Обичам бившата, но тя ме мрази!
С тази жена съм бил не малко време, говорим за 6 години! От ранна тийнейджърска възраст все още без интимност (15-16 години, до преди Коледа 2020). Имахме като цяло щастлива връзка с много редки, но когато се случваха, вулканични скандали. През времето съм пробвал с други, не се е получавало колкото и да ги опознавам, излишно е било да залъгвам с надежди или да използвам за секс, дори той не се равнява на секса с бившата. Тя е страхотен човек - за теми, приключения, много хубав секс, инициатор и иноватор е, много различна от другите. Аз също съм особен тип, човек на изкуството. Главната разлика и единствен проблем между нас беше, че тя е нереално ревнива, а аз общителен и ревнив само при реален повод, не за щяло и нещяло. Докато за мен е нормално жената да си има кръг от жени приятелки (мъже също, но там добре и приятелят й да присъства) и мъжът съответно да си има мъжка компания и събиране. За нея беше - "няма да ме вземеш, без мен тогава изобщо". Да, разбираше и се интересуваше от мъжки теми, но невъзможно беше насаме да изляза и седна с приятел на маса като нормалните хора, аз нямам тайни от нея, но моите приятели имаха. Излишно да кажа, че телефонът ми беше проверяван редовно и тя хвърляше нейния де, да погледна, не ми е било проблем, но пък и не съм с кеф ровел в нейния. Много ясно с други не съм общувал жени освен по служебни цели, но тя беше готова да ги изяде. Както ако не дай боже ме заговори жена в смесената ни компания без тя да е наоколо. За обикновен разговор иде реч. Общо взето не можех да дишам. Налагаше ми в един момент какво да ям, другите мъже мрънкат, но аз не искам някой да избира и да ми готви, а просто да хапнем всеки каквото иска. Не съм се стискал за ресторанти, мога да готвя и аз. Все дреболии, но се натрупаха. Тотална доминация това за мен като личност беше. Преподреждане на неща, бъркане по шкафове. Живеехме в квартира заедно и пак никакво лично пространство. В един момент се уморих и просто малко спрях да се боря, а тя реши да изневери... под изневяра разбирам нарочно да кани други момчета първо тя на среща, да им пише първа, да дразни. Каза, че е спала с един, може да ме е излъгала, но тогава ми кипна. Нарекох я думата с "к", събрах си багажа и изчезнах. Ще съм мъж под чехъл на една... това си мислех. Но нещата бяха по-различни. Че не се усети колко е токсична и колкото и да говорех, така е. Но това го правеше понеже ме обича, тя е скорпион (аз везни), не знам до колко е истина, но по-различен начин си показваме любовта. Тя ме е блокирала, махнала и каза, че след 6 години за ден щом казвам "край", за нея завинаги е край. И наистина след като скъсахме на 9 декември, повече не ми дава да я търся. Казала е на нейните, че иска да продължи напред БЕЗ МЕН, не иска приятелски отношения, не иска нищо. Това е. Но я обичам, хора. С друга нищо не мога да изживея, да си представя. Пробвал съм както казах. През годините имахме 2 по-големи раздели, но пак си исках нея. Обаче толкова крайно не е било. През другото време останахме приятели, сега е край... а аз не искам. Какво да направя да я върна?

Коментари

1.   Почерпи, че си се отървал.

2.   Какъв е тоя мазохизъм при теб, защо ти е да си връщаш това???
Вашето връзка е била отровна, консумираща душите ви по такъв грозен начин. Наистина, за какво ти е?
Не знам дали всички скорпиони са такива, но аз съм обградена от тях, имах и две връзки с представители на тази зодия и всички са ревниви, обсесивни, искат да доминират и контролират дори въздуха който диша другият.
А аз съм лъвица и е абсолютно невъзможен такъв вариант.

3.   Като не правиш нищо ще е по добре, защото с времето на нея ще и мине яда. Ако много настояваш и ѝ досаждаш ще те реже за спорта и от злоба. Поживей си и излизай пък с времето ако още я искаш ще си я върнеш с търпение. Все пак всичко минава с времето и на нея ще и мине.

4.   Добре е че сте се разделили, това са не здравословни отношения. А и щом си я нарекъл к* забрави завинаги да се върне при теб, шанс 0,човек който те обича никога не би те обидил по такъв брутален начин. Вземи си урок и продължи напред, не я притеснявай повече.

6.   Ще ревеш! Недей бе, човече. Имаш един тег по-малко в живота си. Обичаш я. Свикнал си. Но не си съсипвай живота си. Именно това, че тя те игнорира, те кара да я искаш повече. От личен опит ти казвам - бягай! Бягай, защото съберете ли се отново, отначало ще е приказка, след това иде старата песен на нов глас. Ще се чувстваш по начина, по който си се чувствал и преди. Виждам свестен човек си, дай това, което притежаваш като качества на някоя, която го заслужава. Няма да има човек, който да те посъветва да си я върнеш. Сам го знаеш. Не се самозалъгвай.

-

7.   Все едно описа моята бивша. Тя също е скорпион. Бягай далеч от такива. Скорпионките са такива - обсебващи и ревниви, но самите те изневеряват и крият с оправданието, че не е наша работа и не ни засяга. Такива никога няма да са щастливи и си заслужават съдбата - цял живот, колкото и връзки да имат, ще си останат "сами" и нещастни.

