Аз съм гнусен перверзен чичак
Във връзка със зачестилите напоследък теми на момичета, привлечени от значително по-възрастни от тях мъже, реших и аз да си кажа болката.

Аз съм семеен мъж на 40 и има едно около 18-годишно момиче от съседния блок, което всеки път ме гледа втренчено, като се разминаваме и дори ме поздравява с палава усмивка, без да се познаваме. Аз дори на поздрава не и отвръщам, но ако трябва да съм честен, и аз още преди си я харесах. Не мога да си обясня, но изпитвам някаква странна химия към нея, която не съм изпитвал към друга. И химията ми не е само сексуална, а имам някакво привличане към нея като за връзка. Странно е това привличане и не мога да го обясня. Сякаш има нещо като телепатия между нас, аз я усещам тя какво мисли и чувства и знам, че тя усеща какво аз мисля за нея. Просто само за секунда като се разминаваме, се разбираме само с мимолетен поглед без думи. Но и знам, че би било тъпо да правя каквото и да е зад гърба на жена ми, още по-малко пък да тръгна с нея. Не съм такъв човек да изневерявам, противоречи на принципите ми. А и тя все пак не е много по-голяма от моето дете и едва ли ще мелим брашно заедно, ще сме на коренно различен акъл. Имам щастлив брак и прекрасна жена, която обичам и която не заслужава подобно поведение. Но определено си мисля за нея - тя е толкова нежна, естествена, чаровна, като ангелче е, с руса коса и сини очи. Ако бях свободен мъж, определено бих искал да имам връзка с нея.

Чувствам се виновен и отвратителен човек, че изпитвам това към нея. Нито ми отива на годините, нито на семейното положение. Знам, че ще нападнете всички, но аз си го заслужавам.

Коментари

1-50 от 67

2.   Мисля, че си прекалено критичен към себе си. Това са нормали неща. Не се вглъбявай толкова и си гледай семейството. Иначе е нормално да те привлича тя и вероятно и тя да е привлечена от теб.

3.   На 40 не си чичак.
Иначе чувствата ти са съвсем естествени, по-странното в днешно време е, че не действаш по въпроса. Малко мъже биха пропуснали девойче на 18, което им се усмихва палаво. Поздравления за това разбира се.
Не го приемай толкова драматично... и тя ходи до тоалетна, и тя е писнала на някого. Няма какво толкова да ѝ идеализираш, просто защото е нещо ново и различно. Крайният резултат е все един и същ и рядко е хубав. Дори и да имате връзка, когато започне да повяхва, животът да я очука и т.н., ще се захласнеш по друга свежа трътка. Привлекателни и интересни момиченца - бол; ако тръгнеш по тоя път, ще се побъркаш и все няма да е достатъчно.

4.   Ама ти слушай дебелите застаряващи жени тука или другата част са млади, ама грозни с куп претенции и изисквания.
Не ги слушай изобшо. На 40 първо не си чичак. Второ, много ясно, че ще си падаш по млади девойчета. Няма да си падаш по по стари от тебе. Плюс това тя е на 18. Можеш най-спокойно да правиш секс с нея. Да не казвам колко момочета има, които си мечтаят за по-възраствн мъж.
Но иначе да, ако жена ти ти е вярна и порядъчна жена, не ти прави проблеми за шяло и нещяло. И ако като цяло си напълно щастлив, то няма смисъл за едното ебане.

5.   Много сте гнусни всички в коментарите

6.   Абе в сравнение с нея си си чичак от всякъде, гледай си семейството и не се занимавай с глупости, даже и да ви се получи нещо, вярваш ли, че имаш бъдеще с 18 годишна? тя си е в разцвета на силите, не казвам, че ти не си, но до оня ден е била до полата на майка си. Би ли се почувствал добре, ако жена ти си фантазира с млади момчета?

7.   Аз си мисля, че просто ти харесва, че те харесва. По принцип не си толкова стар, но няма как възрастта е голяма, но си прав за жена си, трябва

8.   Н 5, да, веднага излязоха заварените педофили в подкрепа...

