Къде ми е девствената ципа ?
Пиша ви тук, защото ми се случи нещо странно, правих секс за първи път преди 3 г. и нямаше кръв, само лека болка, която бързо отмина.. От тогава до момента съм със същият човек, обичаме се , винаги чаршавите са бели или много светъл цвят , аз пускам прането, често правим секс , но нито един път нямаше кръв, дори и малка капчица... Каква ли е причината?

Коментари

2.   В мозъка ти. Какъв ти е проблема, щом нищо не те боли и т.н. Искаш да разбереш дали не си още девствена ли? Ами иди на гинеколог.

3.   При някои момичета/жени, девствената ципа е по-тънка и при първия път е напълно възможно да няма нито болка, нито кръв, както във твоя случай, но двете неща не ходят задължително ръка за ръка, ти си от късметлииките които са случили и на двете. Понякога може да има кръв, но не и болка и обратното, много болка, но без кръв. Това е, не се тревожи, като не те боли и вече 3 години практувате няма какво да го мислиш.

4.   И при мен беше така. Заради сбъркания комплексар (тогавашното ми гадже) се наложи да ходя а гинеколог, да ме е срам, но да знае най- вече той какво става.
Гинекологът беше мъж и усети веднага ситуацията, още като се сетя ме кефи как сравни със земята.
Прегледа ме и каза "хименът ти е еластичен, някой със твърде скромни размери само ще побутва, но няма да успее нищо повече" хаха
С тогавашният се разделихме, даже и с съмняваше дали пък не съм видяла по- добро преди него. Както и да е.
Оказа се обаче че, толкова еластична и плътна трябва да е била ципата че, се е разранявала, пропуска сперма и после пак си зараства. Ходих да си раждам "девствена" :)
Лекарите се бъзикаха че, си имат девствена мама, отстраниха ми накрая химена там.
Върви ако искаш на гинеколог и ако още имаш цитата поискай да ти я скъсат. А може и като дете ако си падала по сериозно, ако си тренирала неща като спортна гимнастика, конна езда т.н. да се е скъсала.

5.   Ако му е малък може да не те е отпечатал качествено. Има жени с по-дебела и по-еластична ципа и ако му е по-малък, особено по-тънък може и за не те е отворил както трябва, въпреки че правите редовно.
Опитай с някой по-надарен за да те отвори качествено.

7.   Maй никой не знае какво е химен? ! Това не е ципа, която прегражда влагалището. А малка дупка, която се разкъсва/разширява при първия акт.

8.   За оплаквания относно девствени ципи адресирай въпроса до производителя. !