Истината за жените в България
Интелигентни, възвишени, с отлично развито шесто чувство и усет към мъжете, постоянно жертващи се, упора на мъжа и с абсолютна липса на дори лек полъх на повърхностност и меркантилност. Това са аргументите, които ние мъжете чуваме постоянно от жените в нашата чудна БГ действителност. Непорочни девици, светици и съвършени създания. Истината обаче е друга. И не е никак красива.

Да започнем с отлично развитата ви интуиция, която засича като прецизен радар истински стойностните мъжки индивиди, алфа мъжкарите, тези, които биха осигурили най-доброто поколение. Глупости на търкалета. Това е абсолютен мит. Жените у нас са примитивни и първосигнални, няма дълбок мотив в избора, който правят. Обиновено избират този, от когото могат да извлекат максимална полза - по възможност максимално бързо и лесно.

Веднага преминаваме към точка две, която засяга тяхната възвишеност, сравнена с примитивността на мъжете. Горчивата истина е, че обикновено примитивното и първосигналното при нас мъжете, се изразва в това да се оригнем, да кажем някоя простотия, псувня, някоя не особено премерена реплика. Да, не е красиво, нито оправдано. Но при вас, жените, нещата са доста по-грозни. Примитивността при вас се изразява в това да се изчукате с пет човека за една вечер, защото... Абе защото сте си такива, всъщност всичко е оправдано, вие сте правили милиарди компромиси за всичко, търпели сте безбройните глупости на бившия си, който вероятно си е скъсвал шушулката, за да ви осигури максимален комфорт - както финансов, така и емоционален. Толкова е могъл, далеч от идеални сме. Но забравяме бързо, изплюваме се на всичко и го заклеймяваме. Прекрасно оправдание за разюздано поведение и изчукване с поредния "алфа бог", недотам възпитан, нито пък интелигентен, но пък съчетаващ най-доброто от Аполон и Сократ. Абе женска логика...

Постоянно ни натрапвате това, колко презадоволени и желани сте. Засипани от обожатели, които ви свалят звезди и са готови на всичко. И все така сте нещастни. Къде са тези обожатели, когато имате нужда от разбиране, нужда да споделите с някого, да получите мъжката подкрепа. Абе да ви отвори някой вратата и да я задържи без да я пуска пред носа ви, да ви подари едно цвете. Дори едно малко цвете, откъснато от някоя полянка. Няма, нали? Наистина ли сте толкова ценени и желани, или просто примитивни индивиди от нашето мъжко съсловие (да, и при нас има абсолютни аборигени, не казвам, че сме света вода, но вие тях харесвате) искат да си напъхат онази работа във вас. Да ви изчукат и хубав ден и довиждане.

Откъдето преминаваме към ценностите. Няма ги, не оценявате нищо. Малко помните, бързо забравяте. Кое е ценност за вас? Да, няма нужда. Знаем добре. Колата, телефона, дрехите, разни дрънкулки, почивки. Не са лоши тези неща и ви пожелавам по много от всичко, но ако това са ви ценностите, то ценностната ви система е просто една витрина в магазин. Много жалко, но няма да го разберете, какво казвам няма да разберете, което е най-нормалното нещо.

Постоянно ни натрапвате как сте привлечени от нещата, от които най-силно бягате. Искате интелигентен мъж - натоварва ви. Искате мъж с добра душа, свестен и мил - не е мъжкар. Искате мъж, който да се съобразява и да ви сваля звезди - мекушав и скучен е. Искате свестен и точен тип - ама къде е тръпката, не е ок.

Ще завърша с най-добрия съвет, който съм давал някога по отношение на жените. Дадоха го на един приятел преди време и работи безотказно. Жалко, че самият аз не го прилагах до момента. Това, което му казах беше: "Никога, ама никога не слушай както ти казва една жена. А дори и да го направиш - прави точно обратното. " Вие искате, харесвате, привлича ви точно обратното на всичко, което твърдите.