9.   4 - Ако имаш дъщеря на 18, ще я посъветваш да пуска на всеки женен 40 годишен, който точи лиги по нея ли?

10.   Каква връзка с нея? Хипотетично да предположим, че дори и да не си женен пак не можеш да имаш връзка с нея, тя е с детски акъл. Днес харесва теб утре друг. Тя макар и съзряла физически е още дете. Явно караш втори пубертет, това е често срещано явление при мъже и жени на 40. Искат да се почувстват все още млади, живи, желани, да докажат на себе си, че още стават. Това е подсъзнателно. Някое момиче там ти се усмихнало и ти веднага езика до земята. Човек, осъзнай се! Ти много знаеш какво и е в главата и колко още като теб са и в главата. Излагаш се направо! Не че е невъзможно да си легнеш с нея ама струва ли си?

11.   На 40 тепърва влизаш в средна възраст. Нормално е като по-млад кльопаш каки, после ти харесват по-малки. А и тя самата те закача, нормално да те ласкае вниманието.

12.   Момата си е пълнолетна, к'во се притесняваш?
Нормално е да ти харесва. Тя е вече жена на 18 и иска секс, повече от тебе повярвай ми!
18 жена е като Мерцедес на 0 км. А жената БМВ на 200хил. Много ясно, че ще си падаш по новото.

Проблемът е, че си женен и то с дете. Ако беше ерген, нямаше да пускаш историята, тука. :)
Ако един път си легнеш с нея, няма да ти е за последно, ще ти хареса и ще продължиш с месеци, дори и с години.

13.   На 40 си и чичаче,както и жените на 40 са лелички вече. :) Иначе, всички мъже сте еднакви по отношение на изневяра или желание за такава.

14.   Да, чичак си за момиче на 18.

15.   Номер 2, НЕ ЛЪЖИ, човека че това е нормално! Не е нормално, едно момиче да прави секс с някой който може да и баща! Не е нормално, нито е морално! Но много хора го правят за съжаление! Но недей да лъжеш човека че това е нормално. Да, за 18-годишната си чичка! Стой на страна от нея, по-добре ще е за двама ви. Ако обичаш жена си, казваш щастлив брак си имал...не се занимавай с това момиче.

16.   Номер 2, НЕ ЛЪЖИ че, това е нормално! Не е нормално момиче да прави секс с мъж, който може да и е баща! Въпреки че това се случва редовно!И никога не е спирало. Чичак си ДА, за 18-годишна със сигурност.
Ако обичаш жена си, ако си щастлив, не поддавай на такива глупости, не прави такива неща и я игнорирай. В никакъв случай,това не е нормално..

17.   Единствения проблем е че виждаш нещо сериозно там където има единствено сексуални искри. Жените принципно са тези които са склонни да драматизират и да изкарват че сексуалното привличане е най-висшата любов, но явно и теб не те е подминало. Иначе да, мислите си четете, че и двамата си представяте креватна гимнастика, нищо повече. Вземи се в ръце и мисли трезво, тогава ще ти минат всичките илюзии.

18.   Чисто извращение. Ако имаш дъщеря на 18, ще ти стане ли готино, че твой набор я иска?

19.   То не е невъзможно да се привличат и искат, но ако са свободни. Той не е, да гледа жената. Иначе според мен мъжете на 40, би трябвало над 25годишни поне да имат критерии за възраст. На 18 е дете още.

20.   " Не е нормално, едно момиче да прави секс с някой който може да и баща! Не е нормално, нито е морално! Но много хора го правят за съжаление! Но недей да лъжеш човека че това е нормално."

Не че нещо, но кое му е "неморалното"? Би ли обяснил/а?

"Иначе според мен мъжете на 40, би трябвало над 25годишни поне да имат критерии за възраст. На 18 е дете още. "

Не и според което и да е законодателство в северното полукълбо.

21.   15, кое му е ненормалното двама пълнолетни и необвързани с други да правят секс по взаимно съгласие? Питам по принцип, не във връзка с темата.

