Среща с бивш
Здравейте на всички! На скоро се обвързах с едно момиче. Аз съм почти на 19, а тя почти на 17 години.
Всичко във връзката ни протичаше нормално. Влагах цялото си внимание за нея, любов, загриженост и нежност към нея, като от време на време си я закачам разбира се и си я размивам.
Цели 5 дена нямахме проблем, докато не ми сподели, че от време на време ще се вижда с бившия си и неговите приятели, като си писахме вечерта.
От там започна целия проблем, защото аз съм твърдо против да се виждат макар и бившия и да има приятелка(поне така тя твърди , което със сигурност не е така, но и да е така - нищо не им пречи да се натискат зад гърба ми)
Всъщност в деня преди малко по-късно да ми сподели факта, че ще се виждат - вече го е направила. Уж за 10 мин. пред тях да му помага за колата, което звучи смехотворно. Извинявам се, но кое момиче се занимава с коли бе ЗА БОГА! Кое момиче е автомонтьор?
Каква работа има при него?
Като я попитах защо не ми е каза - мълчеше ми и ми затвори.
Цял ден не и писах.... Вечерта ми пишеше - "Съжалявам. Липсваш ми <3". От там аз и отвърнах "По-късно като се прибера ще обсъдим тази тема."
Така. Прибрах се и си писахме. Познайте какво. Карам я да спре да поддържа всякаква връзка с този човек и тя - "Няма как да приема това условие." Споделих и какво ме тревожи и тя ми каза, че няма как да са се получили работите с бившия и дори, с който и да е друг.
Моят проблем е такъв, че се вижда с бившия и със сигурност ми изневерява. Грам доверие и нямам!
Нейният проблем - нямам и доверие.
Така. Дадох и вариант - да ми прати всеки един чат с него. Дори и да е изтрит ще направя backup. Също и телефонните разговори да минават през мен.
Отказа ми на всякакви условия за да прекъсне връзката си с бившия, виждането си с него и дори да намали контакта с него.

Дали си мислите същото като мен - изневяра. Да се натискат зад гърба ми и да правят секс?
Споделете ми вашето мнението.
Ще се радвам да ги прочета.
Благодаря Ви на всички за отделеното време и внимание!

Коментари

1.   Определено не е добре, ако някой чак толкова държи да си гледа бившите. За какво изобщо си говорят?! Ако нямат деца, имоти или нещо, което да делят, защо изобщо поддържат отношения?!
Щом на някой му са скъпи срещите с хора от миналото, да си стоят с тия бивши и да правят тройки.
Това момиче просто явно още го обича и затова изпада в криза , защото си и казал да не се виждат. Кажи и да си прецени кой и е по-важен-този бивш, или ти. Но според мен ти си просто ей така, а той е в сърцето и.

2.   Най-доброто решение е да ѝ биеш шута. Такива долни номера не трябва да толерираш, на*би я за последно и разкарай този боклук от живота си.

3.   Аве брат....какво "ще го обсъждаме по-късно"?! Направо й казваш "окей, явно БИВШИЯТ ти е по-важен от НАСТОЯЩИЯТ/БЪДЕЩИЯТ, окей, тогава отивай при него". И адиос!

Путката е на 17....животът й е даскало и квото прави извън даскало. Като й е ТОЛКОВА ВАЖНО да е около тоя човек, да си седи с него. Бий й шута. Има два варианта - или ще приеме решението ти, или ще си седна на гъза и ще ти угоди. И в двата варианта ще получиш отговора си.

Ти се опитваш да преговаряш и това е слабо. Поставяй ултиматум и не го мисли.

4.   Не знам дали ти изневерява, но след като не можете да стигнете до консенсус, се разделете. Просто, сте различчни. И, не се трови, да я обиждаш, квалифицираш, следиш и подобни. Просто , я подмини, но се дръж естествено, ако се засечете някъде.

5.   Кажи - Да мило така е, права си. Набий един кур вечерта яко, като на проститутка с шамари. На другия ден ден и събери багажа още сутринта.
Нека ходи при бившия.

7.   От автора на темата - "Среща с бивш. "
Благодаря Ви, че споделихте вашето мнение.
Обсъдихме темата и си призна, че го хареса.
Това, което аз направих и казах още веднъж да избира между мен или бившия си. Съответно тя пак на нейното - "Няма как да ми поставиш такова условие. И двамата сте ми важни по едно и също ниво. "
Казах и че до тук бях аз. Не мога аз да се притеснявам за нея всеки път, докато ме няма, или съм по задължения или нещо друго.
Не ми хареса никак това решение, но трябваше да го направя. Предпочитам, каквото като страдание и чувства да отминат сега, от колкото да си губя времето с нея за напред и да станат нещата още по лоши.
Бъдете живи и здрави всички и благословени! :)
На никого не пожелавам да минава през този етап, който аз преминах.