Коментари

51-75 от 75

68.   Прав е автора. Момиче което си харесвах се обвърза за един смешник, чист, прост българин. Слуша сръбска музика, гледа господари на ефира, тутурутки, политически истории и т.н.
Снимал се е къде са ходили на почивка, и това е.
В каквато среда е израснал, в това се е превърнал.
И аз съм израснал в тея среди български, чалгарски, сапунени сериали и т.н. , но съм се отцепил от всичко това и съм си изградил вкусове. Запознал съм се със света и с много неща, така да го кажем, да не се впускам в много обяснения и съм се превърнал в човек с вкусове.

А човек който пръста не си е помръднал и английски език да научи и цел живот се влачи по българщината ... ето за такъв се е обвързала. И много други се обвързват за такива.

Важно е и кола да има и по почивки да ходят. В 21-ви век не може да мине без това. Но това е материалност. Материална е любовта на хората по принцип, но те не го/малко хора го осъзнават.

69.   М25
Ами авторе напълно съм съгласен с теб. За всички тези коментари който са написани от жени мога да похваля само тази която помага на мъжа си. Сигурно не му е лесно на човека може да е болен или да учи нещо важно и да няма големи възможности. Във всичките ми години опит винаги е ставало едно и също - Търся любов, намирам проблеми. По ред причини. Общувал съм със страшно много жени и никога не ми е правило кой знае какво страшно впечатление от дадена жена по скоро един и същи цирк от различен човек. Мога да ти говоря с часове по тази тема тя много вълнува истинския мъж според мен. Не обръщай внимание на негативните коментари, те са адвокати на тяхната лична простотия. Нито един път не чух от жена - аз съм виновна, аз съм курва, аз съм боклук. Нито един път. Все мъжете това все или за използване или за подигравка. От там се ражда и насилието психическо и физическо от мъжа според мен. Много обичам да ги разкарвам такива и да тая тайничко надежда че ще се махна от тази кочина и никога повече няма да се върна.

70.   М31.

Аз прочетох до 3тия коментар. 3. Съгласен съм с това, и аз търся същото. (никога не съм търсил противопоставянето, да не кажа, че толкова години съм бил без връзка, защото всички около мен го правеха. Дълбоко се надявам да съм бил над нещата, а не да се окаже, че съм пропуснал да науча нещо. )

Относно мрънкането, не мрънкам, живея сам от няколко години, но дори от дете съм свикнал да нося тежести. Търся любовта, онази която идвамата са уязвими добезкрай, и вече оттук ако нещо ми тежи, ако не бих ти натежал на теб, бих ти споделил и бих се излял върху теб. Живота не е лесен, по-лесен е, когато си с някого до теб.

71.   Аз съм онзи, който каза, че номер 3 говори правилно М31.

Да допълня, живея за деня, в който се гушнам в нея, притискам я към мен силно и си отдъхвам.

75.   Харесва ми какво казва Black Sabath в 37. Факт е че се захласваме по кифли.

Само че има и още. С чужденки съм бил с една китайка, три англичанки и една французойка. Нито една не ставаше за нещо. Даже бих казал че българките са долу горе добре, и се държат на положение , в сравнение с тия батали. Българката е все още леко консервативна , което я пази от западна(ла)та пошлост. Едно е сигурно обаче , тренда е по целия свят.
Даже най-голямата кифла , с която съм бил беше китайката (ти да видиш!). При все че в Китай 99% са традиционни момичета и кифладжийството изобщо не е на мода там. Ама тая нямаше спирачки просто и почвам да си мисля че най големите курви се раждат в най консервативните общества. Тази ми излизаше с лека рокля и без бельо , на официална вечеря с познати и после ме наричаше мюсюлманин , като й правех забележка. И не , Блек Сабат , не съм я избрал заради това че е курва. В началото изобщо нямах идея . Обличаше се нормално. После с мен придоби самочувствие и почна да си прави каквото си иска. Включително и да си чати с други мъже , докато съм до нея. Накрая си намери някакви и се разкара.