22.   Хора, нормално е - тя е съвсем млада и привлекателна, ако авторът изглежда добре, защо да не го харесва? За мъжете пък дори няма да коментирам - кой е най-популярният жанр в порното? Тийн. Почти всички искат стегната, свежа тийнейджърка - леко наивна, лъчезарна, която да ги гледа с възхита. Бас държа, че масово за това си мечтаят и въздишат, ама или нямат топките, или не ги харесват обратно. Както казах по-горе, почти никой не би върнал това момиче, ако му даде възможност. Дали е морално обаче, как би се чувствала жена му или той, ако тя залита по някакви готини младежи, е съвсем друга тема. Гадно е, на мен със сигурност няма да ми е хубаво, ако мъжът ми точи лиги по ученички, доста ще ми удари самочувствието и ще ме подсеща колко здрава конкуренция имам. Та не бъркайте "нормално" и "морално". Момичетата на тази възраст предлагат едно, по-възрастните жени друго. В свят, който се върти около секса и как основната функция на жената е да е млада и привлекателна, не знам какво очаквате. Това е нашето нормално, даже винаги си е било, но сега цели индустрии се издържат от него и то добре, така че трябва да ни е ясно. Консуматорство и нищо повече, уви.

23.   Абе не че нещо, ама вижте снимки на 18-годишната Памела Андерсън колко свежа, естествена и лъчезарна изглежда и нейни снимки на 40 с всичките ѝ фитнеси, поддръжки, корекции, скъпи тоалети, гримове, прически, светлини и др. как изглежда. Изобщо няма същото излъчване и свежест. И това Памела Андерсън. А какво да кажем за обикновените жени, на които работата и финансите не им позволяват да висят по салоните и фитнесите по цял ден?

Дайте да си говорим истината. Едно хубаво и естествено 18-годишно момиче си е доста по-привлекателно от всяка 40-годишна жена поне във физически план.

25.   23, зависи от гледната точка и вкуса на човек. Няма сила на земята която да ме накара да бъда привлечен повече от 18 годишно, отколкото от някоя кака. Въпрос на предпочитания, стига хората да са пълнолетни да правят каквото искат.

27.   От 20

Ще получа ли конкретен отгпвор или ще е само "звездици" ?

28.   Отново номер 16, към номер 20

А ти ми кажи, кое е нормалното в това, 40 годишен да прави секс с 18-годишна която спокойно може да му е дъщеря?! А ти били бил окей, да хванеш 18 годишната си дъщеря, с някой на 40-42 ? Няма ли да си събира зъбите? Или щом е чуждо може? Много са изкривени човешките ценности и казваме на ненормалното, нормално и обратно..

29.   Няма нищо по-гнусно от разни застаряващи чичковци да точят лиги по набори на децата им. Противно е дори да ставаше въпрос за жена на жена на 40 , която въздиша по тийнейджър.
Какво реално можеш да и предложиш, освен изхабено тяло? Че чак и за връзка?! Да ти дондурка децата, които ще са и набори? Да готви манджички и да ти пере чорапите и гащите? Да си похаби младостта със стар мъж?
Криза на средната възраст.

30.   По възможност я опраскай и бегай, живота е един и това ще ти остане як спомен, колко като теб искат и мечтаят да легнат с младо девойче, над 90%от мъжете на 40 биха я опънали
Направи го, изкефи се и до там, не разваляй семейството си, просто за якия кеффф

32.   На 24 съм и от 35 нагоре са ми гнусни чичаци, пък какво остава за 18-годишна. Много ви се ще все да натрисате, че не сте стари и сте си още хубавки батковци ама не сте. Гнусни, сбръчкани, космати старчоци сте. Всички съседи си се усмихват и се поздравяват, чичета. Не летете чак толкова в облаците, защото жените не са смачкани като едно време и ще ви приземят в съда някой път.

