Бихте ли взели жена с едно или повече деца от друг мъж?
Привет на всички. На 35 мъж съм. На скоро се запознах с дама на 34г.. с едно дете от мъжа, с който е живяла, и имала връзка една година на семейни начала. Разбрах, че са се разделили, понеже той станал агресивен когато се родило детето. Иначе 1г. голяма любов. След раждането на детето, той и е посягал няколко пъти, тя бягала с детето, после пак се връщала, до като накрая окончателно са се разделили. Виждам, че тя ме харесва, ония ден ме разпитва да ли мога да рисувам както и за други детски занимания(готви ме за баща) малката е на 5г. и в същото време рисуваха нещо с мама на масата. Разпитваше ме да ли мога да готвя, да майсторя и да отремонтирвам неща в къщи. Даже ми предложи да си занеса мои дрехи у тях, ей така да има за всеки случей. Няколко пъти ги водих на детски кът, един път на Макдоналдс, малката много се радваше. Онази вечер, бяхме се събра ли по двойки с мой приятел и неговата. Неговата на приятелят са приятелки с въпросната дама, но с мен се запозна оная вечер на купона, и ми подхвърли мимоходом, , Аве ставаш за баща, , Явно мойта мацка и е споделяла разни впечатления за мен. На мен ми е ясно, че за баща ставам, но да ли ставам за баща на чуждите деца? Опитът ми до тук показва, че не. Самата мисъл, че друг мъжкар е оплодил жена ми, и тя е родила от него, ме кара да се чуствам доста унизително. Аз съм зодия лъв и съм доста честолюбив и свободолюбив. Това е едно на ръка. Второ, дори да се отдам на това дете изцяло, да го приема като свое, и да се заробя с работа, само и само то да има едно добро бъдеще, и в един момент, ако му се скарам за нещо, и то се обиди и ми отвърне, , Ти не си ми баща, , Това ще бъдат доста болезнени думи за човек, който те е отгледал от парче месо. Гена. Ако е мое, аз поне си познавам родата назад по трасето до пра пра. И знам горе долу какво да очаквам от това дете за в бъдеще. Обаче родата на баща му знам ли я. Ако има шизофреници, алкохолици, хомосексуалисти, наркомани? Примерно, ако е имало наркомани, то шанса това дете може да бъде генетично предразположено към зависимости не е малък. И утре да хукна по комуни и метадонови програми. Освен, което в повечето случеи както този, детето е било резултата от една голяма любов. А както знаем, , Старата любов ръжда не хваща, , и шанса да се съберат отново с бащата никак не е малък. А аз да съм изгубил примерно 5 години да градим нещо и на 40г. пак сам без семейство. Ето ония ден за партито се разбрахме с Дулсинея да отидем заедно на пазар в 11ч. преди обед да напазаруваме за вечерта. Аз още в 9:00ч. бях вече изкъпан, облечен и лъснат на спица. Реших да и звънна към 10:15ч. за да я питам да ли да дойда точно в 11ч. или малко след това, понеже знам, че тя има много повече задължения от мен, и може да се позабави. Разкрещя ми се като диво прасе по телефона, нищо не разбрах от цялата логорея, единствено, че не съм си държал на думата и щяла да ходи сама на пазар, аз не съм и трябвал. Останах крайно обиден от това отношение, при все, че до тук с нищо не я обидих или да и държа тон. Бях решил въобще да не ходя на никакво парти. По едно време звъни тоя моя приятел по телефона, който и той беше на партито. И ме пита кога мисля да идвам, той и приятелката му бяха вече там. Аз му казах, че няма да идвам и обясних причината. Той се опита с шеги и закачки да я замете под килима, но аз бях неприклонен. Той настояваше, аз му казах, че има един единствен вариант, а той е Дулсинея лично да ми се обади, първо да ми се извини, после да ме помоли да дойда. Започнаха едни пазарлъци, в крайна сметка Дулсинея лично ми се обади и ме помоли да дойда. По едно време на партито стана нещо въпрос за, , Истински мъже, , и Дулсинея започна да разправя, как я е впечатлил бащата на малката, като винаги идвал 30мин. преди уговореното, и че един истински мъж трябва да си държи на думата и гледаше към мен. Влезна ми кръвта в гърлото, но успях да се овладея. Решил съм да я пратя още тия дни при, , истинския мъж, ,

Коментари

51-62 от 62

51.   Здравей. Аз съм авторът на темата, сходна на твоята - дали жените пък биха приели мъж с дете или няколко, които живеят при него. На мнение съм, че мъжете с деца трябва да се събират с жени с деца, но има изключения, все пак за любов говорим. Тук веднага някои почитателКИ на двойния стандарт се обадиха, ама аз ще ти кажа само едно - бягай от тази истеричка. Ще й дондуркаш детето, бащата ще си е спокоен и после той ще е похваленият. Да ходи при него бе. Ако ти имаше свое дете? Тогава какво става, пак нейното ли ще бъде на първи план? Аман от хрантутници.

