Мъжете и порното
Здравейте, омъжена съм и имам дете на 1 год. напоследък хващам мъжа ми че гледа порно през ден, два а с него правим секс през 10 дни. Честно казано много му се ядосвам, чувствам се недооценена. Как реагирате вие ш ядосвайте ли се на мъжете си? Отговора на моят при въпрос Защо гледаш? Беше че искал разнообразие.

Коментари

1.   Еми, като не знаете как да се отнасяте в леглото с един мъж ще си търси сексуалните фантазии другаде.

2.   Е ти почни през 20 дни да му даваш, пък чакай да не гледа.

3.   Ние сме заедно от 4 години.В началото на връзката го правехме всеки ден по няколко пъти и беше супер .От две години нсам ,на него спря да му се вдига толкова,колкото преди и това е я следствие от порното (гледа всеки ден) ,аз се старая да съм във форма ,но защо?Като вчера направихме сефтето,от 5 месеца не бяхме правили нищо,много ми беше криво ,ядосвах се ,дори обмислях просто да приключа всичко.Чувствам се много грозна и недостатъчна за него,и затова не предприемам нищо за секс .Или като започнем и на него му омеква ,еми май няма мн смисъл все пак това е важно нещо и ...прецени си

4.   Да, те все разнообразие искат, ама ние ще разнообразие и ние, ама с реален мъж.

5.   Аз съм жена и гледам порно редовно, не бих имала против мъжа ми да гледа също, дори заедно бих се изкефила. Излишни филми са това

6.   Не го приемай лично мила,свиквай,така ще е занапред

7.   A ти поема ли инициатива или чакаш той да иска? Мъжа ми последните месеци веднъж поиска три пъти, следващият месец изчака да видя какво желание има, нямаше или поне не прояви 4 седмици и реших аз да искам. Много пъти предлагам и аз, но като не иска...

8.   Номер 1 Дайте ми съвет как трябва да се отнасям в леглото?
Питала съм го дали иска да си купя по секси бельо,дали иска до експериментираме или да променим нещо,той казва всичко си е добре.
Като се замисля секса ни е почти еднотипен, правим едно и също всеки път..... Очаквам ако можете да ми дадете сериозни съвети а не иронични и подигравателно.
Аз 3мам желание за секс,мога да го правя почти всеки ден,въпросът е че той ми отказва и се сеща рядко,с оправданието че е уморен от работа, за мен няма проблем аз винаги мога Ни оспорвам и факта че всеки се променя след появата на детето, ама нали казват за до е щастливо детето трябва и майката да е щастлива,е как да стане това ?

9.   3 - и ти май не знаеш, къде се намираш! 5 месеца без секс, гласиш се, контиш се, поддържаш се - на него му омеквал!????
Нещо няма ли да направиш по въпроса или той ще си продължава да си гледка порно, а ти ще си мислиш, че си във връзка?

10.   Почти всички хора ползват интернет за порното. Толкова е навлязло в главите на всички, че е нормално да гледаш всеки ден. Не мисля че гледа защото примерно не те обича или не те иска. Просто на мъжете им е като навик да гледат, особено като си нямат работа и като цяло стават зависими от порното и затова трябва да се забрани. Това си е лично мое мнение.

12.   Правете секс по-често щом искаш - едва ли порното ти пречи.

Мъжете гледаме порно - това е индустрия за мъже. Както вие гледате романтични комедии.

Гледането на порно няма нищо общо с вас.

13.   Пробвай да промениш нещо по-съществено в себе си - прическата, грим, дрехи, парфюм или каквото друго се сетиш нещо по-радикално. Идеята е да излъжеш лимбическата му нервна система,че си нова самка - ще видиш как тогава изведнъж желанието му ще се възвърне. Но и говори с него и му кажи, че би се радвала да правите секс по-често. А пък той сигурно пак ще си гледа порно, макар и по-рядко, така сме си мъжете, почти няма да намериш мъж дето да не гледа порно.

14.   Да,си гледа това са хормони.Понякога това няма общо конкретно с жената.Директно го попитай не му стига секса с теб ли? Нормално е да си по ангажирана и да не ти се прави,все пак детето ви е малко има и доста други грижи.

