Липса на желание за секс от Деанксит
Здравейте омъжена жена съм на 32г. Преди известно време имах проблеми с депресията и ходих при личния си лекар. Той ми изписа Деанксит и витамини, вече почти година ги пия и може би имат ефект, подтискат депресията, но нямам желание за секс.... Проблема е в мен просто не ми се прави секс чувала съм че от Деанксита се случва това претъпяване не знам и аз как да го нарека.. Когато и да ме попита не ми се прави секс въобще не се възбуждам... Може ли някой със същия проблем или който знае, че е от това или има някакви наблюдения да каже как да се върне чувството понеже се страхувам да ги спра да не изпадна пак в депресия! Или с какво мога да ги заменя че да нямам този проблем. Благодаря!

Коментари

1.   Ама защо за всичко прибягвате до химии? Витамин Д ти трябва, а не фармацевтични дроги. Купи си витамина в оптималната му опция и ще забравиш депресии! Яж храни и приемай витамини и минерали които провокират освобождаване на серотонин.
За газове дори вече копирате до хапчета, а с 2 мин скачане на място всичко си излиза свободно.
Опознаване нуждите на телата си и натурални начини да си набавяте необходимото и освобождаване от излишното.

2.   Мисля да взема да ги пробвам, щото хем съм в депресия, че съм девствен, хем ми се праи секс. Ако имат същия ефект при мен нито ще съм в депресия, че съм девствен, нито пък ще ми се праи секс.

3.   Остави го този Деанксит, има по-добри и нови лекарства за депресия. На мен личния ми лекар също ми предписа Деанскит, обаче след 3 месеца сякаш си изчерпа действието и станах по-зле, доста зле започнах да се чувствам. После отидох на психиатър и той ми каза че по принцип Деанксита не е много подходящ за дълго лечение, а краткосрочно, ако човек има някакви проблеми...Изписа ми Ципралекс и вече 2г. го пия и съм добре.

5.   Спри го. От него е. Изпробвано.

9.   И аз имах намалено либидо, докато вземах от розовите хапченца. После спрях и всичко се оправи. Понякога, като усетя, че ме "стяга шапката", вземам по някоя таблетка, но гледам да не са повече от 4 на седмица. В такава дозировка не влияе на желанието. Преди това вземах по две на ден.