За какво да се обвързвам сериозно, като масово жените са били с по 2-3 накуп?
За какво ми е да се обвързвам и да правя семейство с жена, която с гордост ми заявява, че е правила тройки?
Аз решвнието съм си го взел. Чудя се обаче и съжаляеам всички мъже, които сме били влюбени в дадена жена, докато нея най сладко са я чукали по 2ма 3 ма накуп.
Е тая жена после ще ти разправя, че те обича и че иска дете.
И други жени съм чувал как се хвалят. А гаджетата им като баламурници се грижат за тях. Вечер тея същите жени ви цвлуват със същата уста, с която са лапали на по 2ма на вечер.
Не си заслужава грам усилията. Айде чакам сега яко хейт от жените, които се припознаха.

Коментари

51-81 от 81

60.   Сериозно, автора така и не отговори, за мъжете които правят тройка с две жени дали се отнася?

61.   Само надоумявам, как една жена сменила много партньори и участвала в тройки е к*рва а мъжът, направил същото НЕ Е к*рвар?! И аз не бих се омъжила за такъв. Нали той може, ама жената- не. Тя е боклук а той НЕ Е! Не на мене тия. Подозирам, че е авторът е сменил доста жени, но иска неговата да е девственица, да се е пазила, цял живот само за него.

62.   Ти изобщо, какво си правил с такива нестойностни жени или по - скоро, въпросът ми е; Бил си си изобщо с такива жени или само си слушал разкази на приятели и познати? Значи по твоята логика, ти би трябвало да си същият като тях.
Какво мислиш за мъжете, които са правили тройки и са били с много жени? Те стават ли за съпрузи и бащи?

63.   61, стискам ти ръката, че не би се омъжила за такъв. Аз съм мъж, но смятам, че тези неща пол нямат. Курвата си е курва без значение от пола.

64.   Жените колко сте интересни. Ако не е бил с много жени или с нито една значи нещо му има. Ако е бил с много е бил курвар.
Истината е,че се надявате да има сериозен опит, за да ви чука добре и само привидно лаете, че бил курвар.
Обаче като залитнете по някой много харесван правите всичко възможно да му привлечете вниманието. Даже колкото повече жени има около един мъж, толкова повече ви привлича.
Айде не ми разигравяйтв театри тука. Поне тука, анонимно не се правете на нещо друго. А мъжете, които застават на страната на жените... пичове с тая сервилност няма да ви огрее. Стига сте ходили, като кученца и - ох скъпа, да скъпа права си, разбира се скъпа . Happy wife happy life , това ви е мотото.

65.   Аз пък не мисля, че мъжете се интересуват да е девствена, моя мъж не ме е питал с колко съм била и да е само той например, няма разлика.

66.   Не ме интересува миналото на партньра, интересува ме, как се отнася той с мен, обича ли ме уважава ли ме и какво бъдеще бихме имали заедно. Какви са причините за една жена или за един мъж да а правил това - не ме интересува. Лично аз съм била с мъж, който е сменял много жени. Разделихме се поради различия. Той искаше да замине за чужбина, а аз не. Както и да е. В момента има страхотно семейтво обича съпругата си и няма и помен от предишния му начин на живот. Така, че не съдете, без да знаете, кой какво и защо е правил. Сега съм такъв, който буквално е бил с 2- 3 жени през живота си на 39 годишна възраст. Не може да мирне. Иска да живее. Ама, за него да се наживее, означава това, да е опитал от всичко в секса. Говори ми за тройки, четворки, разврат, как всички хора сме полигмани. Пратих го да си търси съмишленици. Аз търся друго. Не съдете и не обиждайте хората, защото е много грозно и говори какви сте вие, не те.

67.   Н 61, подозирам че, авторът в същност много иска, но не му връзват...иначе За къв му е да зяпа и рови именно сред такива жени?!

68.   Просто си огорчен от жените. И аз съм бил така. Ще мине, споко. Попаднал си на 1-2 курви и вече всичките жени ги обявяваш за курви. Това е детинско. За САЩ, където сексуалността е много по-разкрепостена, статистиките сочат, че между 8-10% от жените са участвали в тройки. В България подозирам, че процентът е под 5. Така че, не, повечето жени не са участвали в тройки. Опичай си акъла и стига с това огорчение и обобщение.

69.   59, на 22 съм, била съм само със сегашния си и много държа на него. Грижа се за него като за писано яйце. Дори и сега не ми пише, ако че знам, че е на логопед и се притеснявам за него.
Стига с тези ваши к*рвенски разсъждения, че нямало нормални жени. Няма сред к*рвите, на които се прекланяте. Ама то щом няма секси прилепнала дрешка, грозна прическа и к*рвенската жилка в погледа, не е жена за вас, нали? Еми, заслужавате си ги такива жени.