15.   Това е н-тата такава тема. Още ли не разбрахте, че порното и секса нямат нищо общо за мъжа и нищо общо с това жената как се справя? По-скоро порното е допълнение и разнообразие към половия живот и по никакъв начин не е недоволство или обида към нея или предпочитане на едното пред другото.

Между другото веднъж на 10 дни не е достатъчно за повечето мъже. Хубаво е поне 2-3 пъти седмично.

16.   Ако предпочита порното за сметка на секса с теб - да, проблем е.

17.   Ох да.... Поредното тъоо действие на индивидите от мъжки пол. Хвалят се колко жени имали, колко били сваляни, заглеждани и т. Н. Демонстративно оглеждат всичко от женски пол пред теб и демонстративно ти натрапват това, пе гледат порно. Поне като правиш нещо такова, не го наживай в лицето на жена си. Малко комплексарско ми идва и разбира се, науважително. Когато знаеш, че на партньорката ти не й е приятно това, ами не й го натяквай бе. Леле направо не мпга да повярвам в какви идиоти са се прввърнали мъжленцата. После реват, че им слагали рога. Ами ти натяквай оше на женаси колко яка е каката от порното, опитвай се да я "мачкаш" словесно и с действия и после "еми тя ми изневери".
Лошото е, че за да си позволяеат да го правят, явно доста жени са склонни да търпят.
А ти мила, му дай да разбере, че ти в неприятно, ако няма промяна или поне опит да нв го орави, така че да тв дрази, му бий шута. Преди това обаче си накачи един куп снимки на яки, красиви и атлвтични мъже, както и подп ни клипове. Гледай да си всичко това, което той не е. Включи примерно яко мускулести и дръп и няколко снимчици на огромни членове. Гледка си ги вечер и кажи, че разнообразяваш със снимките.... засега. ;}}}}

18.   Айде пак наскачаха промитите от порно мозъци да обясняват как това било нормално, кое му е нормалното?! Гледате как някакъв пръч оправя жена която вие бихте искали да чукате. Пренавързвате мозъка си, оная работа да ви става само, ако гледате как друг оправя някоя, за това когато вие поченете да го правите с приятелката си се чувствате неестествено и ви омеква, ама ако влезе някой як мъж и я почне пред вас ще скочи веднага. Зависимостта към порното се сравнява с хероин, защото предизвиква същото отделяне на допамин в мозъка, напишете в google your brain on porn и четете, има преведени и на български страници.

Авторке съжалявам, ама секс от мъжа си скоро време няма да видиш. Той предпочита да си оптяга пишката докато гледа как някой друг върши неговата работа

19.   Порното не е проблем, ако не замества реалния секс...масово пак се скочи на жената без да се вникне в проблема - мъжът ѝ гледа порно през ден, а спи с жена си веднъж на 10 дни. В коментар на авторката виждаме, че тя има желание, не я боли глава и прочее. Предполага се, че за да пишеш в дадена тема, си усвоил поне основите на четене с разбиране, а не да трябва да ви се сдъвква и изплюва обратно смелена информация. И това е редовна практика в тези теми - веднага се надава вой, веднага да се защити прескъпото ни порно, ау сакън някой да не си извади ръката от гащите! Е затова ще има още и още такива теми на отхвърлени сексуално жени, които всячески се мъчат да разберат къде бъркат, защо са непривлекателни, къде им отива самочувствието, защо не ги искат? Защото порнографията толкова ни е завладяла, така агресивно ни залива отвсякъде, а на хората (предимно мъжете) много ясно, че си им харесва да гледат пичоци по цял ден и това да се приема за съвсем нормално, че не разбирам за чий се събираме да живеем заедно и да правим квото и да е. Стойте си в хамстера, драпайте пишока и да не се лъжем.

