Обичам го, но той е с друга...
Здравейте! Аз съм момиче на 20 години...Пиша тази история тук, за да си излея мъката, защото не искам да споделям с никой... Преди 1 година се запознах с едно момче, което е на моите години. С него започнахме да си пишем във фейсбук, говорихме си, по цели нощи си говорихме... Аз много го харесах и усетих, че това е най-подходящото момче за мен, което съм срещала. Много бързо се привързах към него, просто усетих нещо в него, което ме кара да се вълнувам и изглеждаше, че и той ме харесва. Той беше много мил и забавен. Писахме си няколко месеца и след това се видяхме. Той ме покани утях и отидох...стана, каквото стана и така. Преди да отида утях той ми беше казал, че може да спя утях, понеже на другия ден не е на работа и е свободен. Обаче след като правихме секс, той ме излъга и ми каза, че е на работа и аз трябва да си тръгвам, за да си легне. Аз знаех, че той ме лъже, защото му следях графика и знаех, че той ще почива... Сякаш нямаше търпение да ме изгони и да си тръгна, аз не казах нищо и си тръгнах след това. След този случай той ме потърси чак след един месец, но не ме е канил утях отново, а просто така ми писа. Аз много се обвинявах, че ми има нещо и не ме харесал и затова е искал да си тръгна онази вечер. След това аз започнах да му отговарям много рядко... Една вечер той поиска да се видим и аз се съгласих, но той ме изигра, излъга ме и в последния момент ми каза, че няма да се видим, а аз вече се бях приготвила... Стана ми супер гадно и се разплаках. След това той пак ме търсеше, но аз отказвах да се видим, защото знаех, че ще ме изиграе или просто ще иска да правим само секс и след това пак ще ме остави... Мина известно време и една вечер видях, че той си е качил снимка с друга - не можах да повярвам, не вярвах, че ще стане така. Започнах да плача, с дни не се храних и не спах. Бях съсипана, чувствах се неоценена, той не ме е обичал , оценил е друга, а не мен. Не мога да повярвам, че ми причини това, аз бях толкова добра с него... Не се занимавах с други момчета, а той си намери друга и казваше ,че няма да ме остави и не ме иска само за секс... За толкова време ние се видяхме само веднъж, заради него... Обичам го толкова много, никога досега не съм обичала така, никой не ми е бил толкова на сърце, с никой друг не съм се занимавала толкова много време... Той ме търсеше постоянно, всеки ден си писахме.. Сега бе мога да повярвам, че е с друга и изглежда щастлив с бея. Много ми е тежко, че ме е лъгал и използвал..Никога бе бяхме заедно, а сега обича друга .. Толкова ми е тъжно, не спирам да плача.. Той е успял да обикне друга, но мен бе ме заобича - най ме боли от това. Просто се чувстван смазана, предадена, толкова самотна, не се чувстван и като жена - защото нищо не означавам за него... Моля Ви, дайте ми съвет, как да се справя с мъката? Какво ще стане според Вас, той ще се върне ли при мен? Моля Ви, помогнете ми, защото това е най-тежкото нещо, което до сега ми се е случвало и дори на приятелките си нямам сили да споделя.. Моля, редактора да сподели историята ми! Благодаря предварително!

Коментари

1.   Разбирам, че ти е мъчно. Това момче се е отнело отвратително, чак се ядосах. Истината е, че те е използвал. За бройка. И той с лапешки акъл. Много правилно постъпваш, че не го търсиш и не се унижаваш. Успяла си да стиснеш зъби и да запазиш някакво достойнство. За което Браво! Чувствителна си много, все още наивна. Разбери, че той си чеше егото просто и не му пука, че теб те е стъпкал. Даже напротив, чувства се още по-велик така. Трябва да продължиш напред и си извади поуки от тази история. Учи те да имаш по-трезва преценка за мъжете за напред, няма да е толкова лесно да бъдеш излъгана. Не си минала само ти през това, почти всички в някакъв момент от живота си са страдали по някого по този начин. Много е гадно, но минава. Просто намери сили да продължиш напред, защото страдайки по този може да изпуснеш много други хубави моменти.