8.   7.. Точно в десетката братко .
Аз също съм , везни и бях лудо влюбен в скорпионка.
Те са патологични лъжци живеят в тяхна собствена реалност.
Според тях единствено тяхната дума е истина , всичко друго лъжа.
Обсебващи, манипулативни личности .
Те могат да ти изневерят с половината град ..
Но ти направиш ли го те изкарват по - черен , от черните .
5 - години тънах в тази токсична връзка ...
Събиранйя , раздели , лъжи и изневери .
Така е , сексуално много си пасваме везните сме доста сексуални .
Не , е без-известен факта , че те са направо нимфоманки .
Перфектна комбина но само за секс ....
А , ние не можем така имаме и чувства , докато те са брутални и студени
Общо взето пълни психари .
Напълно съм съгласен , че никога няма да намерят , щастието ..
Ще бъдат подмятани като парцали на - ляво , на - дясно .
Много мога да пиша по - тази тема , но няма да навлизам в подробности.

9.   Добре, момчета как ги хващате тези скорпиони? Аз искам една, а тя се дърпа каквото и да правя! Помогнете с някой съвет. Благодаря много :)

10.   Приятел, никога не се връщай при бивши. Няма смисъл. Щом връзката е приключила, значи е имало причина. Пиша ти го като жена, която скоро се върна при бившия си. И аз така, като теб - много го обичах, много се тормозех, обвинявах се и накрая какво, той пак си действа по същия подъл начин, не ме ревнува, но се дразни като аз го ревнувам, защото ми дава поводи, чати с други жени, подаръци, простотии, неуважение и т. н. Това е загуба на време и много излишна болка и тормоз за теб самия. Ще го разбереш. Дай си време, да я забравиш, но не се връщай назад. Миналото трябва да си остане в миналото.

11.   Аз съм жена везни, и аз съм много ревнива, но чак телефона да му проверявам или да не го пускам да излиза сам не е било. Мъжете мърмори те, че се задушавате и ви дразни женската ревност, но като загубите такъв човек и осъзнават че всъщност ви харесва. Защо чака да минат 6 години за да си тръгнеш и сега се цалваш, че я няма? Не цените това което имате, пробвал си се сигурна съм с някви дето грам не им е пукало за тебе, и си осъзнал, че другата те е обичала. Не мисля, че е спала с друг, и аз съм правила такива номера на моя понеже той никога не ме е ревнува. Жените обичаме да има малко ревност, ти си се държал все едно не ти пука дали някой може да се опита да ти я отнеме, не става така, трябва да покажеш че ти пука ти си същия като моя приятел. Никога нищо не му трева, а знам че е имало ситуации в които ревнува, но никога няма да си признае. Повярвай ми супер гадно е, предпочитам ревнив от колкото безразличен. Връща си я, отиваш и я взимаш толкова

12.   Леле същата връзка почти имах и аз, само дето със сменени роли - жена съм, а той скорпион - болен ревнивец. Това със зодиите на 100% не го взимам присърце лично аз. Голяма любов, голяма страст, ненормален секс, брутални скандали и задушаваща ревност!! Аз в един момент спрях да излизам изобщо с приятелки, за да си спестя скандали, обвинения и инати. Беше на път и от работа да се опитва да ме спре, но не позволих дотам да стигне. Също мнооооого го обичах, исках много да съм с него, но не издържах и казах край. Първите месеци криво и тежко ми беше, но не съм се огъвала и не съм се връщала назад, въпреки че продължавах да го обичам. Честно казано най-доброто решение в личен план, което някога съм взимала! Аз лично на себе си не смятам да си причинявам повече такива неща и смятам, че трябва да вдигнеш летвата и да се целиш по-високо. Има свестни жени и на място, тези болни ревнивци - дали мъже, дали жени НЯМАТ ОПРАВИЯ и това е една вечна агония и стена, с която просто няма как да се бориш. Ще ти провали живота такова нещо и аз лично за себе си реших, че по-добре сама, отколкото някой да ми трови живота! Повярвай ми с времето се преживяват нещата и ако не си някоя лапетия на 20г, нещата си идват на мястото и почваш да мислиш по-трезво и да се цениш много повече! Болна любов е това и тея хора според мен, обичат да ПРИТЕЖАВАТ, отколкото наистина да изпитват истинска чиста любов.
Живей си живота и не падай ниско с такъв тип жени. Дори и да се върнеш назад, много по-зле ще стане и ще те прави див и щастлив. А ако наистина ти е изневерила - просто никаква прошка.
Решението си е само твое, никой не може да ти налее акъл, но в случай, че искаш да чуеш някой изживял същият ад - не си го причинявай, заслужаваш много повече!

13.   Авторе, бягай далече от такива. Още не мога да се отърва от токсична връзка със скорпионка. Няма други такива манипулативни същества. Дори да ти изневерят ще се изкарат жертви. Дори целия град да я подмята като парцал ще се мисли за някаква много свястна и никога няма да си признае, че е една обикновена нимфоманка. Тези същества не мислят за никой друг и не изпитват чувства. Женени, разведени или сингъл - всички скорпионки са такива. Казвам ти го от личен опит. Година и половина бях с такава - разболях се заради нея. Изяждаше ми организма, буквално. Накрая не издържах, хванах я с бившия и, а тя казваше, че бил я тормозил, после бил я заплашвал, накрая каза, че били само приятели. Пължи лъжи!