Това поведение е масово , не само у нас , но и в чужбина. И не са виновни българките , а тези които ги манипулират с медии и НЛПта.

Съвременните отношения просто са доста повърхностни и изобщо нямат за цел създаване на семейство и деца.

Често създаването на семейство е в главата на младите и неопитни мъже . И обратно , на застаряващите жени. Младите моми и застаряващите ергени си го удрят на "живот". Тука е разминаването.. И точно заради това много хора стоят в изтощителна и безплодна връзка с години , преди да осъзнаят че си губят времето заедно.

-------
В момента съм в Стокхолм, в един хостел , където има един олигофрен, агресивен аутист. Ходи точно, като българка мутра с таралежи под мишниците. Ред Нек , англичанин . Тоталния селяндур , който вече се беше сбил с три момчета за последните три дни. Никой не го понася. И 120 човека в хостела странят от него.
Снощи пристигна една холандка. Невероятно красиво момиче . Видимо и интелигентно , със спортна фигура и самочувствие. Цялата маса беше свободна , но тя седна да вечеря точно срещу тоя тъпанар, който постоянно се бараше за патката докато разговаряше с нея(срещу нея , под масата). А тя беше червена като домат през цялото време. Тя се запозна с него и тя вземаше инициативата за разговора , тъй като той беше твърде тъп да я пита каквото и да е.

Ето така работи радара на жените и съм съгласен с автора. Пак казвам - не само в БГ..

Снощи се запознах и с една Украинка. Безспорно също красива. Само че нейния английски не беше добър и сама се комплексира и спря да говори с мен..Това пък е другия показател . 9/10 от жените са комплексарки и незнайно защо постоянно се сравняват с мъжете. Сякаш искат по някакъв начин да блеснат пред нас. И ако не се получи - гроздето е кисело. А истината е че нейната компания ми е супер приятна и много я харесвам. Изобщо не ми дреме за бедния й английски.

Третото е , че същата тази украинка не можеше да ми следи мисълта. И не само тя. Много от младите хора са така . Използването на телефони и трескавото попиване на информация води до скъсяването на момента на концентрация (concentration span). И както казва автора се получава ефекта на губене на интерес. Точно както на малкото бебе му писва играчката много бързо . Украинката в случая на 3 тата секунда изобщо не даваше вид да ме слуша . После се усещаше и поддържаше разговора , просто ей така. И ооо не, повярвайте ми , без да се хваля изобщо не съм скучен събеседник. В този хостел всички вече се познаваме и с другите мъже го нямам този проблем .

Така, че и с автора съм съгласен по много точки. Истината е някъде между Black Sabath и неговата теза.

А тая с мусаката и сметката за тока ме разби....

76.   Вижте, нека погледнем реално на нещата. Че голяма част от жените не стават си е така. Те обаче са част от обществото ни, в което и мъжете не ставаме особено. Няма как 80% от едните да са свестни, а от другите само 20%, съвсем примерно. Каквито сме мъжете, такива са и жените. Друга голяма грешка, която правим ние, мъжката част е, че искаме хем жената да е голяма купонджийка и да е много "пекана", хем да е красива, хем да е домакиня и да е много свястна, сериозна и отговорна. Аз също доста години се питах как не мога да попадна на свястна и защо така се случва. Естествено, също започнах да си мисля в един момент, че жените не стават като цяло. Еми, как да стават, като аз ги търсех в дискотеката и в бара. Няма как един човек, без значение мъж или жена да обикаля от парти на парти и да затваря заведенията и в същото време да е отговорен и много свестен. В крайна сметка се оказа, че свестни момичета си има, както има и свестни момчета. Изключително много съм благодарен на Бога, че ми отвори очите, защото се бях напомпал с толкова много негативизъм, че всичко ми беше станало сиво. Истината е, че човек просто трябва да се огледа и да помисли. В повечето случаи решението е да се смени средата. Тогава изведнъж виждаш, че има доста по-различни хора, за които дори не си предполагал. В повечето случаи тези неща обаче се научават с времето. На 20-25 много-много не ги осъзнаваш. Поне аз не ги осъзнавах. За финал ще дам един пример. Имам съседка на около 26 години, в която, ако бях с предишното си мислене със сигурност щях да съм мега влюбен и загубен. Момичето определено е красиво, но до там. Като й погледна профила във фейсбук, всичко е снимки от дискотеки, барове, басейни, ресторанти и т. н. Гримове, прически, тоалети, пози. Никакви интереси като цяло, никакви хобита. Работи нещо неангажиращо и то май от време на време. Общо-взето е на издръжка на мама и тати. Е, какво бих могъл да си кажа с нея, освен да си говорим за екскурзии, тагвания и дрехи. После започваме да се чудим "Ама, защо така. Тя не работи. Не мога да смогна да задоволявам прищевките й. Не се прибира вкъщи, постоянно е навън с приятелки. Децата стоят сами. " Е, много ясно. Тя така си е свикнала, трудно ще се промени.