2.   Ех... много кофти, но повечето хора поне веднъж в живота си минаваме през такава ситуация.
Това, което се е случило НЕ е по твоя вина. Реално погледнато той те е подвел и използвал. Това не е, защото ти си недостойна, а защото той е. Само недостоен човек подлъгва друг за секс, обещавайки му повече.
По начало намеренията му са били такива, а не защото не е могъл да те обикне. Просто не е искал да обиква. Ти си се влюбила в захаросания образ, който той е създал, за да те подведе.
Колкото до снимката с друго момиче - това, че е качил снимка нищо не значи. ;)
Аз те съветвам да го махнеш от приятели, дори да го блокираш, за да не се измъчваш да му гледаш профила. Няма как да се превърне в свестен мъж, подходящ за връзка.
Кофти ситуация е, но хората израстваме чрез болката и ставаме по-мъдри и по-силни. Така че болката не е изцяло лошо нещо.
Изживей я. А после си пази повече сърцето, защото то е безценно!
Ж32

3.   Мила, почти същото се случи и при мен, но аз обвинявах себе си...
Ти не си виновна за нищо, виновният е той и дори не знам какъв съвет да ти дам, чувствам се по същия начин като теб и никой не ме разбира, искрено ти пожелавам да бъдеш щастлива и ако той не може да те направи щастлива дано срещнеш друг който да ти даде любовта която заслужаваш защото няма смисъл да те боли за някой който явно не те оценява, знам това но и аз плача по цял ден защото това е наистина много гадно чувство. Иска ми се да можех да ти помогна, но аз не мога да помогна дори на себе си, мисля че няма какво да направим.
Не може просто да му пишеш и да го питаш коя е и защо е с нея защото ще изглежда жалко, поне ти недей нищо да правиш, ако той реши да ти пише, тогава го питай. Аз така бих направила, не бива да се унижаваш пред него. Прави се че не ти пука просто.
А ако ти пише и още искаш да си с него въпреки това което е направил, тогава му прости, това си е твое решение.
Обаче това което е направил, че те е използвал един вид когато сте се видяли е много лош показател за него, не бива да позволяваш да се държи с теб така, ти си стойностно момиче и заслужаваш истинска връзка а не само секс и да те кара да си ходиш, това е много грозно поведение от негова страна. Замисли се над това, този човек просто не си заслужава, колкото и да боли е така, човекът с когото аз се срещах се опита да постъпи по същия начин с мен, но аз не преспах с него защото ме беше страх да не направи така и след това се обвинявах дали не съм виновна аз че не съм му пуснала и затова ме е заменил, но като се замисля можеше пак да ме остави и тогава сигурно щеше да е още по зле ситуацията.
Дано все пак всичко в живота ти се нареди както искаш и да си щастлива. :)

4.   Миличка, той дори и да е с теб , ти като му ходиш постоянно по задника, никога няма да те оцени. Моя съвет към теб, е никога да не се прехласваш чаак толкова по някой мъж, защото виждаш сега какво става. Ти си изиграната, а той играе. Трябва да е обратно, Ти трябва да играеш, гледай ги отгоре тези мъже. Бъди със самочувствие, с излъчване.
Остави го сега този момък на неговата избраница. Не искаш ли да си с човек, който те обожава, да иска само теб, да се чувстваш специална? Защо си го причиняваш да изграеш девета цигулка. Оставяй го да си ходи.

6.   Според мен е редно след като той има друга в живота си, да не го търсиш повече. Гадно е...знам, но само по този начин ще съхраниш психиката си. Помни...не идват изпитания които не можеш да преодолееш. Плюс това си само на 20...живота е пред теб, ще имаш достатъчно време да откриеш своята любов. Търси, наблюдавай и един ден ще те намери. Отделно от това, намери си хоби (тичай в парка, ходи навън с приятелките си, пътувай). Пак казвам...в началото ще ти е тежко след като казваш, че си го обичала, но и добри времена ще дойдат. Ако все пак ти е много трудно, потърси помощ от психолог или от БАЩА ти (не майка ти). Надявам се, че съм бил полезен и горе главата.

М 22

7.   Него никога не го е интересувало за теб. Как не си го разбрала още от първия път..

8.   За какво ти е такъв да се връща изобщо, прав му път. Нито ще е супер красив, нито супер надарен, нито свръхумен. Просто обикновен играч. Такива са повечето. Та вие сте спали заедно 1 път само, и само писанки. Всеки може да си пише романи по фейса колкото си ще, действията се гледат. Та още при първото ви виждане, те е поканил у тях , това също не може да те накара да си мислиш, че те е искал. Искал е секс, това е. От коя няма значение.
Съжалявай момичето, което има нещастието да е във връзка с тоя. Ти си се превързала към виртуален образ, не към реалния човек. Реалният не си заслужава.