70.   64, а мъжете не сте ли същите? - ако и девствена, е неопитна, скучна и нещо й има. Ако е била с много мъже, е к*рва, ама точно покрай такива се навъртате. Даже познавам един, дето подари цвете на градската ***, защото се надяваше на нещо сериозно, заедно с една камара други баламурници. Ходите след жени, чиято слява е ясна, правите се на посмешище и после кой ви с*а в гащите.

71.   70, напротив девствените се ценят, че не останаха.

72.   71, хаха, не съм забелязвала, съдейки по себе си преди. Когато ме разпитваха познати за тези неща и им намеквах, че не водех полов живот, ме гледаха така, все едно нещо не ми е наред. Една приятелка идва от религиозно семейство и също все още е девствена, та казва, че масово от момчетата я подиграват заради това. Така, че ми е ясно колко цените девствените.

73.   До 69 - радвам се, че има жени като теб все още. За съжаление аз все още не съм намерил такава, а съм изключително внимателен с жените. И не ги търся в "курвенските" среди. Една жена, според мен освен да държи на мъжа до нея трябва и да се поддържа, да е красива и секси. Както и мъжът трябва да изглежда и държи така, че жена му да се гордее с него.
И жени, бъдете по-внимателни и не си лягайте с някой след първото уиски или фрапе. Повярвайте, не е престижо.

74.   Докато българските мъже позволяват дъщерите им да се ебат с по няколко накуп, така ще е. Ама българските мъже може да се въргалят и мърсуват с хиляди жени, но са твърдо убедени, че техните дъщери са непорочни! Хаха!

76.   72, имах предвид истинските мъже, не комплексарите. Един нормален човек никога не би се подигравал за каквото и да е, не говоря само девственост. Щом тези са се подигравали, значи са комплексари и те не са критерий за това дали се цени девствеността. Такива хора нищо не ценят, не само девственост.

77.   Защо да се обвързвам с мъж който е спал с дузина жени и смта това за нормално Е тоя мъж после ще ти разправя, че те обича и че иска дете.
Спалиса с проститутке и всякакви и после ще ми искат семейство няма как да стане
Това е женската гледна точка за тези мъже като теб авторе. Eдинствено не вярвам ме си и имал повеече от две итимни партньорки а може и толкова да няма. Доста разстроен ми се виждаш най-добре не се жени, ти си си самододтатъчен.

78.   Влизал в библитека аз какаво да търсиш книги на Джордън Питърсан ли ?
Опомни се наглото ти поведени няма да те доведе до хубав край. Коментарите които правиш те правят още по-смешен ,да наричаш една жена устата курва защото е изказала мнение което не ти харесва. Вероятно смяташ себе си и за въпитан в голяма заблуда си, а това че теб те заобикалят жените е повече от ясно Не съм 3 но няма как да мълча пред такива палячовци .

79.   78. Коментарите които правиш те правят още по-смешен ,да наричаш една жена устата курва защото е изказала мнение което не ти харесва.

==================================

А кое те кара да мислиш , че ти не си смешният? Хвърля се като Дон Кихот да защитава Долсинеи , дето няма да види в реалният живот. А защо пък ти и жените не се позамислите , защо мъжете се държат така.? Защо стават хиляди , тези мъже които се държат така? Как пък една жена не видя вината в себе си.

НЕ СЪМ АВТОРА

80.   От автора до 78

Точно Джордън Питърсен търсех. Като се кажат нещата с истинското им значение и се каже истината и почвате да обиждате. Ама не ме засягаш. Това поведение ми е много познато.
Айде прочети пак коментар номер 3 и виж как е написан.Виж само злибния език, който използва.
Кой език сега наричаш нагъл? Виж хубаво думите, които използва.
И какво стана, на мен не ми харесват мненията, а тука ми скачате като за световно. Ето, и аз изказвам мнение с темата си. Даже не задавам и въпрос, като не им харесва кой им дава правото да говорят нагло? Същата работа се получава.
Дано не си мъж, че вече дадох определение за такива като теб.
А иначе не се притеснявай за жените, с които съм бил. Повече са от 3 .
Даже висшистките, с които излизах се оказа, че са същите. И то в специалност, в която се влизаше трудно преди години и уж бяха интелигентни. Имаха същото поведение и мислене като чалгаджийките, никаква разлика.
Понеже твърдят тука, че ги търся по чалготеки. Както и да е, безмислено е да продължавам.

81.   Ето какви са днешните мъже - търсещи жени само за едното ч...кане...

Може да прочетете повече тук какво мислят за жените и как мъжете възприемат жените - https://pickup-project.net/forum/index.php

82.   Аве пичове, четете класическа литература, а не Майкал Джордън и Питър Джаксън.

