Възможно ли е българин да си купи девствена циганка?
Търся си жена с традиции. Която да е честна да бъде домакиня да седи край печката, и да възпитава децата. И да ме уважава. Ясно е, че сред българките няма вече такива, за това съм се ориентирал към циганките. Знам, че имат ромите в България все още останали цигански родове, където се спазват тези традиции. И булките се продават. Разговарях с мой приятел, който познава циганската култура и традиции из начале, и ми обясни, че това били само определен сорт цигани, калайджии, ако не се лъжа, и че нямам никакъв шанс, понеже аз не съм нито циганин нито калайджия, а традицията била булката да се продава от калайджии на калайджии. Но все пак реших да потърся и второ мнение. Иначем, аз съм симпатичен, работлив, амбициозен, чистоплътен, социален и с чуство за хумор. Имам свой дом работа и автомобил. Събрал съм някой лев и предпочитам да го инвестирам в свястна булка, от колкото в лъскави ламарини. Под свястна има напредвит чиста и неопетнена.

Благодаря и бъдете живи и здрави!

Коментари

51-88 от 88

64.   Авторе, коя мастия те нарани толкова брутално, че от травмите с нея сега си толкова озлобен срещу всички жени? Аз съм мъж на 37 години, видял какво ли не в живота. Второбрачен съм. Първият ми брак приключи заради курвенските истории на първата ми жена. Но това, че голяма част от българките са станали такива каквито са, не значи, че всички са такива. Не значи и, че ние мъжете сме перфектни, дори напротив, същите боклуци сме. Да, много жени днес са мързеливи, развратни, неверни, непокорни, но нима мъжете са китки? Познавам толкова много мъжки курви, че просто не ми се говори.

Защо слагаш под общ знаменател всички жени? Противно на мнението ти, аз пък смятам, че българките са сред най-малко увредените жени в Европа от войнстващия и перверзен феминизъм. Западнячките са много по-зле, у тях няма нищо, ама нищо женствено. Германките ги ебат турци и негри, шведките ги ебат араби и негри, масово жените в Западна Европа не стават за нищо, ама за нищо, те дори не приличат на жени. Българките все още са семейно ориентирани. Да, от набор на набор са все по-зле, но все още има прекрасни момичета у нас! До голяма степен, много българки ставт такива озлобени и яростни курви и феминистки заради нескопосани мъже. Жените се похабяват емоционално след няколко връзки, в които са бити, унижавани, обиждани, експлоатирани, малтретирани. Нека си признаем и ние мъжете, че повечето от нас не умеем да се държим с жената нормално. Разбира се и много голяма част от българките злоупотребяват с мъжете и курвеят, лъжат, шантажират емоционално мъжете, ползват ги като касички, повърхностни са и са дребнави селяндурки, но пак повтарям, не всички са такива.

Казваш циганка да си купиш. Виж сега пич, ти не искаш жена домашен любимец. Освен това, подходът ти не е правилен и каквата и жена да сеи вземеш брака ти ще е осоебно рисков, защото си егоист. Ти само изискваш, но готов ли си да дадеш на жена си изобщо нещо. И не говоря за пари и охолен живот. Говоря за уважение, обич, подкрепа, жертвоготовност. Аз лично мисля, че у тебе има голяма доза егоизъм. Циганката може и да не е феминистка, но утре като нищо ще си зареже децата и ще тръгне с некой да си изживява "любовта". Първосигналните хора правят велики глупости. Не е ли интегрирана жена, която е скъсала с циганските идиотщини, просто забрави за семейство с такава.

65.   "52, го раздава голям бияч и насилник, нищо не зависили от жената и тя трябвало да бъде БЛАГОДАРНА(?!) ти нормален ли си , бе?! За какъв се мислиш? Б България не знам, но на запад където живея, ще има да целуваш пода на някой затвор ако удариш жена (или мъж)."