Авторке, както казах, порнографията е леснодостъпна, жените там са винаги секси, готови за теб, правят всичко, но без битовизмите и проблемите на реалния живот. Лесно е да се пристрастиш към този идеален свят на много готини мадами. Често реалният секс не е толкова интересен, а пък и ти си една и съща вече толкова време, а в клипчетата всеки път може да гледаш нова. Отделно нормализацията на порнографията, как едва ли не е задължително и се полага това право. Едно е да се ползва с мярка, друго да ти стане ежедневие... същото като да пиеш 1-2 чаши вино и да се наливаш свински с ракия. Няма особена разлика. Гледането на порно всеки ден не е нормално, съжалявам. Може да звучи крайно, може да съм супер тъпа и задръстена дебела лелка, но това е обществено приетата изневяра. Масово се казва: "по-добре да гледа порно, отколкото да ходи по чуждо.". Ми не, не е по-добре - стани като мъж, изчукай някоя засукана мадама и мирясай, напълно го разбирам. Какво ще ми седи фрустриран и с капещи лиги пред екрана всеки ден, мечтаейки си за разни актриси, ама от псевдо-морал и липса на топки, няма да предприеме нищо, защото, видиш ли, какъв примерен човек е. Егати пародията, не искам такава връзка, мерси боку!
Накратко вариантите са два: право, куме, в очи, но без да изпадаш в истерии и да вдигаш скандали. Обясни му позицията си, не го обвинявай, говори спокойно и разумно. Някои хора наистина не разбират как всекидневното гледане може да стане проблем, защото е толкова нормално и препоръчително едва ли не. Всеки с две мозъчни клетки ще разбере какво имаш предвид. Първо е истинският секс с партньора, порното идва след това. Трябва да се употребява с мярка и не за сметка на човека до теб. Ако от разговора ви има ефект -супер, ако не - или оставаш да живееш с чекиджия и си намираш любовник, или го напускаш да си праска злобарки, лошо няма, ама и ти трябва да си гледаш интереса. Битката с навиците и зависимостите е дълга и напоителна. Зареди се с търпение и нерви, но не прекалено.
И, най-важното, ако не е настъпила промяна в поведението и външния ти вид, нямаш никаква вина. Ако ще да беше най-красивата жена на света, пак след някакво време щеше да си ходи в порнхъб. Сексът е за престиж, чекията за удоволствие... прави си изводите.

21.   Благодаря за отговорите.Аз си промених прическата и цвета на косата още преди 4 5 месеца.От както говорихме на тази тема той си смени паролата на телефона аджеба да не го проверявам.Сноки пак говорихме по темата бе то седи до теб и с едно спокойствие обяснява че нищо не е станало,че било нормално при мъжете и тн .Аз от своя страна му казах да не ми отваря устата да сравнявам какъв секс съм правила преди и какъв е сега и че се задоволяваме с това което имам.П.С.не съм спала с много мъже не го разбирайте така. Казвам му че се чуствам гадно като гледа,питала съм многократно какво да променим в секса,иска ли нещо ново той казва не така си е добре .Като ми каза че искал разнообразие полудях,преля ми чашата и му казах и аз искам разнообразие, някой по млад нацепен пич да ме оправи,но не го казвам др.хора много ми е кофти чуствам се като най тъпата. не се давам да съм грозна поддържам се,на 26 години съм.

22.   Айде кво разнообразие, като иска секс да казва, не да гледа. Секса е за правене, не за гледане. Ми утре и жената може да разнообразни.

23.   Към авторката-аз съм на 38, все още свободен, не бих казал, че гледам порно всеки ден-поне 1 седмично, но не стоя часове на телефона, имам си други занимания, порното го ползвам колкото да разпусна, имам си сутрешна ерекция, както си му е редът! Не, порното не ми е самоцел-предпочитам да видя някой филм, да измайсторя нещо, да ми е радостно, че съм го сътворил! Просто трябва да имаш идея и стимул, иначе нищо няма да излезе! Масовия мъж не мисли така-има жена и дете (при някои), а в същото време гледа жени, с които едва ли ще спи някога! Аз не гледам порно често-за да не ми омръзва и да ми е интересно! Любимото ми порно е-MILF, MATURE, GRANNY, SHEMALE! И само любителско-не искам нищо нагласено, а да е естествено и без преструвки! Пример-повечето клипове са от живи включвания пред камера! Там поне си сигурен, че няма нищо нагласено, както и порно, снимано в нечия спалня! А най-любими са ми мастурбацииите! Повечето тях гледам! Не знам твоя мъж какво гледа, но аз си знам кое ми е любимо!

