Проблеми с бившата
Здравейте, от няколко месеца нямах никакви контакти с бившата ми приятелка. Преди около месец обаче си писахме, говорихме когато има някакъв проблем или нещо подобно,а тя си има приятел от около 3 месеца.
Някак всичко стана супер бързо, за няколко дни направих грешката да и кажа, че я обичам, а тя ми отвърна със същото и ми каза, че не е щастлива в сегашната си връзка и че и липсвам. Така де.. Писахме си много, видяхме се, стана така че и се целунахме и всичко все едно приказката ще има щастлив край и ще се съберем отново, защото се разделихме много нелепо и сякаш имаме нещо неизживяно.
След ден някъде обаче започна да не пише, да не се обажда.. Избягва въпроса от рода на "а сега какво ще правим" за мен след всичко казано и направено е нормално да се говори директно по темата.
Днес след всичко и гледам историята във фейсбук как си се разхожда с него.. Та тя до вчера ми пишеше колко много ме обича, какви планове ще имаме заедно за напред и сега това.. Дали просто не е имала някакъв проблем с него зс някой друг ден и за това да се е подсигурила по някъв начин като ми пише.Просто не намирам смисъл и логика във всичко. И другия ми въпрос е има ли смисъл да продължа да настоявам със съобщения, разговори и т.н.т, реално тя му изнерви с мен и мисля, че е въпрос на време да се разделят, но мисля че и аз трябва да съм до тук с нея, защото щом на него изневери с мен, след време дори и да се съберем може да стане същото.

Коментари

1.   БЯГАЙ на далеч от нея не може а ще ти изневери 100% и бъди сигорен че не те обича.

2.   Да разбирам, че те кефи да си резервен вариант? Прекъсни всякакъв контакт и продължи напред. Спри да и даваш да те върти на пръста си. Вече не е твой проблем. Блокирай я и си намери някоя, за която ще си номер 1, а не резерва.

Ронин

3.   Явно нещо са се скарали и затова те е потърсила. Ако бивша половинка те потърси, 1000% не е от любов, приятелство и т. н. Не е заради теб, а само и единствено заради нея/него. Чист егоизъм.
Така този бивша половинка иска да увери себе си, че още е желана, красива и т. н. Ти си резервният вариант, ако сегашната връзка се обърка. Чрез тия писанки иска да си подсигури човек за връзка. Направо блокирай. Иначе ще си резерва и емоционално кошче за отпадъци при всяко тяхно скарване. Нима искаш жена, която уж има връзка, а се обяснява в любов на бивши и спи с тях? Че тя сигурно така е правила по време на връзката ви. Просто я махни от живота си, проблем е на друг. Ако пак нахалства, кажи и, че ще кажеш на гаджето и какви ги върши, ама с чатовете. Аз така заплашвах един бивш, койно ми се обясняваше в любов и пишеше сексуални неща, а живееше с някаква. Как ми се моли и рева да не казвам, жалка работа. Не от любов, а защото щеше да остане сам. Та и твоята бивша ще трепери да не и се развали илюзията за връзка. Аз нямаше реално да кажа, но реакцията му беше забавна. Та смело трий и блокирай. Мадамата е проблем на друг, той да и бере ядовете.

5.   Била е скарана за момента с него, легнала с теб да му отмъсти, после са се сдобрили и пак са заедно, ти си излишен. Много просто. Ако пак ти се обади, значи е останала сама, като се хване със следващия, ще последва пак същото. Няма какво да му мислиш, игнорирай я напълно и я задраскай от живота си..

7.   Ти си резерва, а ония титуляра. Стане ли пак проблем с него, ти пак влизаш в мача..

Чингис Хан

8.   Просто си търси балъци, които да върже и използва. Пак ще ти се обади след време!

9.   Топ отговори, благодаря на всички!
Блокирана е и се чувствам доста по-добре.