77.   75, китайката си е показала истинската същност. Далеч съм от мисълта, че всички азиатки са такива. По- скоро ме дразни рекламата, която се опитват да ни наложат на едни добри и традиционни азиатски жени, както и образът на готините черни мъже и всичко това с цел смесване на расите. И наивните мъже и жени поддават. Естествено, добри хора има от всички раси и етноси, но тези пропаганди са неверни.
Някой с фетиш към азиатки явно ми е изтрил предния коментар, понеже нямаше нищо обидно в него.

Black Sabbath

79.   Истината за жените в България, е че има такива има и онакива.
Колкото по-трудно е да намериш достойната, толкова по-специална я прави това.

80.   Препоръчвам на всяко по- свестно момче/ мъж да бяга от тая сган. Най- добре да се махнат от България. Преди да отида в чужбина не вярвах на приказките, че българките били много красиви, но нямаше как да съм напълно сигурен. Отидох, убедих се, че не са нищо особено, даже има и много грозновати сред уж хубавите " нашенки". Със сигурност външността не може да компенсира характера, а пък при българските жени и двете са под всякаква критика. Аз лично съм си патил яко не само от женския пол, ами и от мъжкия в България. Като чуя думата " българин" и настръхвам. Развивам някаква фобия вече...

81.   Мъж.

Жени, знам че има свестни както и обратното. Същото важи и за мъжете. Но чета и гледам само как пишете, че свестните жени не се намирали там/онам. Еми добре бе, споделете вие или свестни приятелки къде прекарвате времето си. Аз не мога да се фокусирам да мисля, "а там не" (са ясно е чалготиите, че са "не" преди дори и да си помислиш, за др иде реч), "а онам не". Аз искам да пълня речника си с "там да!" "онам да!". Разбира те ли? Знам че сте заспорили тук с автора и други разочаровани, но все пак отдръпнете се малко назад и кажете нещо за цялата картинка. И аз усетих разочарование преди доста години, сега съм готов за рунд 2 и съм сигурен че има достойни. Работя по въпроса, но през всичките коментари се надявах да прочета поне да дадете пример, да ми се отворят още нови възможности къде да търся. Места/развлечиения, които биха си съвпаднали с моите виждания, а вие се вглобихте да променяте мнетието на автора, който не се дава...

Към 58. Аз мисля, че жените по-често трябва да говорите за тези работи и да си давате обратната връзка. Давам ти 5 звезди. Знам сега ще си кажете, леле тоя па къв е чехльо, путьо ми се мазни или т.н. и ще ми давате 1/5 звезди, дреме ми, аз съм искрен и ви казвам, че имам нужда от тая ваша обратна връзка и коментара на 58 за мен е ценен.
Казвам ти го, защото в последно време се уча здравословно да се поставям в женските обувки. Причината, е че искам да си намеря единствената, да си паснеме до безкрайност и искрено се надявам и тя да работи за/има опит в това.