№59,№52 съм! Аз не го раздавам голям бияч и насилник,а просто констатирам днешната обективна реалност на нашето общество и казвам много истини,които са болезнени за феминистичните, извратени политкоректни закони,ти какво раздаване на голям бияч и насилник видя в това? Това,че нищо не зависи от жената е съвсем вярно,защото каквито и извратени феминистични закони за защита на жената да се измислят,мъжът винаги ще ги погазва и ще надделява над жената с физическата сила,дадена му от Бога! Жената трябва да бъде благодарна на мъжа си за това,че е избрал нея пред другите жени,и ѝ е отдал честта и привилегията да износи,роди и отглежда децата му,и това не е само тук,а е всенародно схващане из целия свят,и то не напразно. Не се безпокой за мен! Аз съм си много нормален,и не се мисля за никакъв,а ти може би се мислиш за много велика,щом си се родила жена,и във феминистична страна?! Ти на запад живееш само в мечтите си,а в един друг свят,три пъти по-голям от Европата,ще има да целуваш краката на мъжа си,да мълчиш и да се подчиняваш,а ако нещо много ти знае голямата женска уста,ще бъде разбита и окървавена,заради женската ти наглост и гавра с мъжкия облик!

67.   Авторе, купи си циганка, ако имаш повече купи и целия катун и се изнасяй, където искаш!

68.   56, кое ми е феминисткото, ха ха? Авторе, ти не само мрънкаш в темата, че нямало българка по твои критерии, ами и си оспамил два раздела с измислените си истории и глупави въпроси, в които намираш начин да оплюеш българките, понеже не е на твоята (доста инфантилно). И още в първият си коментар, без никой да те е обидил, ни наричаш на "парцалани" и "коври". Как очакваш да реагираме? Естествено, че ще е негативно, но това ни прави "злобни феминистки". Иначе, ти си пръв да пишеш злобни коментари и теми, 'щото някаква писала тема за Зак Ефронт, но на теб ти е простено, викаш, и не си злобен женомразец. Двойни стандарти. Свръхпълен си със злоба, дотолкова че можеш да изпратиш ракета в космоса.
Има такива българки - домакини и верни, но никоя от тях не е толкова луда или отчаяна, че да се хване точно с теб, пък и да се прежали, ще избяга. Почти всички коментиращи ти казваме, че грешиш в някои неща, пък ти си искай, колкото искаш.

69.   65, ти си просто трагичен случай, в анонимния форум го раздаваш голям, на вънка си едно нищо и няма да ги говориш тези помии, защото ще търкаш затвора :)))
Изобщо няма да си губя времето със самовлюбено в себе си същество като теб, което се мисли за дар от Бога, съжалявам и жената която си(ще) излъжеш да забремениш, за да в обречеш на живот в страдание.

70.   Автора към 61 68 Гинке и Ганке я си препрочетете всички постове и забележете колко често сте употребили думата ,,злоба,, ? Апропо това е черта присъща само на жените, освен, което не случайно и е дума в българския език, която може да бъде спрягана само в женски род. Пийте си гинкобилогата и антипсихотиката и не четете неща, които ви напрагят психически.Мисля повече да не ви отразявам , понеже има една мъдра приказка ,,Убий простака с мълчание,, в случея обаче е ,,Убий простакесата с мълчание,,

71.   "65, ти си просто трагичен случай, в анонимния форум го раздаваш голям, на вънка си едно нищо и няма да ги говориш тези помии, защото ще търкаш затвора :)))
Изобщо няма да си губя времето със самовлюбено в себе си същество като теб, което се мисли за дар от Бога, съжалявам и жената която си(ще) излъжеш да забремениш, за да в обречеш на живот в страдание. "

