Как да разпозная, че е гей?
Моля модераторите да публикуват темата ми.

Здравейте,

Влюбена съм отскоро в един мъж, който е невероятен - красив, умен, стилен, възпитан, ерудиран, въобще човек, с когото можеш да си приказваш на всякакви теми. Истински кавалер. Запознах се наскоро с него, защото започнах работа в неговата фирма като секретарка. НО се плъзнаха слухове от колежките ми секретарки, че е гей, че са го виждали да се целува с мъже и т.н. Той не е женствен, не чупи стойки и т.н., но е възможно да е от активните гейове, знам ли. Въпросът ми към вас е - има ли някакъв начин да разбера дали е гей? Мисля, че съм леко хлътнала по него и искам да знам дали изобщо има смисъл да се захващам, а не да се окаже, както много момичета пишат тук, че впоследствие е гей и да си блъскам главата и да съжалявам. Наистина съм много объркана. Дали колежките ми са прави? Все пак те са повече време в тази фирма и са виждали повече неща от мен. Казаха, че са виждали момчета да влизат в стаята му и после той да си тръгва с тях и да ги качва в колата си. Той е на 33 години, аз съм на 21 (скоро 22), ако това ще има някакво значение.

Ще се радвам да получа коментарите, препоръките и отговорите ви!!! Благодаря на всеки предварително, който се включи!!!

Коментари

1.   Питай някой педерунгел с гейдар.

2.   Ами ходи на работа облечена (по-скоро съблечена) като някоя жрица, като те повика по работа в кабинета си изтърви химикалката и се наведи да я вземеш със задника срещу него, без да бързаш да се изправиш. И така няколко пъти. Ако не реагира - гей е.

4.   Aми питай го - винаги най-простото решение е за предпочитане.

5.   Вие все по шефчетата си падате. Кажи й секретарка и не я обиждай повече.

6.   Може колежките ти да злобеят. Иначе можеш просто да го наблюдаваш известно време у да си извадиш изводи сама за себе си. Трети вариант - уж небрежно да го подпиташ или да загатнеш за твой приятел/ка с такива наклонности и да видиш как ще реагира. Успех!

7.   По принцип дали има приятелка, щом има разни слухове, може да е истина. Ами нямам представа, той обръща ли ти внимание, заглеждам ли се?
Аз имам познат на работа с малко женски маниери, няма приятелка, не съм го виждала с жена, също се чудя за него.

10.   Той може да те опердаши и ако е гей,какво му пречи

12.   Не се занимавай с шефове, и с колеги! Там където работиш не си вади друго! Защото рано или късно, ще съжаляваш.

..

14.   Според мен, няма как да тръгне слух, че са го виждали да се целува с мъже, ако не е така. Така, че постарай се да го разлюбиш.

15.   Обери слюнката, миличка, направо със салфетка се забърши. Той с каква ориентация е- не е твоя работа. Дали ще има интерес към теб- също си е негова работа. Нали я знаеш и онази приказка- човек, където си вади хляба... Готова си да му се метнеш, но не стават така нещата. Секретарка си, вярно, но карай по-спокойно.

16.   Клише е, но се опитай да му поискаш моден съвет. Ако се справи по-добре от средностатистическия мъж, имаш сериозен повод за притеснение!

17.   Секретарка с шефа! Класика в жанра.
Що не си гледаш работата и да престанеш да оглеждаш шефа си?

19.   Моят съвет е, щом ти е колега/шеф, не се занимавай (независимо от сексуалната му ориентация).
Ако пък много искаш да разбереш, опитай се в разговор с него да подразбереш, но деликатно.

20.   Авторката

Благодаря на всички ви за отговорите!!! Честно казано съм още по-объркана - уж ми се усмихва, говорим, но имам чувство, че ме възприема само като приятелка, с която може да си говори по разни теми, не и като сексуален обект. Той е просто прекрасен - стилен, с атлетично тяло, много обича да се поддържа, но никога не ходи с някакви кичозни дрехи, не си боядисва косата и пр. Абе въобще стегнат и стабилен мъж. НО никога не е виждан с жена - една колежка ми каза, че е говорила с него и той е казал, че не се интересува от жени. Но това звучи много двузначно - може просто да се е разочаровал от някоя жена и да не иска връзка сега, не е казано, че непременно трябва да е хомосексуален. Вече не знам какво да правя, усещам, че се влюбвам с всеки изминал ден като го виждам. Днес ходих да оставя едни папки в стаята и да занеса кафе - той се усмихна и ми благодари, но само толкова...

21.   Офиса е място за работа, госпожице, а не за гимназиален флирт. Може би ако по-малко време се чудите кои колеги са дашни и повечко се концентрирате над това да работите, ще имате по-малко драматични проблеми!

22.   Само на мен ли ми намирисва на измислена история?

23.   Ако има някой друг по-строен колега питай него. Като говориш с гей винаги си личи, щото те гледа влюбено. А и не можеш ли да познаеш по очите дали е привлечен от теб, аз така разбирам коя жена ме харесва.

24.   А да и забравих, послушай номер 12. Това предполагам не е сезонна или временна работа, сега ще ти обясня какво става:

- ревност - от други колеги;
- клюки;
- ако Мария спи с Иван и има проблем с Гошо, то Иван вече също има проблем с Гошо, въпреки че дотогава го е харесвал;
- ако се развали работата ще се гледате всеки ден;

мани тая работа, били сме там неведнъж

25.   И да не е гей, и да няма връзка с никоя, това не значи, че ще те хареса и ще тръгне точно с теб. Не се самонавивай и не се филмирай от едно "благодаря" и една усмивка, които нищо не значат. Помни, че си на работа за да си изкарваш хляба, не да сваляш мъже и офисът не е бардак.

26.   Гей е. Уви. Щом е шеф, и успешен, значи не се занимава много с други неща - и да иска да има връзка с жена, може би не може, явно е свестен, понеже поне не се прави. Уви, когато човек расте без мъжка фигура в семейството си в пубертета, започва да се идентифицира с майка си. Това е азбучна истина от учебниците по психология, уви. Знам го от опит ( ;. Човека не е виновен, но не си причинявай това - хем такива отношения в работата са много лоша идея, хем ще страдаш.