24.   Моят мъж всяка сутрин се събужда преди мен и отива в тоалетната. Там стои по часовник 40 мин. През това времв аз аъм станала, събудила съм детето, направила съм закуска за всички, измила съм се и съм се приготвила за работа. Той тогава излиза от тоалетната, закусва и се приготвя за работа. Започна да ми прави впечатление тази тенденция. Оправдавале се, че му е такава перисталтиката и има нужда от повече време, но веднъж поставих въпроса за секса и се оказа, че сутрин гледа порно в тоалетната, задоволява се и е готов. Секс правим изключително рядко, а ако го предизвикам да правим му става и в момента на проникване му пада. Реално акт не може да се осъществи. Отдавам го на порното. Заедно сме от 8 години. Може и да съм му омръзнала, но това да става и да изчезва 10 мин преди мен е супер тъпо. Спокойно може да правим секс сутрин, но него винаги го няма. Също ми е обидно той да си бута чекия, докато аз подготвям детето за градина, закуски и всичко, а той не участва в нищо... Вечер е много уморен за секс...

25.   Не мисля, че е лошо, че гледа порно, а че го прави за сметка на секса с теб.

26.   До номер 15 - Да и аз ще точа лиги по други мъже ама то това няма общо с мъжа ми нали ;)

27.   26, това ви е проблема на жените - че не правите разлика между точене на лиги и порно. Вие си нямате и представа от мъжката сексуалност. Вие си мислите, че като гледа порно, той "точи лиги" по порноактрисите, понеже си мислите, че нашата сексуалност е като вашата. Затова няма и смисъл да ви се обяснява. Казвам ви го като мъж - гледането на порно по никакъв начин не ви омаловажава като жена в неговите очи. Не можете да ме разберете, но е така. Ето спестявам ви много тревоги.

28.   Потвърждавам казаното от 26.
Аз съм мъж и за съжаление имам проблем с порното. Не ми беше лесно да призная този проблем най-вече пред себе си, но предполагам така е с всички зависимости. Превъртам в главата си постоянно как стигнах до тук и какви са причините.
Първо твоята реакция, абсолютно погрешна. При мен се получи така, и повярвай ми за един мъж това е убийствено идва ти да потънеш някъде абсолютен срив, в същият този момент както си в това състояние, партньорката ти се обръща на другата страна и започва да плаче че тя пък не била желана. Ситуацията е отвратителна ти не знаеш как себе си да събереш пък и нея да успокоиш. После се стига до обвинения и съмнения в твоята мъжественост. Всичко това те травмира и влизаш в отвратителен омагьосан кръг. От една страна ти се прави секс от друга всеки път като започвате с прелюдията към секса се молиш да не ти падне, разбира се от това става още по зле правиш какво ли не само да не мислиш за МЕКИЯ. Порното за теб се превръща в убежище, никой не те съди, на никой не държиш обяснение, не се страхуваш от провал - свободен си ти избираш какво и как. Като дрогата, вкарва те в един нереален свят на наслаждение без задръжки, без проблеми. И тогава хич не ти спада. Според мен решението е ти също да влезеш в този свят и от там да го измъкнеш или пък да сте си заедно. Веднъж ми се случи гледахме заедно а тя правеше каквото правеше актрисата беше страхотно. Разбира се ако ти се занимава.

29.   27, поредният, който не разбра какъв е проблемът - порното измества реалния секс с партньора. Който нарича това нормално, мъжка сексуалност, биология и квито там оправдания си вадите от задника, оставете жените на мира, стойте си с пишки в ръката и направете път за нормалните мъже, които не стоят по един час в клозета, за да блъскат чекии. Как пък вие не може да вденете нещо толкова елементарно? Гледането на порно не омаловажава жената, не я прави по-грозна и нежелана, но само тогава, когато не започне да замества реалния секс, капиш? Когато пичът предпочита да кисне в хамстера и вечно не му се прави секс с жена му, защото вече си е набил няколко злобарки, това как трябва да го оправдаем? Разположението на планетите сигурно, цената на ориза в Китай? Айде използвайте малко и горната глава, много ви са молим!

30.   29 Не бъди толкова категоричен и не съди, света е по сложен отколкото си мислиш. Мислиш че знаеш отговорите и как трябва да се живее? Категоричността говори че или си още млад или недорасъл, но Времето всичко ще сложи на мястото му.
Поздрави от 28 :)
ПП
Пази се от МЕКИЯ :))))

31.   24, направо те съжалих, то и аз с мойта нищо не правя, стана изключителна простачка кряска без причина, за всяко нещо тормоз, изписаха и хапчета за луди -не ги пие.
Как не ми се падна една читава поне.

