Какво мислите?
Здравейте на всички анонимници.
Днес докато бях на работа (работя като продавач в хранителен магазин) и се потя да зареждам стоката ужасно уморен от работата и живота си, през мен минава една двойка мъж и жена говорят на английски език, приличаха на чисти американци, момичето си беше черна афроамериканска, но след минута чух момчето да говори на български език по телефона, тогава разбрах, че той е българинът и се учудих как може да е тръгнал с такава???
А той беше висок и красив!
Не разбирам, как може да има такива тип хора, които да са толкова важни, че чак да успяват да се преместат да живея в САЩ и да си хвана американка!?
Не разбирам, защото аз не мога бг приятелка да си хвана, а камо ли нови запознанства с хора.
Работя по цял ден се бъхтя, за жълти стотинки, а това момченце сигурно не е преместил и един кашон!!!
Вие какво мислите, защото животът е такъв?

Коментари

1.   Щом не си е взел българка, а подобна, проблема е много по-голям от този, че евентуално не е преместил един кашон.

2.   Хващат си, защото не са пълни с предразсъдъци като теб. Момичето може да е студентка тук, да работи тук, не е задължително спецално от там да я е домъкнал. Правиш впечатление на много ограничен човек. Като говорели на английски, значи задължително са живяли там и двамата.

3.   Защото вероятно в тийнежърска възраст, той за разлика от теб, е отварял повече учебници. Който като малък учи, после като възрастен не носи кашони.

4.   Ти от някое заблудено село ли си? Иначе не мога да си обясня какво толкова си се впечатлил от този? Че в Щатите и той може да мъкне кашони, да чисти басейни или скарата в някоя закусвалня, да разнася пици и даже и по-кофти нещо. Да не мислиш, че там всички нашенци са дясната ръка на Бил Гейтс или шефове в Световната банка? А "черната перла" със сигурност не е сестра на Мишел Обама . Хванал се е с нея, защото бяла не му е вързала, но пък в очите на тази си е направо успех да бъде с бледолик убавец.
Иначе животът си е какъвто си го направиш. Като не искаш да влачиш кашони, учи, развивай се, стани компютърен специалист, например. Да учиш също е труд, но поне ти дава шанс да бъдеш нещо повече. Иначе оставаш в магазина и се чудиш защо животът е такъв.

5.   И кво, завиждаш му, че е с негърка ли? Ще повърна.

6.   Ами намери си американка и заминавай за Америка. Ще видиш, че и там не е лесно, но поне ще взимаш повече пари. Млад си, има обяви за работа в чужбина, действай.

7.   Животът е точно такъв, какъвто си го направиш.

Ето, ти си бачкатор в хранителни стоки, за 500 долара заплата, защо? Щото това си си избрал, не искаш да се развиваш истински, да се развиваш, четеш и образоваш с свободното си време.

Седиш и ГЛЕДАШ другите хора, чак се чудиш и теми пускаш... дано видиш колко малоумно и неградивно е това.

Духовно си на ниво амеба, затова не се получават нещата.

Хасан.

8.   Аз не разбирам защо се допускат такива расистки теми. Но да кажем,че тук проблемът е в експлоатацията на едни хора и в лесния живот на други. Да, на някои винаги ще им е по-лесно, други винаги трябва много да бачкат. Но в случая това,че е с американка нищо не значи. Доста хора теглят кредит, за да отидат в Америка. И работят на няколко места, за да го върнат и за да имат и заделени пари.

9.   Автор на темата е

Мисълта ми е, защо животът на двамата ни е толкова различен и, защото той в този момент не е на моето място и не се поти от труд, а се разхождат с черната си перла и видях много добре какви продукти си взеха, ами те взеха адско скъпо сирене, отделно сьомга, която струва 22лв. пакетирана, ами бонбоните, които взеха бяха над 20лв.!?
Отделно по късно видях, че това момченце се върна и си взе индийско кашу, а аз цял ден не бях ял, чак вечерта успях да сложа залъка в устата си!!!
Кажете ми, според вас тези двамата откъде идват парите им, съмнявам, се, че работят в България, защото момичето беше с облекло не стандартно, за нашите географски ширини!!!
Че, даже и момчето беше с червен панталон и много интересни обувки!!!
Аз доколкото успях да разбера, говориха си или споменаваха Лос Анджелис в разговора си, затова съм обиден, че ЖИВЕЕЯ В САЩ, защото не се държаха като български граждани!!!
Интересно ми е да чуя и вашите мнения?

12.   Защото , 9, момчето се е напънало да учи и да се развива, а не работи в хранителен магазин, където взимат и ученици. Може като студент да е бил на бригада в САЩ, или да работи в чуждестранна фирма. Явно има хубава работа и заплата, но това се постига с учене, пробивност и качества. Всеки може да се облече по-добре или да има нещо малко по-скъпо, може да е подарък даже. Не съди за хората по дрехите им и това какво пазаруват. Може да имат повод да се почерпят и затова повече харчат. Може да отиват на гости. А може и такъв да им е стандарта на живот. Ако искаш да си като тях, направи нещо за себе си, не стой в този магазин, където ще затъпяваш.

21.   9, чак сега разбрах, че и мисъл е имало. Благодаря за уточнението!