9.   Ще ти мине. Имаше даже една песен - Аз търся тебе, ти търсиш друг, той търси друга, тя пък търси друг... На всеки се е случвало. Явно той не те обича и ти нищо не можеш да направиш. Вместо да плачеш започни да правиш нещо- да учиш език, да ходиш на танци, на йога и пр. Това ще те разсее , а с времето ще го забравиш.

10.   Дано да си научила нещо от случилото се- не всичко, което се пише из Фбук е истина и дава представа за реалния образ на човека. И не бъди толкова добра (т.е. дашна) да лягаш с някого на първата среща на живо. Иначе рискуваш да ти се случва същото и да плачеш още много.

11.   Я се осъзнай, момиче! Не си струва да страдаш по този идиот. Вместо това започни и ти да излизаш на срещи и да се срещаш с други момчета, та може и на теб да ти излезе късмета. Имай малко повече самочувствие, моля ти се.

12.   От авторката: Благодаря Ви за подкрепата и за отделеното време..! Забравих да отбележа, че той не ме е принуждавал да правим секс и не ме е накрал на сила да отида утях, а аз така поисках... Аз също нямах намерения да правим секс на първата ни среща - не исках да става така... Но просто изведнъж така неусетно се случи... Той се държеше мило с мен, говореше ми, закачаше ме и не успях да му се противопоставя - пожелах го... А след секса ,както казах той направо ме изгони и дори не искаше да ме доближи и да ме погледне. Един месец по-късно ме потърси ,а аз не отговарях.. Никога не му признавах, когато ме е засягал - правех се ,че не ми пука за него ,държах се сякаш не ми е важен, но вътрешно умирах от болка.. Никога не съм го търсила първа - аз не правя така, винаги той първи ми е писал или звънял. (С изключение някой път). Винаги ми е било много кофти след раздяла ,но този път е различно. Досега никой не ме е използвал и не ме е изигравал така... Затова сега толкова много ме боли. Казвате ми ,че ще срещна друг... Но аз знам ли дали и този другия няма да постъпи така с мен,защото всеки може да го направи.. Ще ми е много трудно да се доверя- аз не забравям такива неща. И не съм му се дала (относно за секса) ,не исках да стане така, но се случи... Никога не ме е боляло толкова много,не съм страдала така до сега, задушавам се в плача си... Опитвам се да го забравя - излизам, пазарувам, готвя, чистя, чета списания - но когато остана сама и няма какво да правя отново е в главата ми. Не мога да преглътна това, че може да казва на други, че ги обича, но на мен не.. Как оценява другите, но мен не. Как да забравя това, че ми причини най-голямата болка, боли ме, че загубих толкова много време да се занимавам с него и все да го мисля, а той се е сещал за мен, явно само,когато е бил сам... Аз обичам този човек,въпреки всичко ,но няма да му простя лесно, ако се върне - а и аз вече съм го наказвака с безразличие и пак мога да го направя. Просто искам той да се върне, плача като малко дете.... До сега аз не съм имала връзки за повече от няколко месеца и не съм искала някой да се върне, след като ме е зарязал, не съм била толкова време привързана към никой друг... Не знам този човек как ми влезе под кожата и ме спечели толкова бързо и лесно и след това ме накара да се чувствам излишна, неоценена и като парцал ,той не ме накара да се чувствам като жена - желана! Не мога сега да погледна друг от страх да не се повтори същата история, защото може да бъде и по-зле.. Не знам защо продължавам да го обичам и да го чакам. Знам, че времето лекува всичко, но след толкова тежко преживяване ще ми трябва повече време... Което бе е добре за мен ,защото аз не съм някое хлапе на 14-15 ,а съм зряла жена на 20 и вече някои мой съученици, които имах - вече имат деца ....А аз вижте какви "тиинейджърски" драми преживявам чак сега..... Чувствам се ужасно! Благодаря на всички, които коментират - приемам Вашите съвети..! П. С. извинявам се за правописните си грешки в историята.

13.   Преди малко писах в друга тема и сега същото. Разберете младежи мили, любовна връзка чрез тлф или интернет не може да съществува!!! Как може да изпитваш чувства към човек, който не познаваш ?!? Индиректното общуване е саката форма и води до илюзии.