Срам от жени
Немога да общувам с жена. Незнам как да говоря с тях,как да флиртувам с да свалям. Нямам никакъв опит, а вече съм голям на 22. В училище нямах увереност и момичета ме отбягваха. Сега още нямам в редките случаи,когато съм говорил с момиче винаги се притеснявам и немога да я гледам в очите. Дори,ако отида в магазина и ако продавачката е готина и аз ставам червен от само себе си. Пробвах в интернет и в приложения за запознанства и като почне да ми пише и сърцето ми почва да бие силно и имам чувството,че ще се пръсне и след здрасти как си се отказвам да пиша. Никога не съм имал момичета приятели, и затова съм изостанал толкова много и сега не знам как да се държа и как да говоря.

Коментари

1.   Същия, не че ме е страх да общувам, но сега като се замисля така си завъртях живота, че и аз не съм имал приятели момичета, и нямах много близости с тях, абе някакък се така се получават нещата, че не съм около момичета, дори на работа и в университета, не че и аз много търся де, не съм стигнал до гадже още. момче 19

2.   Прочети няколко книги, за да ти се обогати речника, да откриеш нови интересни неща, които може да използваш в разговор с момичета и да се научиш да пишеш правилно.

3.   При мен е същата работа и съм на 32 години :) Примирил съм се че няма да правя секс до гроб и това е

4.   Ами нормално се дръж, не са по-малко хора.

5.   Момко, кардинална грешка е да се учиш да говориш с хората чрез интернет. Общуването лице в лице е изключително важно, за да получиш увереност. Започни с нещо дребно - усмихвай се на хората, така ги предразполагаш към разговор. Научи се да говориш свободно, да изразяваш мисли и чувства и чак тогава може да пристъпиш към свалките.
М 34

6.   Според мен отиди на психолог. Или на проститутка.

7.   Човече, тая свободия на жените да си играят с чувствата на мъжете, глей кво праи бе :D секи втори го е страх да говори с жена! Жени! Вие сте виновни :D Както каза един тук в spodeli.net "Селото" стана много голямо от тоя интернет и съдите всеки мъж спрямо някакви милярдери, модели, мачовци, които не могат да правят връзка, но свалячи топ 10 в света, но вие искате обикновения мъж да е топ 10 сваляч и да е добър за връзка.

Не знам кво се прави тука... Те онея жени, които го създадоха това си надуват егото от такива теми и става по-лошо. Кво става вече не знам...

8.   7, не е много достоверно казаното от автора. На тази възраст мъжа е изчукал доста жени, освен ако не е с някакво заболяване. Най-малко ще се е самозадоволявал, а еякулацията носи същото удоволствие както при чукането, с тази разлика, че е много по-хигиенично. Просто жените се чувстват особено важни заради равноправието им с мъжете и си мислят, че мъжете са заритали за тяхното вмирисано междукрачие. По скоро е обратното. Мъжете не искат повече здрави връзки в отношенията си с жените. Много от авторите на такива теми всъщност са авторки представящи се за мъже. Днес мъжете вече не ухажват жените както преди време и не им "свалят звезди" от небето, защото женската стойност за мъжа се обезцени. Някои дори казват че жените не са вече качествена стока и нищо не струват за мъжете.