Моля за съвет,прочетете историята
Здравейте, историята за която искам съвет е следната. Едно момче ме харесва обаче аз него вече не. С течението на времето разбрах, че не го искам. Скоро ми писа и ме покани на среща, но му отказах и го блокирах отвсякъде за да няма повече контакти с мен. Не след дълго време неговия приятел ме добави във социалната мрежа и ме покани на среща. Бях готова да отида, но след запитване от моя страна дали мога да взема още хора с мене отговорът беше че ще станем доста повече хора, което ме усъмни много и реших да я откажа. Възможно ли е той да е поискал среща чрез приятеля си? Моля ви за съвет! Благодаря на редакторите за публикуването и на всички отзовали се със съвет!

Коментари

1.   1во е супер инфантилно да блокираш така някого - разбирам ако след отказа ти е продължавал да те тормози да го блокираш, ама това твоето е...бъзла. 2ро толкова като те съмнява за приятеля му - ами питай го бе.

2.   1.На колко години си?
2. Възможно е, но е възможно също така и този негов приятел да те е харесвал също и сега да иска да те опознае.
3. Защо ти е да викаш и други хора като се запознаваш с някого? :D

3.   Възможно е и какво те топли това теб ?

4.   Не ти ли стана съмнително, че негов приятел изневиделица те добавя , пише ти веднага и ти иска среща? Та това е същия човек, просто ти пише от друг профил! Елементарно е.
Значи единия не го щеш вече, но с абсолютно непознат(така предполагам, не си написала дали го познаваш) си веднага готова да се видиш?! Станало му е ясно каква си и колко си лесна. Иначе на въпросът ти-да, той е бил. Пък и какви други хора ще ти трябват на среща между мъж и жена?!
И въпросният не е цвете, но пък и ти веднага се хвърляш на всеки.

5.   До номер 1 не съм бъзла и го блокирах защото продължи да ме тормози!

6.   До номер 2: На 26. Той е много по-голям от мене и му е ясно че няма да стане между мен и него. Отностно питане ми за други хора реших само да пробвам ситуацията

7.   Освен нещата дето са казали другите, а ти ква работа имаш да каниш други хора на среща с момче? ! Тъпа ли си или какво? Той иска да се опознаете насаме, ти ще викаш още хора, че и ще се съмняваш, когато той ти каже, че не е ок с това? ! Ти честно ли!? А какво трябва да направи, при положение, че иска (примерно) да те сваля? Да му доведеш всичките си кокошки там да му грачат и той да не може да вземе думата да си поговори с теб ли?
Много тъпо парче си, честно.

8.   До номер 4:И двамата са реални и ги познавам и двамата много добре. Не ми пише той от профила на приятеля си. Първо изобщо не съм лесна, въпросът ми беше дали той кара приятеля си да иска среща с мене за да дойде той вместо приятеля си. И съм написала че отказвам среща и на двамата. Исках да пробвам какво ще му е мнието ако взема повече хора с мене. Но той каза че ставаме много хора и за това писах тук....