№69, я спри да ме заплашваш със затвора, мислейки си, че така ще си придадеш заплашителен и респективен вид! Такива проклети, нагли жени като теб, които знаят само да се надуват с буквата на закона и да плашат мъжете с погрешни граждански закони, които ги защитават от справедливото мъжко правосъдие, когато нещо не им изнася, знаеш ли как свършват!? Мога да ти кажа, но тогава модераторите няма да ми публикуват коментара, а това е в твоя загуба, а и ти сама си знаеш. Не аз, а ти си трагичен случай, и то много трагичен, мога да ти препоръчам мой познат доктор-психиатър от Бургас за помощ ако искаш. Не го раздавам голям, а наистина съм си голям, и то не само в анонимния форум (сайт), а и в реалността. На вънка съм всичко, и това, което говоря, не са изобщо помии, а самата истина, харесва ли ти или не, а кой какво ще търка е много относително. Това дали няма, или има да си губиш времето със "самовлюбено в себе си същество като мен", изобщо не ми пука, и си е за теб си, а за мен не се тревожи! Отдавна съм "излъгал" да забременя жена ми, за която съм щастливо женен вече повече от 27 години, и ми е родила две прекрасни дъщери, които са вече от край време пълнолетни, и винаги моя е била отговорността (и продължава да бъде) нищо да не им липсва, както и на жена ми. Така, че не се безпокой за жена ми, нейният живот е далеч от страдание, но е явно, че твоят живот е голямо страдание с тези твои феминистични наклонности, които ще те обрекат на цял живот самота и страдание!

72.   Този пък казва, че бил със сто жени пък искал девствена. Типичният Ганьо-той може да си позволява най-големите долности пък жените трябва да му отговарят на измислените критерии. И е ясно с какви жени си общувал за да си създадеш такова мнение за тях. Търчал цял живот по к... и и после възмутен. Мога да ти кажа, че има много жени които до 20 и няколко са били девствени и просто са търсели подходящ човек, но е ясно ти с какви си общувал. Напомняш ми на един смешник дето познавах и се скъсваше да ходи по жени и да изневерява накрая си хвана една девствена на 16 и хлътна яко. На нея видиш ли беше решил да не изневерява и да е сериозен, ама тя му изневери. Оттам злоба и помия какви били жените и само тя му беше в устата. А ти какъв си? Какъвто си ти, такива си и срещал. Та и с теб - не ти се е получило с някоя дето си искал и хайде всички били такива. Да не говорим, че душевно отдавна си деградирал от толкова курвалък. Злобно човече.

73.   71, след като имаш две дъщери, много ми е интересно какво ще кажат те ако ти прочетат коментарите, защото ако се яви някакъв такъв насилник , който да им “окървави” устите както се изказа, ще те питам тогава дали много ще знаеш. Ти за мен не бой се, мъжът ми е цяла противоположност на теб и се скъса да се смее на коментарите ти :)) особено с часта за “мъжкият облик”, хахахахахах!!! Още малко ще искаш жените да ти се кланят, заради мъжкият ти облик. И не, изобщо не се смятам за феминистка, преди да заживеем с мъжа ми сама си се гледах много добре и не ми е трябвало мъж да ми осигурява абсолютно нищо. Знам как да правя ремонти сама, готвя, чистя и ако нещо се е повреди или сама съм си го оправяла, или съм си плащала на някой, както много нормални хора правят. Това не ме прави феминистка, а нормален човек, след като живея с някой и двамата наравно всичко правим, аз готвя, мъжа ми също, кой когато е свободен готви, чисти и т.н. Както и ремонта когато си правихме , го направихме заедно, нищо “че е мъжка работа”. Един път не съм го чула да има някакви изисквания от мен, камо ли да му се прекланям , че е мъж. Ай със здраве, повече няма да ти отговарям на коментарите, явно това е чиста загуба на време.

