй завалията. Като ви гледаме как с тонове се изсипвате да плюете пяна от яд, че никоя не ви ще за нищо... само ни ебете да! Хахахаха

11.   До номер 4, курва е тази която спи с всички други с изключение на ТЕБ

12.   Заради жени като номер 3, ние, мъжете рядко вярваме, че жените могат да ни предложат нещо повече от секс. Тъжно е, много е тъжно, че в България наистина има свестни момичета, но са страшна рядкост, трудни за откриване и конкуренцията при тях е огромна. Номер 3, надявам се всичко, което си причинила на хората да ти се върне. Вярваща или не - има кой да гледа нещата, които правиш, докато си жив/а. До авторката... не знам дали изобщо има смисъл да ти казвам какво да правиш. Според мен ти вече си си го наумила. Правилното нещо е да говориш с партньора си, да обсъдите какво ви харесва и какво не. Според мен това нещо го използваш като оправдание, защото те сърби за други мъже. В крайна сметка решението е твое, НО - ако решиш да се блъскаш с друг, първо остави приятеля си и му кажи какво не е наред, не му изневерявай. Като вече не си във връзка си свободна да правиш каквото поискаш, с когото си поискаш.
"Всичко останало е идеално" - ами като всичко друго е идеално, заслужава ли си да разваляш връзката заради единия секс?
"Много мръсни и особени неща ми минават през главата.. падам си малко по-разкрепостена и по-грубият секс в който мъжа е властен много ме възбужда. С други думи искам си тежка ръка и по такива мъже се заглеждам" - с тези думи сама се определяш каква си, както става ясно и на нас, читателите, какъв тип жена си (лекичка).

13.   Най-ме дразни, когато някой си измисля причини, за да оправдае поведението си на боклук. И сега какво? Аз като съм мъж, мога ли да прасна една история от типа: приятелката ми с която съм от две години не е с мерки 90-60-90 и оная и работа не е с диаметър на 50 стотинки и аз запонах да се заглежадм по други жени, защото виждаш ли, праска ми се супер манекнка. Ауууу, колко съм нещастен - съчувставйте ми, защото съм куха лейка и с елементарния си мозък мисля предимно с долсната си глава и съм вдъхновен от тъпото порно и кухите излияния на "силни" характери във Фейсбук.

14.   Какво и има на една жена на 50, че да не може да ходи по чужди мъже?

15.   До 8

АМи не, ама човек иска да сподели, да си отпусне душата, да си отвори чакрите, да ибърше сълзите от третото си спиритуално око, да се свърже на едно по-висше духовно ниво със сестрите си!

А ти? Ти какво правиш тук?

16.   Нека ме питат още защо не съм бил искал да се женя.
Е как да искам. След 2 години и милата вече има нужда от секс с друг мъж видиш ли. Или по точно аз съм си курва и се уморих да се крия.
Само ебане и нищо повече.

18.   12 Една жена може да предложи много - любов, грижа, да му с готви, испере, изчисти, да гледа децата, да работи... Но това не се оценява, защото ако я няма нея, маминка прави всичко това и му е все тая.
Момичето нищо не я задържа, защо да се заробва още сега, по-натам ще бъде по-неудовлетворена.
Желанието за чуждо си го имаме всички, независимо от пола, някои поддават, други не...
И цял живот да е вярна, медал няма..
Не съм за изневери те, най-добре да прекрати, явно не го обича толкова... Всеки гледа интереса си...

19.   'Не слушай моралистите' - демек, понеже другите нямат ценности, недей да имаш и ти. Оправдание №1 на безпринципните хора. Обаче лицемерно си дават вид на много напреднали и либерални.

20.   И бившата ми шефка беше като теб, търсеше си груб и неангажиращ секс. Е то не беше секс, а направо изнасилване, това дето го искаше и правеше с мен и с други колеги. После се разчу, излезе и име на дива курва, и напусна, преместиха я в централата, при по-големите шефове.