Това нормално ли е?
Бях обсебена от него дори го следях. Никога преди това не ми се беше случвало подобно нещо обичах го без да го познавам. Какво ли не съм правила само и само за да се срещна с него и той най накрая ми обърна внимание и започнахме да се срещаме отначало беше срамежлив не споделяше какво чувства както и аз (всички казваха че той просто е такъв и че за сметка на това ще ми бъде верен). Да но след време да речем 7 8 месеца връзка започна странното държание. Като започна да му разказвам за моите приятелки какво харесват и по какви мъже си падат той ми отговаря с "тази е точно за мен" или "тази не е за мен" това нормално ли е? След това ми казва че се шегувал или нещо подобно но аз не мисля така явно иска връзка с приятелките ми. Влизала съм в фб му и видях че е търсил профилите на мои приятелки. И тогава му казах че съм видяла но той ми отговори с "един мой приятел ги разглежда от моя телефон аз не бих направил нищо с тях знаеш че не съм такъв пък и съм срамежлив" (ако не беше срамежлив щеше да го направи по пътя на логиката). Но както и да е това го забравихме и след това той започна да си мисли и да си фантазира секс сцени с моя много близка роднина това го знам защото когато чуе за нея следва много странно поведение но това трябва да се види не може да се опише дори с думи. Как бихте описали това и имате ли някаква представа защо е така след като постоянно ми казва че много ме обича и че за него няма друга освен мен .

Коментари

1.   Явно му нямаш доверие,щом постояно да си съчиняваш даден сценарий в главата си,непременно свързан с изневяра.
Отпусни се,дай му свобода,дай му шанс да те заобича и да свикне с теб. Накрая от страха си да не го изгубиш,ще го изгубиш. И ще страдаш,не го обсебвай,никой мъж не обича да се чувства ограничен и под постоянно наблюдение
Покажи му хубавата си страна и не подхождай с недоверие. Казвам ти го от личен опит
Успех!

2.   А нормално ли е, ти да му говориш за твоите приятелки какви мъже харесвали? Ако това е нормално, значи, че и той мисли нормално, вместо да опознава приятелките ти, направо ще се насочи към правилната за неговият вкус!? После оле майко, той налази приятелката ми, ами като има глупави кифли!?

3.   Ти не казваш правите ли секс и колко често. Ако рядко правите секс и ти не се представяш така както той очаква, това може да означава че ти не му харесваш в леглото. Вероятно не си го впечатлила с нищо в сексуален смисъл. Вие жените си мислите че веднъж като си легнете с един мъж и това е всичко което се иска от вас. Щом реагира по особен начин когато види снимка на твоя близка роднина означава, че той вижда сексуалния обект на неговата фантазия. Стига си го критикувала а разнообрази вашия секс

4.   Не слушай №1, това поведение от страна на приятеля ти не е нормално. И не защото не те обича, а защото е долно по принцип. Няма да те обикне защото явно е от хората които гледат на жените като на парче месо, щом си ги избира тая и оная. Недей да си губиш времето, нито ще ти е верен, нито на някоя друга ще бъде.

5.   Звучи ми психопатски. Не бих искала да съм във връзка с подобен мъж.

6.   То толкова странно звучи, че чак налудничаво. Но аз познавам мъж, които често изневерява на жена си с нейна братовчедка и на мен ми е правил намеци, а също се водим роднини. След като го отрязах сам ми разказа за братовчедката, като аргумент, че няма да се кой знае какво ако ние нещо... Пиян ли беше, друсан ли. Това сигурно е някакъв фетиш по забраненото, болни мозъци. Не се занимавай с тоя човек, нито те уважава, нито те оценява, нито изобщо звучи да е голяма загуба.