Агресивен е и арогантен..
Здравейте, приятелят ми е много агресивен, арогантен, заядлив, винаги в лошо настроение. Зодия Овен е, ако има някакво значение. Постоянно може да се заяжда, ако реши няма да спре цял ден. Много бързо се пали, много е нервен, той е за някакви успокоителни.. Можеш да се караш с него много лесно, та той само скандали вдига. А ако го видиш усмихнат, то тогава е значи е някакъв празник. Смешна ми е ситуацията, честно казано. Не му обръщам внимание, забавно ми е да го гледам постоянно ядосан, не знам каква е тази негова черта.. Има ли други мъже, които са така през повечето време? Има ли как да оправим нещата? Все пак сега може да ми е смешно, ама след години, може вече да ми е досадно, искам да работим по това. Да кажете, че е някакъв скучен, не е, не е самотен, не му е писнало от живота, или някакви такива. Забавлява се, излизаме често. Не го разбирам.. И не, не ме бие, спокойно..

Коментари

1.   Ако след алкохол е агресивен бягай далече!

2.   Да, има и други мъже, които са така през повечето време. Викат им идиоти. Твоят не прави изключение.

4.   Добре бе, как такива мъже си намират приятелки, а аз съм сам от години? Явно трябва да си безмозъчен и агресивен курвар, че да им се харесаш, явно това искат...

5.   Това сякаш го е писала някаква малолетка. Хем боли, хем сърби...
Не се тревожи за бъдещето, няма да изкарате години заедно.

6.   Сега не те бие,но после ще те бие.

7.   Ами значи ти харесва така да се държат с теб, иначе нямаше да си с него.
За оправяне... оправянето за теб е приключване на връзката. За него няма оправия, то си е характер и липси кото не признават такива, съответно не търсят помощ за "ремонт"

8.   Мисля, че такъв няма място до жена. За какво ти е? За единият чеп ли? Ми то един вибратор за 20-30 лв може да го замени и даже превъзхожда.

Връзките са, за да ти е по-хубав животът. Да има с кого да се обичате, да има любов. Всичко останало е вятър работа. Щом с този ти е зле, оставяй го, зле можеш да живееш и сама, а можеш и да си много по-добре. Изритвай го. Нищо няма да загубиш, по-вероятно само ще спечелиш.

9.   Все едно чета за БИВШИЯ си. Нищо не помага! Бягай докато можеш!

10.   А ти защо си с него?

11.   Мъж-мечта за глупави жени. Смятат го за алфа , за силен, мъжкар и куп други такива идеализми. Той си е просто комплексар .

12.   шегуваш се нали? Бих казала че той има някакви проблеми с главата, вие двамата въобще говорите ли си или ти само го слушаш как ръмжи като някакъв лъв? Човече, опичай си акъла, този човек ако не прави нищо друго освен агресии и не те прави щастлива... Та за кво седиш още при него? Като излезете с компания какво? Всички ще му гледат болните му изблици?
Съжалявам ако съм груба, но.....

13.   Бързо ли се празни или рядко правите кекс и не си забелязала?

14.   Бившият ми беше зодия водолей и пак същия гад. Нямаше угодия. Накрая просто тотално ми писна от гадните му настроения, от вечните му критики и недоволство и приключих всичко. Но психичните травми, които ми беше нанесъл не бяха малко. Една седмица след като се разделихме бях щастлива, свободна и се радвах на живота си така, както ми харесва :)

15.   Защо се оплакваш, за да си с такъв мъж, колкото и време да сте заедно, значи такъв мъж харесваш. Забавно ти било да го гледаш постоянно ядосан. Ама и ти си една зодия...... Може би след време ще ти бъде забавно да те пляска по някой шамар. Предизвикай го отначало да те пляска по голо дупе и допущам, че това ще ти хареса, а после може и по лицето да ти хареса. Точно този тип мъж е за теб. Не го изпущай.

16.   Е, явно е някъв женчо и обратен.

17.   Разкарай го!
ж

18.   Не те бие, спокойно... не те бие сега. След като поостарееш и му родиш 1-2 деца и ти увиснат гърдите, не само теб ще бие , ами и децата ви. Бягай докато все още можеш.

19.   номер 4- не че си намират, просто самочувствието на тези мъже и егото им е до небето, защото са с добър външен вид, имат пари и т.н. и иимат възможност да избират коя ще им е държанка. Не че жените харесват характера им, а само външния вид и пари/кола и после осъзнават що за отрепки са. Ти ако изглеждаше добре и имаше успех сред жените и ти нямаше да си по-различен.

20.   Ти направо описа моят бивш, също зодия овен, ако има значение. Така се започна при него - първо малко сръдни, после критовия ужасна, всичко му беше противно и го дразнеше, естествено ми беше посягал. Чакаше само повод да се заяжда, не млъкваше по цял ден, понякога продължаваше и на следващия. Абе изобщо това е едно най-омразните ми същества. Не се занимавай, а го разкарай. Ще ти скъси живота.

21.   Моя бившия също Овен голямо его и самочувствие същата работа вечно недоволен вечно сърдит ,е разкарах го .Бягай колкото се може по бързо от този човек млада си още ще намериш свястен!