В крайна сметка спора се движи заради това, че не се давате и искате всички жени да са под 1 знаменател както всички мъже под друг 1. Еми докато не се научите да ги разделяте, спора ще върви!
Аз съм на около 30г и съм имал 1 връзка, която ако не ми беше дала тоя ценен урок, щях да съжалявам, че съм бил в нея. Чакам си моя ред, стоя си мирно, разклащате ме от време на време с вашите секс истории.. Но съм свикнал, знам, че в мен има нещо ценно и НЕ МОГА да го дам на която и да е. За автора имам нещо: Авторе, аз съм горд как приех края на връзката си, нищо че беше разбиваща болка. Не съм обиждал, не съм играл игри, не съм търсил начин да наранявам обратно. На момента е странно и дори ти се чудят как може да си толкова "прост", ама знаеш ли колко е хубаво да запазиш себе си и да не поддаваш на капаните на другия? Щото другия иска да те направи като него, по-скоро да те прикара. Болеше много от отвлюбване, но чувството е, че съм взел супер опит на малка цена, някаква болка за няколко месеца, голяма работа, чувството да запазиш себе си. Е няма толкова яко чувство да преминеш през кошмар и да запазиш себе си. Аз бях силен, това което се опитвам да ти кажа, е че в момента ти си слаб и изобщо не си го правиш по-лесно. Тегли му една майна и let go. Ти идваш да си излееш душата и да кажеш колко те е боляло и да чуеш хора да ти кажат, че "жените не стават", но всъщност тези хора, които спорят с тебе ти правят услуга, защото ти не искаш да те подкрепят, че "жените не стават" вярвай ми. Ако всички ти кажат "да така е" и ти доволно напуснеш темата, представи си какъв ще ти е намръщен живота пич. :) Просто бъди силен и си затвори устата. И нещо по специално, което сигурно ще те нервира като ти чета коментарите :D остави болката да ти влезе, но не към лошото, а да те направи по-уязвим и по-мек, по-силен, по-готин. Може да се попромениш, не си ли срещал хора, на които като видиш обноските им си казваш "този е страдал, но е бил слаб и се е поддал" или "този е страдал, но е изтърпял и запазил доброто в сърцето си". Последно изречение с малко философстване или по-скоро задълбочаване: Само се остави на болката и не давай да те праща в ада! (Сега за да се почувстваш цялостен, трябва да усетиш същата болка или по-силна и да се научиш да я приемеш без да мрънкаш! :)) ) Ако това не го оставиш, а го вземеш със себе си, ще се научиш да взимаш, вместо да даваш и на теб да ти дават. Ох не знам. Хората се променят от такива ситуации и им личи! Личи им, по кой път са поели, когато са били най-слаби. Ако много те е боляло и си поел правилния път, любимата жената ще ти върне любовта, която ти е взета от лоша бивша, повярвай ми!!!

Моля ви се модератори, публикувайте ми коментара.
Лека нощ.

82.   Гледаш несъответстващите двойки, тъпите възприятия, постигналите нещо мъже в чужбина, и ти става ясно, че има много тежък проблем в България. Всички дето познавам аз, направо се задомиха с пристигането си в страните. Тук си бяха на ръчна. Сега, не всеки може да понесе гледката - Аутсайдер и хубаво момиче, която вече цяло десетилетие се набивя на очи и натъжава много, ама имаме пък терминал 2. Честно казано, най-яките и забавни типове са сами, а най-глупавите мъже са обвързани. Те, от чисто природна глрдна точка, не са подходящи, но обяснете го на Повърхностната БГ женка.

83.   А да попитам истината за мъжете???? И вие сте една стока, че думи нямам вече. Добре че има секшопове, че вече и на младини не можете и тази работа да свършите.

86.   Айде топлата вода откриваме. Масата жени за нищо нестават, и масата мъже също. Като цяло и да изчезне 99% от човешката раса генетична загуба няма да има. Малко по-сериозно моля.