33.   Хаха 32 ,не си на 24 ,просто те е яд ,че човека харесва младото,а ти си застаряваща мома,която никой не поглежда

34.   Много сексистки и грозни коментари! Какво им е в днешно време на 40-годишните жени и защо мъжете на тези години смятате, че при вас времето не оставя следи? Младото било младо... Да, за младите мъже. Жалко изглежда - баща и дъщеря, или дядо и внуче - и такива ги има. Каква е тази злоба към жените - били повехнали, изхабени. Ами, ако мъжът до нея не я щади, не ѝ помага с нищо и не си я гледа, ще повехне, разбира се. Една щастлива, обичана жена има шанса да си е свежа и на 60.

35.   19, кое й е детското на тая? Гледа дисни ченъл, играе с кукли , ходи по детски партита и се кефи на понита и принцеси??? Стига сте ги детенцали такива! Повечето се счупват да се е**ат, пушат и пият, тоя дечица ги изкарва. Деца са до 13- 14, после думата е "тинейджър"! А защо е така, ами отвори си един учебник по биология и виж за това нещо, наречено "пубертет"!
На Запад повечето са големи хора с някаква самостоятелност, а само в тъпата българия на 15 ги изкарват "малки и неразбиращи дечица", на 18 и 22 също, че и на 30! Аман!

36.   "Една щастлива, обичана жена има шанса да си е свежа и на 60."

Посмали малко.

39.   Айде пак поредната тема, която ще се направим, че е истинска

Чичак според мен не е толкова до години колкото до външният вид, все едно някой ще каже, че Джордж Клуни в първият филм на Бандата на Оушън когато е бил на 40 е чичак, или пък Леонардо ди Каприо, някой по-местни примери са Александър Сано, той е на 43 години

Аз съм на 19 и за мен чичак е някой и на 28 години, ако е с типичният чичакски вид: бръсната глава или прическа първи номер, дебели бузи, бирено шкембе, битов алкохолик и тн. вече се досещате

40.   Права си 19, но тези които постоянно пишат тук разни съчинения и леят логореи в коментари, а и принципно, не са нито като Клуни, нито като Сано, аз добавям и Део. Повечето Мъже на 40 са си точно с типичния чичакски вид, който ти така добре описа. Както казах много си права, включително и за това, че има и 28 годишни, които са като дъртаци визуално, а и като мислене. А и са големи комплексари, но на по-дъртите комплексите са по-тежки, макар и невинаги съвсем ясно видими на първо четене.

41.   Какво нападнахте човека, каза, че обича жена си, това, че е привлечен от едно хубаво момиче лошо ли е? !
Съвет -ако тя те харесва и ти нея, направете го един път! И всеки по пътя си, това, че е на 40 да не го прави импотентен, дъртак бил и т. н. яяяяя се скрийте!

42.   Моят шеф е над 60 и върти две млади под 30 от офиса. Какво остава за 40 годишен. Пич, поиграй си с тая малката и се забавлявай щом ти дава знаци и тя, какво го мислиш изобщо! Всички ще станем чичаци ама какво от това ако още стават свалките. Давай и не го мисли!

43.   Само едно питам ако дъщерята на автора я опъне 40-годишен негов набор как ще реагира? Държа да получа отговор! Или съпругата ти да я хванеш с не повече от 18-годишен пикльо?

44.   42, дано и жена ти да се заиграе с някой 18- годишен, а детето ти да го мине някой/ някоя на 40. К'во пък толкова, важното е да се забавляват. :)
41, дано и твоята жена така един път да я мине някой.
Ехх, какви сте гнусни повечето мъже. Иначе, все големите претенции жените ви да не са к*рви. Ами, вие самите сте мъжки к*рви.

45.   43 те мъжете преди имаха деца на 20, сега на около 40 стават бащи. Мъжа ми на 38 има дете на 4г, баща ми е имал на 16г дъщеря, като е бил на неговите години.

46.   Аз по 18 годишни младежи, не се заглеждам, според мен не е нормално някак си на 40г да е привлечен от 18 годишни някак си, то от мъжете всичко се очаква де, но мислех, че харесват жени в истинският смисъл на думата. То иначе и аз се заглеждам по по-големи де, то за жените е нормално да си търсят по-големи от тях. Вярно, че и Леонардо ДиКаприо също пада по младички, но поне да са малко по-големи... А те мъжете не си ли паднаха по всички жени?