74.   Хаха, авторе, съм злобна, а искрено се забавлявам на това, че толкова искаш традиционна жена, че нещата при теб са придобили патологична картина и си започнал да си измисляш несъществуващи истории и да пишеш теми, в които да ни плюеш. Убедена съм, че като по- млад и при много повече свободни момичета, си могъл да си хванеш някоя свясна, но ти си тичал по градските и сега си сам и те е яд. Не ми е жал за теб. Колкото и да ни плюеш, няма да имаш такава жена до себе си. Времето ти е минало, а от злобата ти биха избягали всички жени, дори и тези с тежка шизофрения и на хапове.
Злобата е общочовешко отрицателно качество. Че е присъща само за жените, може да го каже само един отчаян неврастеник като теб, когото го е засвяткала психозата. Честно, звучиш като един девствен неволен целибат на не повече от 22, на когото жените не му дават секс и той е озлобен. Да не станеш като Елиът Роджър.
Пак те подсещам да се върнеш на първия си коментар по темата, където непровокиран от никого, ни обиди на "коври" и "парцалани", което си е чиста натурална злоба. Сега е моментът да си запишеш на листче да си пиеш таблетките за памет. А, и, разбира се, ние сме злобни феминистки, хаха. Аз самата идвам от патриархално семейство и въртя къща. Дори допреди малко с приятелят ми приключихме вечеря, която аз наготвих. Основно аз мия съдовете, чистя, пазарувам и простирам. Така съм учена от родителите си. Но и пари да ми дадат, няма да погледна такъв като теб. Никога.
Ж22

75.   А, и авторе, какви Гинки и Ганки те гонят? 61- ви и 68- ми коментар са писани от един човек, а именно от мен. Коментари 54- ри и 48 - също. Леле, само Гинки и Ганки ти се привиждат вече. Като ти казвам, че ти трябва психиатър, отиди на такъв или направо в Карлуково и излез от въображаемият си свят, в който се изживяваш като топ Алфа мъжкар, за когото всички жени ни е яд, че сме изтървали. Звучи като виц, нали, драги Ганьовец?
Ж22

76.   Изобщо не е невъзможно да вземеш циганка, калайджийка. Както казва и 23. Според мен ключовия момент е да я намериш и да се наебете, защото те само девствени вървят. В смисъл според тяхната традиция ако е ебана или живее с някой мъж е курва, пълен боклук и семейството й вдига ръце от нея. Отказват се от нея тотално. Така, че може и да не плащаш, важно е да я убедиш да се наебете, ама после да не я оставиш, защото те са малко като арабеските. В смисъл тя ще е макс завършила 3-4 клас, не знае къде се намира буквално, те така си ги учат за робини, за джебчийки и прочее. Имах приятел женен за циганка. Не знам крал ли я е, купувал ли я, но бяха страхотно семейство и имаха много много щастлив брак и живот. Казвам бяха, защото тя загина в катастрофа преди година, но си имат 2 порастнали деца, щастливо женени и двете .....изобщо много ми е тъжно за тях.

77.   И аз съм фен на чужденките още от 15 годишен. Не се майтапя. Сега по-младите не помните, но преди турските сериали на мода бяха латиноамериканските. 90-те и кабеларките. Сериалчетата на Венесуела и Колумбия. Особено Мари Амор с онази русичката. Колко чекии съм си бил тогава, след всяка серия в чест на Роскана Диаз. Как ли не съм я ебал, в гъза, в устата, най-много в циците ауууууу хахахахаха

79.   Еми брат, разбирам те! Истината е че единици са свестните българки, само да не стане да вземеш целия табор. Опичай си акъла и внимавай

81.   Подкрепям номер 38 !!!!!

82.   Аз също съм на 23 и съм девствена. Може да се каже, че съм домошарка, не излизам по дискотеки и барове, но не бих искала да съм нечия слугиня! Нямам физически проблеми. Само напълнях, но си има причина. Авторе, струваш ми се озлобен нещо, но не разбирам защо? Много е тъжно, че слагате всички жени под общ знаменател! Всеки с проблемите си. Аз като се запозная с някой и я един момент разбира, че съм девствена и бяга с 200, защо така? Такъв е животът, важното е да сме живи и здрави! :)

83.   Подобни постове трябва да бъдат забранявани.
Аз също бях девствена до 20 г. възраст. Завърших с отличие гимназия, спортувах и бях красиво като кукла момиче. Обожатели никога не са ми липсвали.
Всяка жена сама решава кого да избере, но има голяма вероятност да попадне на идиот. Жената не е машина за раждане, че да искаш тя да се пази за теб, а ти да си ходил къде ли не.
Ти си дълбококомплексиран и болен човек, дано останеш сам до края на дните си! Такова зло не заслужава никоя жена!