87.   Авторе, няма да имаш подкрепа и нормален диалог, докато феминистки са модераторите и не само в този сайт, а са налазили навсякъде. Не допускат коментари осмиващи жените и разкриващи тяхната същност, като по този начин създават все повече мъже-женомразци, и дай Боже да има все повече женомразци, които да наказват жените феминистки с физическа сила, защото могат, нищо че на жените не им изнася и все крещят, че насилието над тях не е решение и насилника бил слаб и за това биел и убивал жени. Над 80% от коментарите са женски, дори и тези оправдаващи женската мръсотия мъже, всъщност са жени. Извратенията в 21 век е повторение на Содом и Гомор. След овластяването на жените в Хр. свят, нищо добро не го очаква. Жената не трябва да е равна по закон на мъжа, защото по природа не му е равна и стои по-долу в човешката йерархия, където винаги е стояла. Тази простотия я наложиха извратеняците-милиардери, които са и кукловодите на НСР. За това жените днес са толкова гадни, нагли, чувстващи се безнаказани, гаврещи се с мъжкия облик, а мъжете са с вързани ръце от женските закони, за да сложат жените на място. Задай си въпроса! Защо в останалия нехристиянски свят, който е вече повече от 3/4 от света и расте прогресивно за сметка на феми-обществата жена не може да гъкне за права или извратения срещу мъжкия пол? Да, и там вечет ази феми-отрова се опитва да проникне чрез интернет, но обществата им са имунизирани срещу феминизъм, и всяка жена осмелила се да иска права и да се гаври с мъж умира веднага на място, което е генерално решение на женския проблем. Там милиардерите удариха на камък. Колкото и цветни революции да направят или арабски пролети да измислят простаците милиардери, там жените никога няма да властват над мъжете и животът на хората няма да е изпълнен с огромно напрежение, както при нас, заради прословутите женски права, които в същност жените не трябва да имат. За да се застраховат след арабските пролети страните побързаха да въведат шериат, като преди това са имали секуларно управление. Такава е истината за жените авторе и не само в България. ЕС в същност е форма за психическо скопяване на мъжете, за да могат жените да издевателстват чрез законите над мъжете. Натискът за приемане на истанбулската конвенция още не е отминал и "извиването на ръце" от Урсула още не е свършило. Би било за по-сигурно да денонсираме този позорен документ, но как да стане с огромното количество жени в министерски кресла? Трябва да стане чудо мъжете да се осъзнаят и да сложат със сила жените където им е мястото, като не допускат отново след това тази голяма грешка с женските права. Жените не трябва да имат право да имат същите права, като мъжете. Само тогава ще се върне хармонията в живота на хората, а ти авторе няма да пишеш теми, като тази!

88.   87, разбрахме че завиждаш на милиардерите и те са ти най-големия трън в задника, защото са по-богати, успешни и щастливи от тебе и от злоба и нямане какво да направиш само ги наричаш "простаци", ама с това леене на злоба в интернет нищо няма да им направиш! Те ще си живеят богатия щастлив охолен живот, изпълнен с лукс, а ти ще продължиш да си тънеш във мизерията и беднотията тука в бг-то и ще продължиш да караш с парите на майка си ден за ден до следващата пенсия!

89.   Авторе, а добър вечер! Отдавна разбрах, цената на българския гарбич(жена) А тя е около тази на приватизирано фалирало предприятие. Да ги взимат турски лауреати, илюминати, Зак, Мак, аз отивам да си взема красива индийка. А коркодила Ганка да си пикае газ по форумите колко иска.

