Това ли е краят
Аз съм момиче на 20г. Приятелят ми е на 25. От 6 месеца съм с него, но все още не живеем заедно, защото не можем да си позволим квартира. Всичко вървеше идеално. Аз уча и работя, но в момента съм в неплатен отпуск заради пандемията. Той работи и допълнително се занимава с дистрибуция на препарати. Той много искаше и аз да се включа към неговия екип, но аз не искам, просто не ставам за това. Няколко пъти се опитвах да му помогна с намирането на хора, но удрях на камък. Последният път исках да включа дъщерята на моя колежка и от там тръгна проблема. Той по принцип ми е казал просто да го свързвам с хората, той ще говори с тях, за да им обясни най-добре за МЛМ. Не трябвало да се обяснява от самото начало. И така, разбрахме се да уговоря среща с дъщерята на колежката ми. Когато ѝ се обадих, тя ме попита за какво става въпрос и аз ѝ разказах някои неща, но тя отказа да се срещнем, защото не ѝ се занимавали с такъв тип бизнес. Когато приятеля ми разбра, каза че се опитвам да го проваля, че съм го направила с цел да се откаже, че ми е скучно вкъщи и затова провалям нещата. Много се разсърди и с право. Извиних му се, казах, че преценката ми е била грешна, но той е ядосан. Реших, че е по-добре да го оставя да се успокои и му казах, че ще чакам да ми се обади, когато той реши. Сега не смея да го потърся, за да не объркам пак нещата. Знам, че ме обича, но ми е ядосан. Вече мина седмица, не се обажда, не пише. Това ли е краят? Възможно ли е човек, който обича, просто така да сложи край? Ако му се обадя, дали няма да го отблъсна?

Коментари

1.   Тези МЛМ-промити мозъци са по-зле и от сектанти. Най-добре не се занимавай с такъв.

2.   Само на мен ли ми се струва че приятеля ти се опитва да те използва хем за бизнес, хем като агенция за уреждане на срещи. Като цяло нещо в отношението му към теб е сериозно сбъркано, така че прави си сметка.

3.   Ахахахахах, наааай-големите убитаци се занимават с пирамидални схемички и са толкова облъчени милите...

Съжалявам те, че изобщо се занимаваш с такъв индивид. Аз имах приятели, които се подхлъзнаха по идеята "Ставаш богат за нула време, ако си амбициозен" и им се промиват мозъците. МЛМ схемите са секта и нищо друго.
Изтръгнах тея хора от живота си като ненужен косъм, защото се опитваха да ми пробутват тъпоумните си схемички ежедневно, дори при отчетлив отказ и обяснение.

"Много се разсърди и с право".

Страшното в случая е, че и тебе е промил леко.

Братан.

4.   Много си зелена... хахах, а твоят приятел на 25 с МЛМ...и се сърди като ученичка, намери си МЪЖ, по-лесно ще е

5.   Според мен една седмица без да ти се обади е прекалено. С моя приятел се караме, но най-много 2-3 часа и ми звъни. Не знам вашите отношения какви са , но си мисля , че може да има и друга причина, която той да не иска да ти каже и затова да се държи така. Може да е напрегнат от работата. Обади му се говорете и се разберете, това да чакаш той да се обади , за да не е ядосан не го разбирам това нещо.

6.   Преди години си пишех с един, който не знаех, че се занимава с МЛМ. И двамата си търсехме връзка и след известно време ме покани на среща. Срещата премина в презентиране на тъпите му продукти и зарибяване да ходя на семинари и да ставам и аз представител. Тези хора наистина са болни мозъци и колкото по-далеч стоиш от такива, толкова по-добре.