84.   Авторе, напълно те разбирам.
Изненадана съм от линията на коментарите. Ти си разочарован от от възпитанието, морала, светогледа на българките, затова си се насочил към циганките.
Свестни момичета българки има. Сега, това че трябва непременно да е девствено, надявам се, не ти е фикс идея, но и такива има. В градските библиотеки. Не се шегувам. Налага ми се да ходя напоследък често там, заради дипломната ми работа, и виждам колко млади хора има. Едва ли са от онези, които сменят гаджетата си през 2 дни. Просто личи, че те се интересуват от други неща.
За циганките - има много кланове. Калайджийският го забрави. Те са затворено общество и не биха те допуснали. Има други кланове цигани, които са възпитани, някои образовани, съвременни и с тях може да говориш за политика и други обществени теми. Повечето са евангелисти. Те не гледат на произход, а на душа. Помагат си и нямат проблем да оженят дъщеря си за българин, стига да я обича и уважава. Виждала съм такива бракове. Булката не се купува с пари при тях - просто трябва да са приятели известно време, без секс, едва след годежа може момичето да заживее при момчето. И те се развеждат. Познавам и разведени. Жените са прекрасни домакини, майки и в същото време повечето работят. Голяма част от този тип цигани се изнесоха в Германия, но има все още и тук.

Аз все пак ти препоръчвам българка. Ако вземеш циганка, възрастните ти роднини, ако имаш такива, могат да се поболеят от ужас и срам. Не им го причинявай. Все в цялата страна ще намериш добро момиче българка.
Пък каквато и да е - важното е и двамата да се обичате, уважавате и цените.

85.   Как не те е срам да си такъв мизерник. Циганки ще търси. Ти си отвратителен и не заслужаваш никакво уважение. Осъзнай се навреме преди да си направил най-голямата глупост в живота си.

86.   Абе... хубаво ще чисти, готви, пере, кючеци,-гюбеци, ще се ебе яко ама децата няма да ти възпита.
Ти има няма пускаш само за циганки теми.. Нали?
Хем си расист към товаа племе, хем нещо все на там те влече.
Взимай си тая циганка най сетне и мирясай.
Вземи си сръбска циганка
Пари ще ти изкарва.

87.   до 12

Интересно ми е защо смяташ , че секса трябва да е по команда ?
Когато двама човека се обичат защо едно нещо, което доставя удоволствие и на двамата трябва да се приема от жената като задължение ? Или от мъжа .

За готвече, чистене - аз не го приемам по презумция, че е задължение на жената. Даже според мен вместо единият да стои два часа на печката ако си помагат ще се справят за половината време.

За прането - имам си пералня и сушилня ;)

И недей така да нападаш автора. Понякога човек се обезсърчава от държанието на противоположния пол.

88.   Добре де, защо се нахвърляте на автора, че искал циганка за жена, а една част от българките са се чукали с гърци, турци, негри и не го правят за проблем, а даже и някои се и гордеят с това ?

89.   Преди години един известен наш музикант се хвалеше по тв, че не е спал с бяла жена, само с африканки и азиатки. Като поодъртя се ожени за нашенка.

90.   89 кой?

91.   Ако е интегрирана и няма връзка с родове от катуните и окупираните панелки с боклуци под балконите, да, определено няма да сбъркаш. Имал съм заигравка с момиче от боята, беше на 23, не беше завършила 9 клас, но беше много по-истинска в интимен план и страшно разсъдлива, което е много трудно да се види при етнически българки от университета. Добро интелектуално ниво и разлика в отношението към положителна посока. Моментите на интимност ще останат вечно в главата ми. Жалко, че продължи само два месеца. Имаше намеса от страна на родителите й. Бащата искаше да заминават за чужбина да бачкат, а тя искаше да остане в България с мен, я коя българка ще откаже кариерата заради приятел? Почти не познавам такива момичета.