52.   Божкееее. Неграмотен с претенции!

53.   Единствено да и направиш дете веднага, иначе не виждам смисъл. Ако е съгласна да ражда, се събирайте. Ако не, само да ти губи времето в истерии, да се ангажира с чуждо дете недей се наема. Ще гледаш чуждо ремърке и живота ще ти мине, а оная ще се напълни с претенции. Да си си сърба попарата или да ражда.

54.   Авторе с това твое мислене ще останеш и на 45г. сам в много хубавото си жилище с много хубавата си кола и с добрата си заплата, но сам и с минимален шанс да създадеш семейство, не е ли по важно какви са чувствата ти към тая Дулсинея или за теб е важно че си зодия Лъв, съвместния живот се гради и върху някой компромиси а не са о по стереотипите от 19 век, но ти си знаеш най добре вече си на 37г и сигурно почваш да усещаш какво те чака в самотния ти живот....
М-42г.

55.   Авторе, аз дотук от теб разбрах само за негативи от връзка с жена с дете и си задавам логичния въпрос първо защо тогава си се хванал с такава и второ като си толкова убеден, че това не е ок за теб защо просто не си прекратил вече тази връзка. Явно искаш като типично за зодия Лъв да споделим мнението ти и да се съгласим колко си прав. Аз пък да ти кажа, мисля, че не се държиш лъвски, а мишкуваш, сам си си направил избора, знаел си, че тя е с дете и сега тя да ти е виновна за това. Дори и да си се заблудил в началото, сега след като си разбрал как стоят нещата, какво още чакаш ами не си сложил точката. Късаш и не поглеждаш назад, на 37 г. за да се оматаеш в такива отношения, значи нещо и в теб куца.

56.   Винаги съм се чудила на такива мъже... Не може да приеме чужди деца, обаче се занимава с майка им. За секс и компания може да я ползва, но за друго - абсурд. След като е ясно, че жената търси сериозни отношения. Едва ли не - да накажем жената, че има минало.

По-добре отказвайте още в самото начало, отколкото това. Ужасно грозно и немъжко.

57.   Аз съм момче на 19 и още нямам жена (надявам се някой ден да имам), но дори и да се окаже някоя с дете/деца, пак няма да я отпратя, даже точно обратното. Ще я приютя в моя собствен дом заедно с всичките ѝ деца, ще я дарявам с грижи, любов и внимание, ще се раздавам на максимума за тях, ще работя здраво и ще се постарая да направя така, че нищо да не ѝ липсва, както и на децата ѝ, и всички да са доволни и щастливи, това ще ме направи и мен щастлив. Също така нямам проблем и ако жената е малко по-възрастна и по-зряла от мен, да речем на около 40-45-50 години, и е с повече сексуален опит от мен, защото това би значело, че ще е по-добра в леглото. По-гъвкава, подвижна и пластична, като акробатка, и би ме научила на много нови гимнастически упражнения и пози в леглото, които не съм и сънувал досега, камо ли изпълнявал на практика, и по този начин би обогатила и моя сексуален опит. Не бих имал нищо против и децата ѝ да са от двама, или повече различни мъже, да са само дъщери, и всичките да са по-големи от мен, даже напротив. Това ми е най-големият фетиш, и бих направил всичко, за да си намеря някоя такава секси, отракана, опитна, разведена МИЛФ какичка на 45-50 години, с три (примерно) големи дъщери на по 30, които да са по-големи от самия мен и да са достатъчно големи, за да правя секс със тях, и да имам деца с тях. Но аз, въпреки това изкушение и всичките им молби да ги чукам, проявявам геройско търпение и стоицизъм, и оставам все така неизменно и неотлъчно верен на моята мила Дама и правя любов само и единствено с нея, а тях не ги приемам за нищо повече от деца и приятелки, и се държа с тях като с такива. Ръкостискам се с тях, давам им пет по другарски, най-много да ги прегърна, когато съм малко по-разчувстван, това ми е най-близкият физически контакт с тях, в който не е включена никаква интимност. Глезя ги с всякакви подаръци, екскурзии и почивки, а те и четирите с майка им не работят, и за цялата издръжка на семейството разчитат само на мен. Не учат, не ходят на университет, не ходят никъде през целия ден с майка им, освен на мола, за да си купят обувки, рокли, полички, златни накити, гривни, перлени огърлици, диамантени пръстени и всякакви други аксесоари, а аз ги закарвам до там с колата си и лично им ги купувам с парите, които аз изкарвам, но на мен така ми харесва. Харесва ми, възбужда ме мисълта да съм използван - те да ме използват за всякакви услуги и изтискват портфейла ми като портокал, а за мен да няма никаква полза. И четирите заедно с майка им да са накипрени силиконови, тунинговани кифли с татуировки, изкуствен тен, руси екстеншъни и маникюр, да слушат попфолк, да са инстаграмърки и да имат милиони последователи в инстаграм и фейсбук, да пият и пушат, и да са се метнали 1 към 1 на майка си и визуално, и по характер. За цялото време, докато трае връзката ни (а то е завинаги), нейните дъщери (които са по-големи от самия мен) нито веднъж, нито за секунда, не съм ги възприемал като сексуални обекти, а само като деца, изпаднали в нужда, чиито потребности имат нужда да бъдат задоволени. А моята любима зряла кака, завинаги си остава номер 1 жена за мен, все така отрупана от моята безвъзмездна, безрезервна обич, любов и всеотдайност, която постоянно изписва усмивка на нейното красиво лице, а също гордост и самодоволство от факта, че винаги бих избрал нея, пред всяко младо момиче на моята възраст, дори и пред собствените ѝ дъщери. Искам и четирите да са доминантни жени с властни характери, зодия Лъв, които да ме юркат, командват и да ми заповядват, какво да правя вкъщи; да готвя, да чистя, да мия чиниите, каквото и да е, ще го направя, ако това нещо ще ги накара да се почувстват щастливи.
Д., момче на 19