83.   От 69, 70 и 72 до 76: съгласна съм, но такива мъже вече са на изчезване.

84.   Отговорът на въпроса ти е много прост, авторе - такава ти е средата и човек привлича това, което самият той е. :) От близките ми приятелки 3 са девствени, а са на 20 , не са грозни. Останалите ми приятелки не са спали с повече от 2-3 общо досега, камо ли накуп и да правят някакви тройки и генг бенг.
Просто ти нямаш морала, който изискваш :) примири се и си вземи такава, очевидно ти отговаря на нивото.
Ж22

85.   84 - айде изчакай още една-две годинки и тогава пак ще си говорим!

Ела да пишеш пак, какво се случва с твоите "непорочни" красавици...

Времето е най-големият атестат за такива като вас! За да ви лъснат миризливите и долни „начесвания“. Мислиш, че не сме виждали уж много добри и примерни принцески, които малко по-късно стават к***и и проститутки.

Авторе, жените в огромната си степен (>95%) не може да ги ползваш за нищо сериозно! Просто такова е качеството и това се предлага. Примири се!

Затова и когато някой ден (пожелавам ти го!) забремениш някоя, не взимай присърце, какво се случва в главицата ѝ. Докато е мирна и кротка, си даваш данък "баща", след това да се оправя, както може...

Поздрави!

86.   До 84

Викаш 3 девствени на по 20 и останалите на по 20 са спали с 2-3 колко му е. На 30 ще сте с по 40 бройки споко. Ще наваксате.
С добро темпо се движите.

87.   От 78 до 80
Трябва да кажа че съм приятно изненадана, че не ме нападна по-остро само защото я защитих. Колкото до Питърсън няма да отрека че за мен той е интелигентен, и в същото време много добър манипулатор. Насочил се е в правилната поска към мъжете които нямат самочувтвие, и в техните представи е нещо като ментор. Не ми харесва двуличието което проявявя на въпрос против феминизма ли сте той отговаря с НЕ, а идеите които изразява са по-скоро в разрез с него. Не мога да приема на сериозно хора които твърдят че жената трябва винаги да върши всичко вкъщи иначе не е добра съпруга или майка. И такива които смятат че да баде oбразована не и е от полза.
Като възпитан човек, какъвто смятам че съм, ще ти се извиня акo съм те нагрубила много. заставам зад мението с, и че не бива да поставяш етикети като устата курва на хора които не познаваш добре, а даже и да ги познаваш не е хубаво.
Не знам защо свързваш образованието на човек с предпочитанието му за музика, но в Бългаия масовo се слуша поп-фолк и няма отърване от този деградирал жанр, поне в скоро време. Аз самата не го слушам, но често ми се налага когато съм в компания.

88.   79 ще го кажа само веднъж и дано ме разбереш
Аз определям себе си като активист подкрепящ женската еманципация, защототo тя е полезна за обществото ни. Не вярвам че един ден ако имаш дъщеря, ще искаш тя да бъде подтискана по какъвто и да било начин.
Колкото до вината в жените къде съм казала че те са безгрешни?
Има токсична женственост така както има и токсична мъжественост. Това че е еди мъж е лош, не означава че всеки мъж е такъв същото е и с жените.
Харесвам Дон Кихот благодаря за сравнението обаче съм жена.
Тук искам да споделя една история oт детството си
В училище имаше момче което беше тормозено от другите момчета буквално всяко междучасие, и аз бях от малкотo хора които го защитиха, защото така е правилно Защото няма значение мъже или жени.

89.   До 77 - Повярвай, и аз мисля като теб, въпреки, че съм мъж. Не мога да приема някой/някоя, който си е вял байрака и в един момент казва - миналото няма значение, от утре почвам наново. ВИНАГИ има значение какво си правил и какво ще правиш.

90.   Много са ми антипатични и мъжете и жените, които си позволяват да съдят останалите, да слагат хората под общ знаменател, без да знаят тяхното минало и прочие. От поста лъха агресия, омраза и ненавист към жените. Авторът го е яд, че тия обвързнаите "баламурници", както ги нарича, вероятно са щастливи с жените си, за чието минало авотеът нияо не знае, а само предполага. Авторе, докато имаш такова отрицателно мислене и съдиш ще си в това положение и ще виждаш само жени, които са полигамни и са били с много мъже. Даже и да не били, в твоята глава ще- са и вече всички жени са К*ви. Не ме интересува миналото на хората, също съм наранена и разочарована от мъжете в живота си, но не бх си позволила да съдя. Начинът по който, определяме другите, всъщност определя не тях, а нас.

92.   Защо всичките мъже в коментарите са някаква смесица от incel-и и nice guys? Много е гнусно за нас, нормалните хора :)

51-81 от 81