92.   И прости и задръстени и миришат тия новите женски.
1 книга не са отворили и насън, иначе много им разбират кухите кратуни - толкова колкото и кратуните на пра-пра-бабите им през турско.

93.   Авторе, ами, ти сам го каза -любил си я, любил си я в хотелската стая, ама, тя девствена си останала. Еми, вземи си такава девствена. Аналния секс, къде мислиш са го измислили?

94.   Първо, шансът цигани да ти продадат дъщеря сие 0, второ тези девствени циганки са на 12-13 години, което от гледна точка на замона си е педофилия и трето този вид търговия е престъпление. Циганитене ги лови законът, защото се измъкват, че им е традиция, че реално не ородават момичетата на първия, които предможи повече пари и т. н., но теб като българин няма да ти се размине. Доста ще полежиш! Да, не говорим, че тази хубавица ще си дойде и с навиците на джепчийка, та ако не ти е проблем през месец през два да ходиш да се разправяш в районното да пуснат жена ти, че пак са я хванали да бърка в чужда чанта... Така, че освен девствеността й, не печелиш абсолютно нищо, но пък проблеми, колкото искаш. Да не споменаваме, че ще е и абсолютно неграмотна. И ок, хубаво ще си първия, а след това? Какво ще я правиш като тя няма да може и името си да напише правилно? Да, работи-забрави, цял живот ще я издържаш, а и като знам повечето и какви "перфектни домакини са"...
Ма ти си знаеш, ако държиш да те бият цигани и да приберат за педофилия и търговия с човешко същество...

95.   Възможно е. Аз така направих. Но на българи продават по-скъпо отколкото на цигани. Но няма проблем стига да имаш пари.

97.   Аз работя и съм работил с циганки... 3 от 5 са работливи, свестни. Много работливи. Една даже издържа мъжа си, щото тя ходи наляво надясно, хиперактивна. Мъжа й не може да я стигне.
Българките са по-мързеливи. И не са толкова добри в секса. Циганките са по-страстни.
Прав е автора.

98.   Също като автора търся циганка Българките са нимфоманки и не стават зо друго

99.   Купи си украинка.

100.   Може даже да си купиш 3-4 и да ги пуснеш на магистралата. Там са особено работливи.

101.   Авторе...Промени себе си! На тотално грешен път си с тоя начин на мислене.

102.   Мили хора,

авторът е тежко неграмотен, ментално ограничен, вероятно с букет психични разстройства, и очевидно търси на хляба мекото. Гроздето е високо, затова вика, че е зелено, ясно е като бял ден. Няма лошо, кофти примери под път и над път, въпреки че това си е клиничен случай. :)

Оставете го да намери равностойна на него партньорка - търсеща да я продадат, да се ч**а срещу комат хляб, и също толкова неграмотна (лика прилика). Аз ако съм цигански барон или баща на млада девствена циганка, на такъв дъщеря си няма да продам, ако ще една торба пари да ми носи. Срам, срам...

Дано автора открие добър психиатър, че работата отива прогресивно на перманентно увредена биохимия. За характера е ясно, да пази Бог.

103.   Чудя се дали автора има представа колко пари струва това което иска да си купи. Чувал съм суми от рода на няколко десетки хиляди левове....

104.   Авторът, да подходи практично, да посети Столипиново и Факултето, района на Консрантин Ввличков, където може да разпита местното население или да обиколи покрайнините на всеки окръжен град.
Можеш да се ожениш за девствена, но това не е равнозначно на вярна съпруга, освен това много от ромите са с болести по рождение...

105.   О, Боже мой какви идиоти са коментирали преди мен. Кво ти пука, всички сме рода и не ги слушай тия.

51-88 от 88