58.   "Разкрещя ми се като диво прасе по телефона, нищо не разбрах от цялата логорея, ... "
"Разбрах, че са се разделили, понеже той станал агресивен... "
Май има за какво "истинския мъж" да е станал агресивен.
Авторе, по добре си намери някоя без дете и по- спокойна.
Самонтните майки си имат разни кусури заради които са станали такива.
Освен това от напианото личи че никак не те уважава.
Аз самия съм женен за жена която има дете и от друг мъж и никак не съм доволен от семейния живот. Смятам да се разведа по някое време та да си почина от нея.
Пичове, колкото и да не ви върви с жените, не се хващайте в дългосрочни връзки със самотно майки. В повечето случаи ще си патите.

59.   56, те масата разведени жени също не търсят сериозни отношения, а сериозни слуги, които да поемат ангажиментите по децата и ако може и финансовата издръжка. Не, че съм се задълбочавал особено, но самотните майки основно са такива заради супер грешния си избор, който е бил прехласване по топ селяк. Съгласен съм, че всеки бърка, но да родиш едно и повече деца на такъв вече не опира до грешка, а до съзнателен избор. Това означава, че самата жена такъв тип мъже търси и харесва. Дори и нормален мъж да я вземе и да я гледа като принцеса, само след месеци или година тя вече ще си има пак топ селяк любовник, а този, който я носи на ръце ще бъде обявен за мухльо, скучен и т. н. Ясно е, че има някакви изключения, но масовата картинка е такава. Затова и мъжете, които се занимават с подобни жени са с тях само за бърз секс и до там.

60.   Звучиш като стар ерген.
Номер 6 много добре е казала всичко.

63.   Автора

След толкова години разбрах, че съм бил адски прав за въпросната. И, че не детето е проблем, а техните родители. В случея бащата на детето е наркопласьор с множество криминални регистрации. А тя до като са били заедно му е помагала с пласирането на дрогата и реално това за нея е ,,истинския мъж,, Другото е било Балшой Театър за улов на балами. Радвам се, че разкарах този боклук на време и за пореден се убеждавам, че собствения ми усет за хора и ситуации, никога не ме е подвеждал. Ако жената е читава, бащата читав и разбран, което рядкост като цяло, защото за да се стигне до раздяла, то винаги единия си е изгустация, но ако и двамата са читави не виждам проблем. Таралежът в гащите не е детето, а родителите му. Не съм я срещал въпросната след онзи рожден ден, но ако я срещна ще и кажа тези неща. Нека си знае. Бъдете здрави и Весели Празници!

64.   Само, ако и аз съм в същото положение - разведен с дете/деца.

Иначе не е равнопоставено!

51-62 от 62