Драма#Недоразумения
Имам конфликти с приятеля си относно един казус!!!
Горещото Лате винаги го пия с двойна сметана и мисля, че масово голям процент от българите го пият с двойна сметана, а той спори, че повечето слагат едно пакетче кафя захар!?
Нека повече хора споделят с какво си пият Латето.
Наистина съм убедена, че повечето български граждани го пият с двойна сметана? Права ли съм, споделете с какво овкусявате Латето си няма значение откъде го закупувате дали е от Starbucks или от Costa.
Моля споделете!!!

Благодаря!

Коментари

1.   С двойна сметана естествено!!!

2.   Аз пък не пия лате. Да не се окаже че съм афганистанец?

3.   Не пия такива неща. Само изворна вода, чай и рядко фреш.

4.   Повечето истински българи пият домашна гроздова от казана на дедо с шопска салата (туршия -според сезона) от зеленчуците на баба. Латето е за джендъри.

5.   Ще си пия кафето както си поискам и никой нищо не може да ми каже.Помисли върху думите ми.Т. е. Никой няма право да ти каже как ще си пиеш кафето ,това си е твоя работа.Ай стига бе ,живеем в 21 век!!!!!От ж 57 г.

6.   Да ви имам драмите...

7.   Него какво го бърка как го пиеш?

8.   Потревана съм от коментарите Ви!

Я се вземете в ръце и ми споделете дали си слагате двойна сметана или пакетче кафя захар в Латето?
Ако не сте го консумирали нямате право на глас!
Това е положението!!!

9.   Аз изобщо не пия каквото и да е кафе. От време на време чай и през вечер една малка ракия или чаша червено вино, задължително домашни.

10.   По-голяма част от българите изобщо не пият лате и други детски напитки, камо ли с двойна/петорна сметана. Вие по-добре спорете за нещо по-смислено.

11.   8 - Аз пък съм потресен , че правиш драма и тема от пиенето на някакво си кафе!

12.   Пия само чисто кафе, дори и без захар.

13.   Темата май е шега, ама да се включа:
Без никаква сметана и без захар.

14.   Абе вие в тоя сайт добре ли сте? Модератори тази тема е нямам думи... Обаче вие я публикувате, отделно одобряват всички коментари, а има теми които чакат с дни одобрение на коментари, въпреки че са далеч по-интересни и сериозни. Заслужават внимание и бързо реагиране. Защо сте такива не мога да разбера?

16.   Кой пие кафе бе, братко?!?

17.   Не знам как го търпиш. Не може нормален мъж да пие Лате със захар. Абсолютно си права

18.   Кафето има микроби, трябва да се пие само алкохол.