Доказателството, че Ганьо е красавец, а Ганка посредтсвеница
Здравйте. По повод унижаването и плюенето с теми в, , Сподели, , по български мъже и идеализирането на Зак незнам си кой на турци, разни западни тиквеници и прочие споделям с вас доказателство, че българските мъже сме най-красиви. Ето четете нашенец стана, , Мистър Вселена, , https://www. vbox7. com/play:f75ff20670 Да му е честита, и да не си хваща българка, защото ще стане, , Мистър мухъл, , и, , Мистър комплекс, , Препоръчвам му някоя от арабския свят, която ще го цени и уважава, или азиатка. Но далече от Ганка. Та. Имаме ли българка, която да се похвали с такъв успех от световни конскурси за красота? Имаме дръжки. Една 6-та в света Жени Калканджиева и после всички мутри я изпоеваха, и добре че беше бедния мишок Тачо, който да я вземе и да стане не под чехъл, а под тежък смрадлив ботуш. В замяна на, което получава финансова издръжка от доста по- дъртата от него бивша евачка на мутрите от българския ъндарграунд и настояща сводница на елитни проститутки. Като цяло нашенското женско съсловие не може да сес никакви успехи, в каквото и да е било свера. Само за Стефка Костандинова се сещам. Евала Стефке! Но една птичка пролет не прави. Та чудя се аз от дек на дек нашата Ганга има такова великанско самочуствие? Че чак точи лиги по Зак, и да твърди как от българските мъже нищо не ставало. В България всяка втора с малко повече пари в джоба има корекция я по лице я по тяло. Аз съм обиколил цял свят толко изкуствени жени не съм виждал, колкото в България. Като цяло скандинавските са по-грозни от Ганчето, обаче разполагат с много повече възможности, но там само големите звезди от шоубизнеса имат корекции, но за тях е по обясними причини. А някоя от някое неизвестно немско село да видиш с джуки до челото никакъв шанс. Това говори само едно. Днешната българка е много комплексирана. Самочуствието и не е реално, а изкуствено. Типично поведение на комплексираните и несигурни в себе си хора.

Поздрави от Бай Ганьо

Коментари

1.   Мъж съм, ама ти май много се жегна от това, че те оплюха в темите ти за виетнамската ковра, девствената циганка и порнозвездата. Не се обиждай и не обобщавай всички Ганки, турци и не знам си какви, ами се промени, ако искаш стойностна жена до себе си. С купуване на девствени калайджийки, тикане на ковренските глави в хуя си и чукане на долнопробни застаряващи порноактриси няма да се получи със сигурност. Казвам го за твое добро с надеждата да преосмислиш собственото си поведение.

Надявам се, осъзнаваш, че няма как ти да си готин, а всички жени на света да не стават.

2.   Айде стига бе, комплексари скапани! Не искаме да ви четем душевните полюции!

Най-големият ганьо е този, дето за него всички останали са му ганьовци, понеже е комплексар!
Никой не ви е виновен, че сте посредствени хора и живеете в посредствено обкръжение, понеже не сте си направили труда да го отсеете, а чакате всичко на готово да ви се случва и само се оплаквате и пръскате смрад и отрова. ЛУЗЪРИ!
Като сте толкова върха на сладоледа, защо не се съберете с интелигентни и духовно напреднали хора, които са над нещата, винаги приятелски настроени и готови да помогнат, които се радват на успехите на другите и им помагат в бедите?
Много добре си знаете защо - ЗАЩОТО НИЩО НЕ СТРУВАТЕ, а също така и НЯМА КАКВО ДА ИМ ПРЕДЛОЖИТЕ на такива хора. Демек - НЕ ГО ЗАСЛУЖАВАТЕ!

На мен пък ми писна да ви чета помиите тука!

3.   До кога ще я дъвчем тази тема? Честно казано вече се изтърка тази "война" на половете и то в интернет. Поне да беше на живо да погледаме малко цирк и да си ходим. Стига вече.

Ронин

6.   Номер 2 Не рабрах кой те КАРА да четеш душевни полюции тука? И как? С пистолет опрян до челото ли? Как точно?

7.   Същият автор върти едни и същи теми, за циганката и виетнамката. Друга работа нямаш ли си?

8.   Доказателство колко си кух
Иначе теб специално какво те топли че, друг е хубавеца вселенски?

9.   Авторът на темата веднагически да върви да купува някоя камбоджанка, а Ганка, от която почна всичко, да заминава в някоя паралелна вселена, където България е населена само от жени. Така и двамата ще се кротнат, а ние ще си спомним защо е направен този сайт. Тук заприлича на жалко копие на Биг Брадър - само скандали и разни селски пръчки от двата пола си мерят простотията. Хайде, няма нужда от вашите пропуски във възпитанието и душевни несигурности!

10.   7, и за филипинката и порноактрисата.

11.   Казвам ви, че авторът е прав, а 2 е за лечение!

12.   Как може един човек да е доказателство за цяла нация?

13.   Ганка е посредственица, а ти кукуваш ли, кукуваш сам и искаш някоя жена да се грижи за теб, ама няма. Така, че не се притеснявай за Ганка, а си оправи психичните отклонения.

15.   ОФ номер 13 изложил съм аргументи обориги, ако можеш.Не знам кой кукува сам като по цял ден ти обикаляш темите и се плюнчиш.... пий хаповете и се пребирай на 4-ти километър празниците свършиха.

16.   Ха-ха-ха! Не съм гледала съответния конкурс и не знам как изглежда въпросния "красавец", но и сам го казваш, "една птичка пролет не прави"! Това, че 1 българин е спечелил някакъв конкурс, не означава, че повечето от Ганьовците не са размазани чичковци с ликьосан потник, нулева хигиена и наливащи се с бира и съответно с бирено коремче още на 25 години.
Така, че лекоооо, с превъзнасянето колко сте красиви, че е смешно.
А и сВера... я, преди да даваш акъл какви са българските жени, вземи отвори учебниците по български език.