Кольо Брадата

90.   88, имам достатъчно средства за нормален живот, каквито предполагам, че ти нямаш. Няма за какво да завиждам на милиардерите, те са гадове, смятащи се за богоизбрани и финансират феминизма, за да блокират мъжката сила, която един ден ще ги ликвидира, заради женската мръсотия, заляла и съсипваща Хр. свят. Жената, като пол не може да е над мъжа, природата я е създала по-нисша от него. Тя ще злорадства с юридическото си превъзходство чрез законите, осигурено и от милиардерите, а мъжът пак ще я пребива и убива, за отмъщение, защото е по-силен и може със сила да постига, това което пожелае!

91.   Аз искам да адресирам Black Sabbath, ако случайно прочете това.

Проблемът, който наблюдавам от години вече е, че не, не са само бесните кифли. Аз с такива никога не съм се занимавал, те и те не ме харесват явно, така че няма проблем. Аз, както и авторът, както и други мъже, говорим за средностатистическата студентка/висшистка. Е тва е проблемът. Не им го пише на челата. Не знаеш кво е, що е.

На мен единствените ми условия за външен вид са да е някъде около - моето ниво. Аз ако на външен вид съм примерно 7/10, тя да е около 6-7/10, ми е перфе. И естествено да си допадаме като харатер. Туй то. Не е лицемерно, или крайно, или твърде много, нали? Да, ама е трудно! Защото, ръйръш ли, всяка която не е дебела/много грозна, има тонове обожатели. Не знам какво стана, и кога точно стана, но всяко момиче вече, което мяза на нещо, че даже и такива дето не са и толкова даже, е презадоволено от внимание. Държат се агресивно, кисело, троснато, и имат ОГРОМЕН sense of entitlement. За една дума, която те някак си са си интерпретирали погрешно, си аут. На секундата. Ако щеш вярвай, но това срещам масово - все едно са живяли цял живот в палат с роби, а това някой да изрази несъгласие с тях им е непонятно.

92.   Имало стойностни, а всяко второ момче ги търси хахаххс
Разликата е между българката и чужденката, ама голяма е разликата. Опитните ше ме разберат. Опасявам се, че щеркята на Ганя е тежък психо типаж. Преследва несъшествуващи обекти.

93.   91, по принцип кифлите не са само онези жени с фалшиви устни, които са гаджета на някоя батка или мутра, или са в търсене на такива. В предните си коментари говоря за лъскава визия, но като се замисля, тя не е задължителна част, обаче се среща при повечето такива момичета (разбирай много грим, провокативни дрехи за хвалене и пр.) "Кифла" е душевно състояние, начин на мислене и възприятия. Такива си мислят, че светът им дължи нещо и че всички трябва да се съобразяваме с тях. Поведението им е арогантно, понеже се имат за венец на природата (често без основателни причини). Така, че се радвай, че такива не са те отразили. Да, неприятно е, но като се замислиш, за какво са ти всъщност? Убедена съм, че с подобни момичета няма много какво да си кажете, няма какво да градите, нямате много общи виждания и пр. Докато ти ще искаш сериозни взаимоотношения, тя ще те врътка по моловете и кафенетата, може и парите ти да започне да харчи за лични прищевки, докато си пише с други мъже или дори и да се отнася с теб като с втора ръка. А висшето образование не е гаранция, че такова момиче е интелигентно или има някакви по- висши цели от това да си легне с поредния или да избухва в дискотеката всеки уикенд (ако изключим пандемията).
Обаче, и вие като мъже правите една генерална грешка и това е да се фиксирате основно във външния вид. Гледайте какво има и зад фасадата, как се държи едно момиче, какви са и' интересите, какво прави по цял ден, какво и как говори, какви са и' приятелките и пр. Такива неща показват много и е възможно да си спестиш някое отхвърляне, че и потенциална проблемна връзка с такова момиче, но повечето мъже си мислите, че гримът и по- провокативните дрехи са еквивалентни на супер свястната жена, което изобщо не е така.