47.   Между "гнусен" и "перверзен" трябва да има запетая. Баси, айде грамотност поне от малко - малко.

48.   47, не е задължително.

49.   Пълни глупости, на бас, че всеки 40-гоидишен, ако го огрее с 18, няма да се дърпа изобщо.
Вече за връзка е малко вероятно да стане, отделно че си женен. Но няма нищо ненормално да ти се ебе, ако ще на 60 да си. Притеснително би било, ако не ти беше мерак.
Аз съм на 35, до скоро имах гадже на 20. Сега се забивам с една МИЛФ-ка на 47. И в двата случая беше ясно, че трудно ще стане нещо повече от кратка афера, но като има привличане, защо да не си го изживеете.

50.   Авторе, не обръщай внимание на гнусните женски коментари. Мъжът си е мъж и над 70, ако може да вдига самолета, а жената е вече дърта брантия след 35, пък тука жените се пънат, важничат, че и със съд заплашват. Тия, дето решават да съдят мъжете, рано или късно си намират майстора и повече мъж не могат да осъдят. Не ги слушай, младото кюрпе си е младо, а щом ти не натиска не го изпускай. На 40 ти си в разцвета на силите си бре! Ще я побъркаш от секс. Значи, първо трябва да си осигуриш алиби за пред жена ти. Тя не трябва никога да разбира за намеренията ти. Ако можеш да си осигуриш стая в сносен хотел инкогнито в друго населено място не чакай. 18 годишно зайче, хем пълнолетно, хем има желание. Ако момичето си държи езика зад зъбите и не се похвали пред приятелки ще е добре. Обаче може да сподели с майка се. За това ще ти се наложи да опънеш и нея. Е, дъртото си е дърто и я няма тръпката, но ше изтърпиш един секс и с майка и. Така ще чукаш младата известно време, защото като мине 24-25 вече ще започне да вехне и ще ти омръзне и ще е прочетен вестник за теб! Успех.

51.   Срам ме е от мъжкото съсловие честно казано. С коментарите по-горе показвате единствено че жените са прави като ни обвиняват че мислим само с оная си работа.
То е ясно че всеки ще бъде привлечен от младо и хубаво девойче. Въпроса е дали ще има достойнството да постъпи като мъж и да не се възползва от момиче което може да му е дъщеря. Тия приказки 'щом тя е навита няма лошо', ги приказвайте на дядо си. На тая възраст тия девойки хич не са наясно за живота и единственото което един мъж на възраст може да им предложи е да го обърка още повече.

М, 35

52.   50, боклук.

53.   Абе, вие всички сте страшно зле!
Скоро хората ще живеят по 120, 200, 500 и въобще - колкото си искат години! За което време ще могат да направят и по 10 котила, ако искат... Мислите ли, че цялото време ще го прекарват с 1 /един/ партньор?
Нещата се пременят много бързо... ВСИЧКО се променя! Променяйте се и вие! Променяте мисленето си, ако не искате да останете в каменната ера и да приличате на полезни изкопаеми...
Вчера чета за сина на някакъв милиардер - станал на 18, а баща му - на 80! Така се прави! А не като вас - с мислене като през средновековието...

Но са прави за едно нещо хората де - от 18 годишна какво очакваш освен детинщини? Виж 23-24 годишна вече си е екстра!

54.   Какво говорите въобще за пълнолетие, като в България минималната възраст за ОНАЯ РАБОТА е 14 години? !? !
Американските филми не са нашата реалност, запомнете. Сега МАРШ към Наказателния кодекс за лечение на невежеството!

55.   Какво невероятно съвпадение: http://spodeli.net/4/story-158963.html

56.   50 личи ти къв си комплексар просто от първото изречение, ти май отдавна не си вдигал самолета. Що не се съберете всички такива мъжки да си се перете отзад дружно? че вие нали сте перфектни и без тва. С тия крайно, ама крайно балкански, изкривени и ограничени разсъждения ще си умрете с ръката в гащите. Буквално такива като тебе като ги срещна ги разпознавам веднага, дясната им ръка винаги е по-голяма от другата

1-50 от 67