32.   Според мен, проблемът не е нито в порното, нито в мъжа ти, нито в теб. Виновна е човешката природа. Когато живееш с един партньор по-дълго време, да речем повече от две години, влюбеността преминава постепенно, хората си омръзват, а ако има деца и други злободневни проблеми това се случва още по-бързо. И като правило жените омръзват по-бързо на мъжете си, отколкото обратното. Дори и най-хубавата и най-сексуална жена втръсва един ден. Не случайно има такива вицове, като питат някого коя му е любимата жена и отоговора е другата, новата или чуждата. Това, че мъжът ти не те желае сексуално не означава, че не те обича, просто си станала до болка позната. Така, че спри да се вайкаш, а се радай, защото да правите секс на 10 дни с малко дете въобще не е малко, повярвай ми може да и по-нарядко. И дали ще гледа порно и мастурбира или не, едва ли ще го накара да те иска през ден. Това едва ли ще се промени каквито и прически да си правиш и каквото и бельо да носиш.
Дори да предположим, че той те желае все така, както в началото (почти невъзможно), то един ден почти сигурно той ще ти омръзне на теб. Вярно, че няма да е след 2-3 години, а след 6-7, но това е почти неизбежно.
Дори и да се разделите и да се хванеш с друг, в някакъв момент ще стигнеш до сходна ситуация. Решението, от моя гледна точка е да приемеш, че живота просто е такъв и така ще ти е по-лесно да го живееш. Или го остави да си гледа и да се облекчава сам или му забрани и той ще си хване любовница. Във всеки случай с теб повече секс за удоволствие по-често няма да прави, а ако го прави по ще е по задължение, ама тогава и за двамата ви ще е мъчение.

33.   Не можеш да се бъркаш във фантазиите на хората. Достатъчно е, че си окупирала живота му, остави мислите му намира.
Ужас, не знам как може да съществуват такива вампири.

34.   "Авторке, както казах, порнографията е леснодостъпна, жените там са винаги секси, готови за теб, правят всичко, но без битовизмите и проблемите на реалния живот. "

Да. Същото е при моите връзки. 2-3 месеца МАААКС! Барове, срещи, забави и секс. Всички са много доволни.
Освен с една много специална, но не се получиха нещата, макар че изкарахме 2 години така.

36.   Чак през ден... явно е от онези, които искат да правят секс много често. Или глупакът е гледал онова там и си вярва, че в живота сексът е такъв.

Ако е второто, това си е негов личностен проблем, нямащ много общо с теб. Ако е първото, кеф ти зачести секса, кеф ти се примири, кеф ти търси си друг с нужния темп на правене на секс, за да не прибягва до такива сайтове.

37.   27, ами хайде обясни нии

38.   Добре де мъжете ги дразни че жените се сърдят че гледате порно с някоя с големи гърди (примерно) но ако ние жените гледаме някой с голям салам то тогава става голяма драма защо?

39.   Не знам - аз нямам този проблем! Казваш и спирам да гледам порно /няма да е трудно като знам колко го гледам сега..., подготвям се за спирането, казано така/! Никога не ме е кефило да гледам как друг прави секс и като цяло голите мъже в близост до гола жена са излишни в картинката, ако мога така да се изразя. Не съм се учил да правя секс от порното /това е все едно да се учиш да шофираш в градски условия от екшън филм, гледайки сцена с преследване/, а като махнем това защо ми е да ги гледам тези юнаци със саламите?

Вие как сте с онези с "големите салами"? Да не стане аз да спра моите, а вие вашите да си ги гледате? :Д

41.   39, не е до големия кур просто е тъпо че някои мъжете гледат порноактриси с корекции и следователно ни карат и ние да си направим. Просто порното е преувеличено и мъжете очакват от нас да сме като порноактриси в лицето, тялото и леглото. Нямам нищо против порното аз също гледам просто всичко трябва да е в границите на нормалното.

42.   39, проблема на нас жените ни е че след като видим че приятелят ни примерно се заглежда по някоя с големи гърди (или гледа порно с такива) и в същото време ни казва че харесва нашите просто се садваме понеже си мислим че ни лъже а всъщност той вероятно харесва всякакви гърди ии така