Black Sabbath

94.   Н90 - не се безпокой, аз имам нужните средства за нормален живот, ами явно ти нямаш, след като злобееш толкова много по милиардерите и по цял ден и цяла нощ само милиардерите са ти в устата:))) Колкото и да ги нареждаш и плюеш милиардерите богат, умен, красив и влиятелен като тях никога няма да станеш, а феминизмът така или иначе никога няма да спре и винаги ще си съществува, така че с твоето злобеене и беснеене вредиш само на себе си, най много да си докараш някой инсулт. Така че има много по-належащи неща за които да се безпокоиш, отколкото за милиардерите - като например здравето си!

95.   91 Спрете да ги гонит гониве ве. Жена и влак гониш ли я, никога няма да ги стигнеш.Такива са защото има още двадесет такива шматки,като теб, които им лягат в краката.Я вървете да си вземете индийка като мен и Ганка да остане на сухо.С Ганка си обречен да се класираш най-много до чехъл, пантоф или домашен любимец.

Кольо Брадата

96.   На крива ракета, космосът и пречи!
Важи и за двата пола.
Той тъп, та вдлъбнат, името си не може да напише без грешка, цял ден лежи на дивана, с ликьосан потник, не помни кога се е къпал за последно, но жените това, жените онова...
Тя пък, едвам завършила училище, гледа турски сапунки, гримирана като жрица, разбира се, без цел и интереси различни от това дали "Аише ще каже на Мюмюн в 2005 епизод, че не му е истинска сестра" и после реве, че няма истински мъже.
Така, че направо са си лика-прилика. И ту единият пише теми тук против жените, ту пък тя обяснява в друг пост, как "всички мъже не стават".

97.   За съжаление жените в България в голямата си част са твърде меркантилни. Търсят лесния начин за по-добър живот. Деля ги основно на две групи.
Първата, с малко по-висок морал, която се ориентира към синчета, тези се женят по-млади. Правят им синчетата по няколко деца, после се усещат, че са си съсипали живота с неудачници до тях, с кофти ген в децата и си скубят косите (на някой им е трудно да си го признаят дори пред себе си). Там истинска любов не е имало.
Такива, вече са втора ръка и не са много вървежни, често са в дълбока зависимост от родата. Към 35 се осъзнават каква тъпотия са направили с живота си. По-решителните могат и да се измъкнат, но повечето са слаби и нямат смелост за промяна, остават си съсипани при синчетата, които вече са се оформили като застаряващи неудачници. В общи линии е пропилян живот с изпълнена биологична задача за размножаване без любов.

Втората група е по-ниска топка. Това са жени избиращи по колите и наличието на кеш. Тук се играе ден за ден. Смъква се каквото може, коли, телефони, дрехи, екскурзии, сметки по заведения. В общи линии всичко е като на лов, целта е някой да се закачи за постоянно. Такива обикновено навъртат голям километраж. Стандартно имат истинска любов с някой охранител или шофер тип "батка", бързо дете и бърза раздяла. Тези живет с надежда за по-добър живот и в това на моменти води до дози щастие

Жените извън тези две групи са рядкост и Ви поздравяват ако сте от тях! Животът е прекалено кратък за да се живее за друго, освен за истинската любов.

98.   Абе какво сте се закахърили, че нямало женско внимание към мъжете бе? Я ги оставете батките да им набиват канчетата и да ги посиняват през ден. Нека ходят с "разкрасени" физиономии и да обясняват как случайно са паднали по стъпалата. За какво са ви, за два пръста вмирисано опикано месо, ще им сваляте звезди от небето? Айде холан! Ако не ви трябват деца, не ви трябва и жена днес. Ползвайте всички удоволствия, които животът ви предлага, спорт и останалите мъжки занимания, а жените да го духат. Те и без друго вече за нищо не стават! Дори и всички жени да изпукат по вина на някаква аномалия или болест само по жените, светът няма да свърши, а мъжете вече са измислили как да се размножават чрез технология, отдавна изпитана и с успех, без женско участие. Така че женското важничене и превъзнасяне е въздух под налягане! Мъжкият пол е факторът, от който зависи продължението на човешкия род, заради Y-хромозомата, която жените нямат!

51-75 от 75